Autor Wątek: A może pogadamy o Bondzie?  (Przeczytany 16112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pierniczek

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2012, 03:31:26 pm »
Bond to bardziej chyba kwestia oprawy, niż samego aktora. Nie jestem wielbicielką urody takiego Craiga, ale bardzo dobrze mi się ogląda części z nim. Pewnie dlatego, że są po prostu najnowsze i najlepiej pod względem technicznym zrobione. A poza tym XXI wiek wymógł wprowadzenie realizmu choć w pewnym stopniu do filmu, w sumie dobrze, bo dziś taka niezmierzwiona fryzura po walce na śmierć i życie już by nie przeszła. Choć oczywiście starsi Bondowie też mają swój retro urok.

I jeszcze jeden plus dla Craiga - jestem w stanie uwierzyć, że tak wygląda agent. Patrząc na Brosnana widziałam "Modę na sukces".  :cool: Dlatego Małaszyńskie się nie nadaje, jest za ładny. :razz:


P.S. Nowy Bond ma trailer bardziej jak szwedzki kryminał, niż tradycyjne filmy o agencie 007 007 James Bond SKYFALL oficjalny zwiastun PL !!!

a nowa dziewczyna Bonda robi wrażenie, ostatnio są naprawdę ładne: Skyfall - Berenice Marlohe Behind the Scenes Interview
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2012, 03:39:40 pm wysłana przez Pierniczek »

Offline lalusia

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 12, 2012, 09:19:56 am »
Polski Bond? Mam pare typow:
1.Pawel Małaszynski
2. Boguslaw Linda
3.Pawel Delag
Polski Bond nie musi przeciez byc podobny do Craiga, musi miec charakter, prezencje i klase  Bonda. A ci 3 panowie to maja:)




Offline Dziex

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:57:44 am »
Małaszyński jest zbyt chłopaczkowaty.

Offline Qraq

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:13:34 pm »
no przecież już mamy

Offline katamaranka

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach prze
Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 13, 2012, 11:56:55 am »
 :badgrin: dr.Lubicz byłby idealnym Jamesem Bondem! myślę jednak, że takie produkcje zostawmy w ręku hollywoodzkich producentów. Seria jest mega! Przed chwilą obejrzałam sobie trailer Skyfalla i muszę przyznać, że bardzo fajne zdjęcia. Czy sama historia wniesie jakąś nowość to się dopiero okaże.

Offline GoldenMan

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:05:47 pm »
Przeczytałem wszystkie książki Fleminga i rzeczywiście - najbardziej Craig go z zachowania przypomina. Potem może Dalton.
Jestem pod wrażeniem! A poleciłbyś coś szczególnie? Nie jestem aż tak ambitny, by wszystkie pochłonąć, ale coś byłoby można ;)


Co do Putina - o zgrozo... faktycznie!




P.S. Blond -Bond? niezły Błąd, ale nawet zabawny  :lol:

Offline lalusia

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 21, 2012, 10:13:47 pm »
ok, a  co powiecie na Chyre jako Bonda? :biggrin: Jak dla mnie  porownanie Craiga z Putinem jest  dziwne :!: to byl jakis artykul? nie kumam bazy :sad: ja tez chetnie bym cos poczytala Fleminga, co polecicie na poczatek?

Offline pioma10

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 28, 2012, 07:44:27 am »
A poleciłbyś coś szczególnie?

Według mnie najlepsze książki Iana Fleminga z serii o Bondzie to:
"Moonraker"
"Szpieg który mnie kochał" (drugi tytuł tej samej książki to "Moja miłość to agent")

Z filmami pod tym samym tytułem, to praktycznie właśnie tylko tytuł mają wspólny.

Offline GoldenMan

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 14, 2012, 11:00:56 pm »
Według mnie najlepsze książki Iana Fleminga z serii o Bondzie to:
"Moonraker"
"Szpieg który mnie kochał" (drugi tytuł tej samej książki to "Moja miłość to agent")

Z filmami pod tym samym tytułem, to praktycznie właśnie tylko tytuł mają wspólny.
A to ciekawe... hm :/ Dzięki!



Słyszałem, że Moore napisał książkę o Bondzie "Bond on bond" jestem ciekaw czy będzie polskie wydanie, ale chyba tak, liczę, że opłaca im się tłumaczenie  :roll:




Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2012, 11:36:58 am »
Jest na pewno już czytałam o niej na filmwebie, chyba w zeszłym tygodniu ;)
A z ciekawostek okołotematycznych - zazdroszczę Amerykanom - na pokazach nocnych z czwartku na piatek w imaxie będą rozdawać takie piekne plakaty...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline katamaranka

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach prze
Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2012, 03:45:06 pm »
Jestem pod wrażeniem! A poleciłbyś coś szczególnie? Nie jestem aż tak ambitny, by wszystkie pochłonąć, ale coś byłoby można :wink:


Co do Putina - o zgrozo... faktycznie!




P.S. Blond -Bond? niezły Błąd, ale nawet zabawny  :lol:


Ej co chcecie od Putino-Bonda? Świetne zdjęcie! Ciekawe. :smile:


Chyra w sumie nie byłby głupi - polski odpowiednik Craiga :wink:

Offline GoldenMan

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 27, 2012, 07:12:08 pm »
Co to za żarty z poważnych tematów. Agenci MI6 to nie jakieś różowe pantery  :badgrin:
Biletów na normalne godziny Skyfalla już nie ma, więc chyba szykuje się jakiś rekordzik w box offisie, jak stawiacie?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 28, 2012, 10:45:57 am »
To w ogóle ciekawe, że na "Skyfall" idą starsi i młodsi... Wiem, bo widziałem. :)
I potwierdzam, że warto, chociaż do pewnych rzeczy można się przyczepić.

Offline mikolajdrew

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 28, 2012, 03:57:02 pm »
Film jest trochę przesadzony, ale chyba wart uwagi :) Wielkim plusem tego filmu jest piosenka "Skyfall" wykonywana przez niesamowitą Adele :)
pozdrawiam

Offline GoldenMan

Odp: A może pogadamy o Bondzie?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 04, 2012, 07:11:30 pm »
To w ogóle ciekawe, że na "Skyfall" idą starsi i młodsi... Wiem, bo widziałem. :smile:
I potwierdzam, że warto, chociaż do pewnych rzeczy można się przyczepić.
Ale bardzo trzeba się wysilić ;) Czołówka z piosenką Adele nas zauroczyła - byłem z grupką znajomych i po wyjściu same zachwyty właściwie. Nawiązania do serii bardzo cieszyły. M astonie DB5 wyglądała bardzo stylowo, jak to okręśliła jedna z dziewczyn, a przycisk katapulty wywołał powszechny serdeczny chichot. Podobnie Bardem głaszczący Craiga po kolankach  :lol:  Jeśli chodzi o mnie dostałem to, na co liczyłem, a moze i ciut więcej.