Autor Wątek: Dark Souls na PC  (Przeczytany 2114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Harun

Dark Souls na PC
« dnia: Sierpień 24, 2012, 06:32:19 pm »
Kontynuacja jednej z najtrudniejszych gier na PS3 zmierza po edycji konsolowej na PC. Mnie osobiście taka kolej rzeczy bardzo się podoba i nie mogę się doczekać kiedy dostanę ją w swoje ręce. Co prawda premiera niby jest dziś ale zarówno Empik jak i MM jeszcze gry nie mają i pewnie będzie dopiero jutro. Strasznie jestem ciekaw czy będę musiał kombinować z padami od PS3 czy będzie dobrze się grać na myszce i klawiaturze. A jak tam Wy wyczekujecie tej produkcji z podobną niecierpliwością?

Offline DARKMAN

Odp: Dark Souls na PC
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:25:53 pm »
Poki co sa problemy z grafika (znaczy sie, jezeli komus nie przeszkadza rozdzielczosc 1024x768 to nie ma problemu) - jest dostepny mod, ktory to ponoc rozwiazuje problem (ale moze powodowac znikajacy tekst).


Sama gra to czysty port prosto z konsoli -> granie na klawiaturze raczej mija sie z celem...

Offline slay

Odp: Dark Souls na PC
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2012, 09:05:09 am »
Grafika została już poprawiona więc jest wszystko ok. Jednak aby grać na klawiaturze potrzebna jest trzecia ręka. Bez pada nie ma co podchodzić do gry.

Offline DARKMAN

Odp: Dark Souls na PC
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2012, 03:12:23 pm »
Tak sobie pogrywam w Dark Souls (na X360) i sie zastanawiam - gdzie tu ta cala genialnosc co ludzie tak jak wychwalali?
- Sterowanie raczej slabe (przez pierwsza godzine caly czas przez przypadek sie leczylem - przy ktorej animacji postac sie nie rusza i ladnie dodatkowo moze oberwac od przeciwnikow). Jezeli ktos chce skomplikowany system walki polecam siekanke Ninja Gaiden - jak zaczynamy gre obrywamy calkiem sporo, konczac ja odpalamy niezle komba
- UI wola o pomste do nieba - gra jest wychwalana ze nie prowadzi gracza za raczke, OK spoko tylko czemu same menu wygladaja niczym z konca XX wieku?
- grafika takze niczym nie powala (wg mnie wypada raczej slabo)....


Nie wiem spodziewalem sie po prostu czegos wiecej... Moze im dalej bedzie lepiej, poki co jest bardzo przecietnie.