Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 459319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1230 dnia: Styczeń 09, 2013, 08:58:32 am »
Mam takie 2 pytania:

1. Czy zamawiał ktoś prenumerate przez internet? Nie bylo z tym żadnych problemów?
2. Czy jeżeli zamówiłem prenumeratę od numeru 3 (czyli przyślą mi numery 3,4,5) to komiksy dostanę dopiero wtedy gdy numer 5 zacznie wchodzić do kiosków?

1. Zamawiałem, jednak dopiero od numeru 3 tak jak Ty, tak więc o ewentualnych problemach jeszcze się dowiemy :)

2. Jak dzwoniłem na infolinię, to dostałem informację, że będą wysyłać wszystkie 3 numery dopiero na początku lutego.

Offline Dembol_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1231 dnia: Styczeń 09, 2013, 09:56:34 am »
Jeśli chodzi o nowe tematy to jest już ich wiele dot. poszczególnych bohaterów i jeśli koniecznie nie pasuje Wam dyskusja tutaj to można sobie tam pogadać.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1232 dnia: Styczeń 09, 2013, 11:16:17 am »
Witam,
po sąsiedzku tu trafiłem, prenumerata zamówiona od razu (przyszła, kubek bardzo ładny :wink: ), ale do rzeczy:

ktoś tam parę stron temu rozkminiał czy styknie tego obrazka na obwolutę - znalazłem go w pełnej wersji - http://1.bp.blogspot.com/-fAssQEZkH4I/TlYcCVGpMnI/AAAAAAAAFgk/1PKoKK8K5dE/s1600/Gabriele-Dell%2527Otto-5-part-p.jpg , jak ktoś ma chęci może sobie podzielić na te x planowanych tomów :)

pozdr

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1233 dnia: Styczeń 09, 2013, 05:46:44 pm »
Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z numerami 2 i 3 (zamawiałem dopiero pod koniec grudnia) i folii jak nie było tak nie ma. Może jakoś bardzo te komiksy nie są zniszczone, ale przez to że okładki są czarne obtarć i rysek jest widocznych całkiem sporo na każdym z albumów. Do tego jeden z numerów był ubrudzony klejem, ale to już zapewne wina drukarni :doubt: . Trzeba wymusić na Hachette to foliowanie, przecież to jest koszt kilku groszy.

Offline burberry

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1234 dnia: Styczeń 09, 2013, 06:37:12 pm »
Sprawa z tym tematem jest beznadziejna. Ale nie będę tego ciągnąć...

Kilka słów o IM: Extremis. zacznę od rysunków - według mnie KOZACKIE. Naprawdę, Photoshop, czy też nie, podziwia się szczegóły z otwartą gębą. Aż miło popatrzeć. W wywiadzie w dodatkach rysownik utrzymuje, że całość historii Extremis razem z okładkami robił przez 1,5 roku - jak na Stany całkiem dużo, w końcu to 6 zeszytów ; ). Choćby dla samych rysunków i kolorów warto mieć ten album. Scenariuszowo tak sobie, po Ellisie spodziewałem się wiecej, czuję się zawiedziony. Niemniej, do tej pory postać Iron Mana mnie drażniła, spora zasługa Granova w tym, że zmieniłem zdanie :)

teraz Wolverine, którego już mam na półce z Egmontu, ale nie czytałem ładnych kilka lat, więc czekam niemal jak na każdą kolejną, nieznaną wcześniej, historię.
Bóg Cię kocha

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1235 dnia: Styczeń 10, 2013, 10:45:53 am »
Post bez dywagacji o cenach, folii, prenumeracie, życzeniowym myśleniu i liście komiksów. Nie wiem co odpisać. Może faktycznie zacznę czytać te komiksy.

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1236 dnia: Styczeń 10, 2013, 12:21:11 pm »
Sprawa z tym tematem jest beznadziejna. Ale nie będę tego ciągnąć...

Kilka słów o IM: Extremis. zacznę od rysunków - według mnie KOZACKIE. Naprawdę, Photoshop, czy też nie, podziwia się szczegóły z otwartą gębą. Aż miło popatrzeć. W wywiadzie w dodatkach rysownik utrzymuje, że całość historii Extremis razem z okładkami robił przez 1,5 roku - jak na Stany całkiem dużo, w końcu to 6 zeszytów ; ). Choćby dla samych rysunków i kolorów warto mieć ten album. Scenariuszowo tak sobie, po Ellisie spodziewałem się wiecej, czuję się zawiedziony. Niemniej, do tej pory postać Iron Mana mnie drażniła, spora zasługa Granova w tym, że zmieniłem zdanie :smile:

teraz Wolverine, którego już mam na półce z Egmontu, ale nie czytałem ładnych kilka lat, więc czekam niemal jak na każdą kolejną, nieznaną wcześniej, historię.
Mam dokładnie takie same zdanie na temat tego tytuły. Świetnie się go ogląda, aczkolwiek fabularnie nie jest czymś nadzwyczajnym. Tak właściwie to zawiodła mnie głównie końcówka.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline HaVoK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1237 dnia: Styczeń 10, 2013, 12:46:23 pm »
Dla mnie Extremis to najsłabszy komiks jaki do tej pory ukazał się w kolekcji. To miał być techno thriller, a mi w żadnym momencie nawet kawałek ciarki nie przeszedł po plecach. Scenariusz nuda. Z drugiej strony, nie za bardzo znam przygody Iron Mana, więc może nie dostrzegłem w nim tego wszystkiego czego mogą dostrzec fani IM. Rysunki nawet fajne, choć nie przepadam za takim fotorealistycznym stylem. Za to bardzo podobają mi się kolory.

