Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 462832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xShen

Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1275 dnia: Styczeń 16, 2013, 11:23:37 am »
Kiedy dostajecie paczki z prenumeratą? W dzień premiery komiksu w kiosku? Czekam na tego Wolverine'a co mają mi wymienić i nie wiem kiedy się kuriera spodziewać.
Ponawiam pytanie.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1276 dnia: Styczeń 16, 2013, 11:49:57 am »
Zgodnie z przypuszczeniami strona Hachette nie została dziś zaktualizowana (a naprawdę się łudziłem!)
Ponieważ mam prenumeratę od drugiego numeru jestem ciekaw, czy paczka przyjdzie w momencie premiery tomu 4 czy raczej dopiero jak tom 4 będzie schodził z kiosków. Teoretycznie to co się nie sprzedało można wysłać prenumeratorom...  :roll:

Offline Czarny

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1277 dnia: Styczeń 16, 2013, 12:11:52 pm »
Ponawiam pytanie.

Paczkę dopiero dostałem raz więc trudno mówić o jakiejś prawidłowości, ale przypadała pomiędzy ukazaniem się 2 i 3 tomu w kioskach. Przypuszczam, że i teraz tak będzie. Skoro więc tom 5 planowo będzie w kiosku za dwa tygodnie, prenumeraty spodziewam się na kilka dni przed.

Offline Mariusz87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1278 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:11:19 pm »
Ja zamówiłem prenumeratę od pierwszego numeru i do dzisiaj jej nie otrzymałem. Dzwoniłem w poniedziałek to pani mi powiedziała, że nie zostało jeszcze i wysłane i wyślą jak najszybciej. Ktoś jeszcze nie dostał tak jak ja ? Dzisiaj nie wytrzymałem i kupiłem 4 numer w kiosku. Bardzo fajnie się czyta. Następne numery będę kupował w kiosku bo na prenumeratę to można się nie doczekać, a pan z mojego kiosku miał jeszcze numery 2 i 3.

Offline Bociek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1279 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:39:05 pm »
prenumerata pachnie nigdy nie mytym siusiakiem. Ja również zamówiłem, jeszcze przed połową grudnia i dalej ani widu ani słychu.
Aż taki problem zrobić listę mailingową i napisać do prenumeratorów, sorka za obsuwę i kiedy można ew. się spodziewać realizacji? Jakbym wiedział, ze to tak wygląda też do kiosku bym podbiegł.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1280 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:44:45 pm »
Paczkę dopiero dostałem raz więc trudno mówić o jakiejś prawidłowości, ale przypadała pomiędzy ukazaniem się 2 i 3 tomu w kioskach. Przypuszczam, że i teraz tak będzie. Skoro więc tom 5 planowo będzie w kiosku za dwa tygodnie, prenumeraty spodziewam się na kilka dni przed.

Oby. Choć taki pewny bym tego nie był. Paczkę z 2 i 3 tomem otrzymałem tydzień przed ukazaniem się w kioskach tomu 2, ale ta pierwsza wysyłka dotyczyła rzeczy wydanych już wcześniej w testowym rzucie kolekcji, więc jakby co, to mogli wysyłać z tamtych zwrotów. Teraz dostaniemy nowe pozycje, kto wie, czy faktycznie nie dostaniemy ich dopiero jak będą zwroty z kiosków?

Offline R4ve

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1281 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:52:22 pm »
Prenumerata złożona poprzez stroną @ 21 grudnia, paczkę otrzymałem po nowym roku 8 albo 9 stycznia. Jakoś w środku drugiego tygodnia. No, ale dzwoniłem dwukrotnie w celu potwierdzenia przyjęcia danych do prenumeraty i danych do wysyłki czy nie było żadnych błędów. A później dzwoniłem w celu zapytania, o to kiedy paczka została wysłana.
Problemu nie było.

Offline Mariusz87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1282 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:53:23 pm »
Bardzo możliwe, że czekają na zwroty z kiosków. Dzwoniłem 10 minut temu do wydawnictwa i pani powiedziała, że wysyłka tomów od 1-3 będzie dopiero pod koniec miesiąca. Kolejne mają być już bez opóźnień. Ja i tak już będę kupował tylko w kiosku.

Offline naodati

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1283 dnia: Styczeń 16, 2013, 05:10:05 pm »
Czy ktoś nabył już 4 tom i wie może jaki komiks ukaże się w 7 tomie?


EDIT Aj, nie zauważyłem, że ktoś już o tym pisał! Nie zapowiedzieli, szkoda...

Offline Koro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1284 dnia: Styczeń 16, 2013, 06:06:45 pm »
Jaki album jest w czwartym tomie?

Offline SilentBob

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1285 dnia: Styczeń 16, 2013, 06:24:25 pm »
Wolverine autrostwa Chrisa Claremonta i Franka Millera. Ten komiks został już dawno temu wydany przez Egmont. 4 numery regularnej serii.
...

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1286 dnia: Styczeń 16, 2013, 07:54:44 pm »
4 numery regularnej serii.

A nie czasami wyszło to jako mini seria?

Offline SilentBob

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1287 dnia: Styczeń 16, 2013, 08:52:29 pm »
A w sumie nie wiem. :smile:
...

Offline lipaz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1288 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:39:01 pm »
Mucha wydała oświadczenie:

W   związku z pojawiającymi się coraz częściej pytaniami związanymi z   Wielką Kolekcją Komiksów Marvela, Mucha oświadczyć musi, co następuje:
 
   Mucha otrzymała od agenta Marvela, firmy Panini, zlecenie na   opracowanie zawartości (tak zwany prepress) polskiego wydania Wielkiej   Kolekcji Komiksów Marvela. Niestety, Mucha nie ma żadnego wpływu na   zawartość kolekcji. Nie mamy również licencji na tytuły Marvela, które   wydawaliśmy w latach 2008-2010 (warunki umowy wygasły i w tej chwili   możemy jedynie sprzedawać egzemplarze znajdujące się w magazynie).
 
   Marvel może sprzedawać prawa do publikacji tytułów, które wydawaliśmy.   Sprzedało firmie Hachette Polska. Z tychże powodów, a także biorąc pod   uwagę fakt, że nie jesteśmy w stanie konkurować z cenami albumów   Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, album WOJNA DOMOWA (Civil War)   będzie najprawdopodobniej naszą ostatnią pozycją z Marvel Comics -   przynajmniej dopóki Kolekcja Hachette będzie ukazywać się na rynku.

Poniekąd trochę szkoda, że przez dwa lata nie pojawi się nic Marvela po za kolekcją;(


Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1289 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:54:11 pm »
Ciężko pewnie by im było konkurować, mi wystarczy kolekcja na te dwa lata. Może coś dobrego z DC wydadzą dla równowagi?

 

anything