Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 430820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misio141

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #285 dnia: Marzec 01, 2014, 08:16:04 pm »

A tak w ogóle to chciałbym "Neonomicon".
kiepskie, zarówno w scenariuszu, jak i rysunkach. Wydaje mi się że ostatnio Moore nie wydaje nic specjalnie udanego.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline maximumcarnage

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #286 dnia: Marzec 02, 2014, 09:30:54 pm »
kiepskie, zarówno w scenariuszu, jak i rysunkach. Wydaje mi się że ostatnio Moore nie wydaje nic specjalnie udanego.

Zupełnie się nie zgadzam. Świetny, wciągający komiks. Fakt, że miejscami mroczny ale to tylko jego plus. Poza tym obecne na każdej stronie nawiązania do mitologii Cthulhu, które osobiście bardzo mi odpowiadają. Klimat tajemniczości i poczucie niedosytu na koniec (bo chce się więcej).
Nie wiem w jaki sposób go Czytałeś ale proponuję na początek przeczytać "Courtyard", który rozjaśnia wiele spraw. Inna wtedy staje się wymowa całości.

A czy Moore nie robi nic specjalnego? Kwestia gustu. Mnie osobiście bardzo podobają się "Promethea" i "Tom Strong". Jak skończę obie serie to biorę się za "Fashion Beast".

Offline misio141

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #287 dnia: Marzec 02, 2014, 10:32:17 pm »
Zupełnie się nie zgadzam. Świetny, wciągający komiks. Fakt, że miejscami mroczny ale to tylko jego plus. Poza tym obecne na każdej stronie nawiązania do mitologii Cthulhu, które osobiście bardzo mi odpowiadają. Klimat tajemniczości i poczucie niedosytu na koniec (bo chce się więcej).
Nie wiem w jaki sposób go Czytałeś ale proponuję na początek przeczytać "Courtyard", który rozjaśnia wiele spraw. Inna wtedy staje się wymowa całości.

A czy Moore nie robi nic specjalnego? Kwestia gustu. Mnie osobiście bardzo podobają się "Promethea" i "Tom Strong". Jak skończę obie serie to biorę się za "Fashion Beast".
Czułem klimat tego komiksu, ale naprawdę dobre wrażenie sprawiła na mnie tylko ostatnia scena w więzieniu. Reszta to dla mnie conajwyżej przeciętniak. Ale przyznaje Ci rację co do Courtyard, nie czytałem tego, a po lekturze by mi się bardziej spodobało.
Promethea leży u mnie na półce i czeka, Tom Strong też czeka, ale na zakup :)
Za to bardzo mnie zawiodła Loeg, po dwóch genialnych tomach, przyszły czarne akta, które miało zaledwie przebłyski wspomnianego geniuszu, no i stulecie które już tych przebłysków nie miało. Zagubione dziewczęta ledwo przeczytałem, kilka ciekawych spostrzeżeń na postaci nie uratowało jednak tego komiksu.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline mummu

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #288 dnia: Marzec 23, 2014, 12:18:19 pm »

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #289 dnia: Marzec 23, 2014, 12:22:46 pm »
Tylko pytanie, czy ten tytuł jest aktualny, bo zapowiadany był w ubiegłym roku na 2014 rok, a jakoś w aktualnych zapowiedziach nie widać go.


« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2014, 07:24:41 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline giera

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #290 dnia: Marzec 24, 2014, 07:19:20 pm »
Kuba w swojej recenzji ostro zjechał pierwszy tom "Krucjaty",
ja w swoim tekście staram się trochę wybronić ten album:

http://dybuk.wordpress.com/2014/03/24/krucjata-1-simoun-dja/
Gdzie teraz jesteś, Batmanie? Teraz, gdy Ciotka Heriot doniosła o zniknięciu Robina(…). Gdzie teraz jesteś, gdy SHAZAM! Kapitana Marvella odbija się echem o ściany widowni?
[Brian Patten]
http://dybuk.wordpress.com

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 16, 2014, 02:23:04 pm »
Widzielisie info Wojtka Szota z FB Wydawnictwa?

Cytuj
[SZOT] Muszę to napisać po dzisiejszej reklamacji gdzie klient rozciął strony w "Krucjacie". Drodzy kochani Czytelnicy i Czytelniczki. To jest rozkładówka i dlatego tak dziwnie wygląda numeracja stron. Prosimy jej nie rozcinać.

Umarlem :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline adro

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 16, 2014, 07:52:44 pm »
o ku... padlem  :lol: :lol: :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline nx87

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 17, 2014, 02:39:12 pm »
Ja uważam to za chwyt reklamowy ;) Nie wierze, ze ktoś tak zrobił.

Offline wojtekzk

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 22, 2014, 07:36:43 am »
nx87 - zrobił.
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

Offline nx87

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 22, 2014, 09:48:29 am »
nx87 nie zrobił.  :wink:

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 22, 2014, 10:32:17 pm »
CIEKAWOSTKA
Przeglądałem ostatnio mój stary ulubiony komiks z Orbity -HUGO, a na tylnej okładce....zapowiedź Wież z Bois-Maury. Ciekawe jak by się potoczyły dzieje niektórych serii jakby Orbita pociągnęła trochę dłużej.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 23, 2014, 01:21:22 am »
No cóż...jakby to napisać...to żadna ciekawostka. Wszyscy o tym wiemy.
Dlatego od dawna marzyła nam się ta seria, bo już kiedyś zapowiedziana przez Orbitę.  :smile:

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 23, 2014, 07:22:05 pm »
Wydawnictwo Komiksowe ogłosiło komiks niespodziankę Hermanna.
Już do kupienia w sklep.gildia.pl

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/246050-stacja-16





DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 23, 2014, 07:33:34 pm »
Świeżutki tytuł. Wolałbym coś starszego, ale nie narzekam, bo i tak się bardzo cieszę z Hermanna. Do tego pierwszy tom Jeremiaha od Elemental, też na KW. A format Stacji 16 chyba jakiś większy będzie, wg. podanych wymiarów, 2 cm szerszy i 2 cm wyższy niż Blacksad.

W Sklepie Gildii jest już też zapowiedź z ceną czerwcowej nowości: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/239715-skazane-na-siebie

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2014, 07:38:29 pm wysłana przez ramirez82 »

 

anything