trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 433611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 20, 2013, 08:09:48 pm »
Wiesz, my tu się na forum szanujemy i przez wzgląd na to nie odpowiadamy na pytania, które odpowiada google w pierwszym wyniku...

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 20, 2013, 08:59:13 pm »
Sam lepiej zajrzyj do słownika i dowiedz się co oznacza słowo szacunek...
Pytam, bo taka jest rola forum. Jeśli masz jakiś problem, to przez swoje wyimaginowane ego.

Offline graves

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 20, 2013, 09:20:20 pm »
Sam lepiej zajrzyj do słownika i dowiedz się co oznacza słowo szacunek...
Pytam, bo taka jest rola forum. Jeśli masz jakiś problem, to przez swoje wyimaginowane ego.
Pyta się raczej o rzeczy, których nie można się dowiedzieć samemu.
Jeśli pytasz, zamiast samemu poświęcić na to 5 minut - to zwykłe lenistwo, na które szkoda czasu, aby odpisywać.
Szanowanie czasu innych, to też szacunek :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Rzenio

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 20, 2013, 09:41:22 pm »
Pomijając fakt, że kilka postów powyżej pada  ilosc tomów:)
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 20, 2013, 09:46:10 pm »
Szanowanie czasu innych, to też szacunek :smile:

Zgadzam się, jednak napisanie cyferki lub dwóch, chyba jednak tyle czasu nie zajmuje :wink:

Pomijając fakt, że kilka postów powyżej pada  ilosc tomów:)


Kilka? Chyba dobrych kilkanaście...bądźmy skrupulatni!
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2013, 09:50:53 pm wysłana przez Itachi »

Offline Rzenio

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 20, 2013, 10:36:07 pm »
Kilka? Chyba dobrych kilkanaście...bądźmy skrupulatni!
Dokładnie w siódmym poście od mojego - na poprzedniej stronie post donTomaszek.
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline picemi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 20, 2013, 10:41:30 pm »
Dokładnie w siódmym poście od mojego - na poprzedniej stronie post donTomaszek.
i to w poście na którego Itachi odpowiedział i się do niego odniósł .....

Offline wojtekzk

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 20, 2013, 11:41:28 pm »
Cholera jasna - zamiast normalnie odpowiedzieć to wy od razu musicie się pokłócić. Tomów serii podstawowej wyszło 10. Z rozszerzeniem jest ich 15. Zapraszamy do trzeciego już tomu. Moim prywatnym zdaniem jak mogę - jest to najlepszy z dotychczasowych :)
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

Offline Rzenio

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 20, 2013, 11:58:46 pm »
Cholercia... a już zaczynało bulgotać, temperatura się podniosła, zbliżało się do wrzenia, do wybuchu, już ze łbów zaczęło parować, już ręce do szabli sięgać poczęły.... Lecz Wojtekzk ruchem szybkim czapę ze łba zerwał, ponad tumultem sięgnął i lont zakrywszy iskrę rozróby w zarodku był zdusił. Tak oto marazm i spokój na forum powrócił:(
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Thiago

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 21, 2013, 12:13:32 am »
Kiedy będą plany wydawnictwa na pierwsze półrocze 2014 roku? Mam na myśli nie pulę tytułów tylko pewniaki na każdy miesiąc.

Offline wojtekzk

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 21, 2013, 01:18:00 am »
Jak złapię oddech po redakcji/korekcie/składzie "Kota Rabina" to na pewno opublikujemy - czyli za jakieś dwa tygodnie. Na chwilę obecną do czerwca jest już wszystko zaplanowane. Oprócz ew. niespodzianek.
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 21, 2013, 09:12:26 am »
Cholera jasna - zamiast normalnie odpowiedzieć to wy od razu musicie się pokłócić. Tomów serii podstawowej wyszło 10. Z rozszerzeniem jest ich 15. Zapraszamy do trzeciego już tomu. Moim prywatnym zdaniem jak mogę - jest to najlepszy z dotychczasowych :smile:

Dziękuję :wink:

Dokładnie w siódmym poście od mojego - na poprzedniej stronie post donTomaszek.

W poście było 10, na innych stronach 15. Dlatego chciałem się upewnić. Trzy strony wstecz jest wszystko dokładnie wyjaśnione. Musisz robić problem z niczego?

Koniec przepychanek.
graves
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2013, 04:35:32 pm wysłana przez graves »

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 22, 2013, 06:23:06 pm »
Przeczytałem ponownie pierwsze tomy Wież Bios-Maury i mam kilka pytań. Wybaczcie, niektóre mogą być lekko irytujące, ale dla mnie osoby, która do tej pory nie czytała komiksów frankońskich, niektóre kadry są niejasne. Biorąc przykład z fragsela, proszę Was o wyjaśnienie mi tak łopatologicznie kilku nieścisłości :wink:

1. Czy postać Germaina pojawiła się w tomie 2? Jeden z wieśniaków wygląda prawie identycznie jak on...
2. Czy zamek, w którym ucztują rycerze na początku tomu pierwszego, jest tym samym,
Spoiler: pokaż
który zostaje spalony w tomie 2?

3. Kim jest bandyta, który chowa twarz pod rogami górskiego kozła?
Spoiler: pokaż
Na stronie retrospekcji, widać jak Heloiza spotyka się z jednym gościem, później ucieka do swojego ukochanego, zostaje pobita, w końcu nie wytrzymuje i ?zabija oprawcę-ukochanego? Jednak późniejszy tekst o bracie,
kompletnie wybija mnie z rytmu.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 29, 2013, 01:49:34 pm »
"Fotograf" to dla mnie komiks roku. Mam jeszcze kilka zaległości, ale wątpię czy coś przebije ten fenomenalny album. Zapraszam do recenzji (wyjątkowo długiej, jak na moje standardy, ale było o czym pisać!):

http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/11/381-fotograf-najlepszy-komiks-roku-2013.html

Offline TePe

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 30, 2013, 09:33:10 pm »
1. Czy postać Germaina pojawiła się w tomie 2? Jeden z wieśniaków wygląda prawie identycznie jak on...
2. Czy zamek, w którym ucztują rycerze na początku tomu pierwszego, jest tym samym,
Spoiler: pokaż
który zostaje spalony w tomie 2?

3. Kim jest bandyta, który chowa twarz pod rogami górskiego kozła?
Spoiler: pokaż
Na stronie retrospekcji, widać jak Heloiza spotyka się z jednym gościem, później ucieka do swojego ukochanego, zostaje pobita, w końcu nie wytrzymuje i ?zabija oprawcę-ukochanego? Jednak późniejszy tekst o bracie,
kompletnie wybija mnie z rytmu.
1. Postać Germaina nie pojawia się w tomie 2.
2. Jest to inny zamek, tamten Aymar opuszcza w 1 tomie.
3. Bandyta z rogami kozła to kuzyn Heloizy (ten bez oka), u którego zatrzymała się ona po ucieczce z domu.
Kuzyn próbuje posiąść Heloize, dochodzi do awantury po czym Kuzyn zabija jej kochanka (tego wędrownego rycerza bez domu i ziemi).