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1238 dnia: Styczeń 10, 2013, 02:05:54 pm »
Tak właściwie to zgodzę się i z Tobą - dwa poprzednie komiksy z kolekcji też podobały mi się zdecydowanie bardziej od IM.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1239 dnia: Styczeń 10, 2013, 02:15:35 pm »
Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z numerami 2 i 3 (zamawiałem dopiero pod koniec grudnia) i folii jak nie było tak nie ma. Może jakoś bardzo te komiksy nie są zniszczone, ale przez to że okładki są czarne obtarć i rysek jest widocznych całkiem sporo na każdym z albumów. Do tego jeden z numerów był ubrudzony klejem, ale to już zapewne wina drukarni :doubt: . Trzeba wymusić na Hachette to foliowanie, przecież to jest koszt kilku groszy.


Za darmo foliują w kazdej wiekszej ksiegarni czy empiku. Zadziałaj, zadzwoń, napisz im. Bez prenumeratorów pewnie daleko z kolekcją nie zajadą. W tak prostej dla nich a ważnej dla nas sprawie nie mogą nas lekceważyć. Płacimy za tą folie i tekturke :) a dostajecie(my) nieopakowane komiksy.

Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Catman

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1240 dnia: Styczeń 10, 2013, 02:33:16 pm »
Mi się Extremis bardzo podobał głównie dzięki rysunkom. Kocham fotorealistyczny styl dlatego hejtuję Ramosa.  :smile: Scenariusz też spoko nowe rozpoczęcie u Tony'ego. Extremis według mnie jest na drugim miejscu za SM a przed Gifted.

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1241 dnia: Styczeń 10, 2013, 02:38:26 pm »
Za darmo foliują w kazdej wiekszej ksiegarni czy empiku. Zadziałaj, zadzwoń, napisz im. Bez prenumeratorów pewnie daleko z kolekcją nie zajadą. W tak prostej dla nich a ważnej dla nas sprawie nie mogą nas lekceważyć. Płacimy za tą folie i tekturke :smile: a dostajecie(my) nieopakowane komiksy.

Napisałem do nich już dwa maile, żaden nie został nawet przeczytany (gmail pokazuje czy mail został odebrany). Dzwoniłem i dostałem odpowiedź w stylu  ,,Dajcie nam spokój, my tu tylko pracujemy za 1200 na miesiąc''. Dlatego sądzę, że jedynym rozwiązaniem jest składanie reklamacji poobijanych i porysowanych komiksów, jak takich reklamacji będą mieli dużo, to może łaskawie zaczną w końcu foliować komiksy a podczas przesyłki używać np. folii bąbelkowej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 02:45:21 pm wysłana przez amsterdream »

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1242 dnia: Styczeń 10, 2013, 03:38:01 pm »
Napisałem do nich już dwa maile, żaden nie został nawet przeczytany (gmail pokazuje czy mail został odebrany). Dzwoniłem i dostałem odpowiedź w stylu  ,,Dajcie nam spokój, my tu tylko pracujemy za 1200 na miesiąc''. Dlatego sądzę, że jedynym rozwiązaniem jest składanie reklamacji poobijanych i porysowanych komiksów, jak takich reklamacji będą mieli dużo, to może łaskawie zaczną w końcu foliować komiksy a podczas przesyłki używać np. folii bąbelkowej.


Tak, ale dlaczego Ty masz się kłopotac, odsyłać - płacić za wysyłke itd. Jak możesz sobie kupić w saloniku/kiosku za tyle samo.
Edit : a lepiej ten fragment wytne, żeby nie było komentarzy ;)
Jeżeli dostane niezafoliowane/nieowiniete 3,4,5 to raczej zrezygnuje z prenumeraty. Wole zeby kiosk zarobił i bede mial elegancko zapakowane, tak prześmiewcy z tekturką. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 03:43:57 pm wysłana przez Dreadnought »
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1243 dnia: Styczeń 10, 2013, 05:39:56 pm »

[size=78%]Jeżeli dostane niezafoliowane/nieowiniete 3,4,5 to raczej zrezygnuje z prenumeraty. Wole zeby kiosk zarobił i bede mial elegancko zapakowane, tak prześmiewcy z tekturką. [/size]


A dlaczego miałbyś dostać, co Ty święta krowa? Nikomu nie foliowali, a dla Ciebie zrobią wyjątek :badgrin:

Praetorianer

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1244 dnia: Styczeń 10, 2013, 06:03:48 pm »
Trochę się pogubiłem w terminach ukazywania się komiksów. Czy są to wtorki co dwa tygodnie? Czy w przyszłym tygodniu ukaże się kolejny komiks? Będzie to Weapon X, czy nie wiemy co?