Autor Wątek: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?  (Przeczytany 18436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2012, 10:53:09 am »
Stary wątek, ale właśnie zbieram się do ponownego obejrzenia incepcji - natchnął mnie Looper i nadchodząca premiera "Gangstera", w których grają aktorzy z Incepcji. Stwierdzam, ze obejrze ten film baaardzo dokładnie.
A propos Toma Hady'ego, który grał w Incepcji i teraz w Gangsterze, to dopiero się dowiedziałam,że to on był Banem - wstyd... ale malo, ze w masce, to w ogóle inna kreacja!
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2012, 01:08:40 pm »
Nie ma wątku o Gordonie-Levitt, więc pozwolę sobie tutaj napisać a'propos "Looper: Strata Czasu".
Film jest bardzo słaby. Jest sporo scen, które się dłużą, fabuła jakoś swoją świeżością nie zaskakuje, duet z Brucem Willisem nie wypada tak błyskotliwie, jak mógłby.

Generalnie: słabo, rozczarowująco i ....nudno.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline katamaranka

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach prze
Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 26, 2012, 12:54:58 pm »
Tom Hardy w "Gangsterze" i w "Incepcji" był MEGA! Z resztą sam film jest dla mnie niesamowicie świeżym podejściem do filmu, opowiadanej historii... Bardzo lubię wracać do "Incepcji" bo za każdym razem odnajduje coś nowego, czego wcześniej nie udało mi się skumać ;)

Widziałam w weekend "gangstera" i muszę przyznać, że super film! Zupełnie inny, ma się rozumieć, od fantastycznej Incepcji. Tu mamy autentyczną, porywającą historię z czasów prohibicji w Ameryce - bardzo mi się film podobał a soundtrack jeszcze bardziej. Na pewno sobie zakupię ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 12:58:41 pm wysłana przez katamaranka »

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 26, 2012, 03:05:54 pm »
Tom Hardy w "Gangsterze" [...]

Gangstera nie widziałem, co prawda znowu Szyja LeBouf, ale także Gary Oldman, także zobaczę w kinie z przyjemnością.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Pierniczek

Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 26, 2012, 03:40:55 pm »
LeBouf akurat daje radę w Gangsterze. Gary Oldman to wiadomo. Ale w tym filmie jednak nikt się nie umywa do Toma Hardy'ego. Z Incepcji jakoś go za bardzo nie zapamiętałam, za to w Gangsterze ukradł cały film. W ogóle Gangster mi się bardziej od Incepcji podobał.

Offline Kamila90

Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 07, 2012, 02:45:29 pm »
świetny film! :)

Offline krupnika

Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2013, 05:02:10 am »
Jeden z moich (niewielu) faworytów. Tak jak kiedyś uważałem Matrix za film przełomowy tak samo traktóję Incepcję.


alterkino.org
terazhuta.pl
POZDRAWIAM k.

Offline molokina

Odp: Incepcja-rewelacja czy jednak nie do końca?
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 01, 2013, 01:25:58 pm »
Widziałam ostatnia ale chyba wiele straciłam że nie oglądałam go w kinie. Bardzo podoba mi się koncepcja projektowania snów. Mam jeszcze taka uwagę, nie macie wrażenia że Di Caprio im jest starszy coraz bardziej  podobny do Jacka Nicolsona?

 

anything