trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 432831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 01, 2015, 04:07:47 pm »
Gigantyczna broda która była złem.
dziwny, ale bardzo interesujący komiks. Stephen Collins opowiada bajkę o wyobcowaniu i przekraczaniu wytyczonych granic. przedmiotem wyjątkowości w swoim świecie autor czyni tytułowy zarost, będący równorzędnym bohaterem komiksu i wokół, którego cała akcja jest toczona. bardzo podobają mi się rysunki Collinsa. przypominają szkice kreślone na biurku w domu lub na kolanie w parku, bardzo ulotne, ale zarazem szczegółowe. bardzo przypominają rysunki głównego bohatera, ale to pewnie celowy zabieg.
należy pochwalić Wydawnictwo Komiksowe za jakość wydania vs. cena. za okładkawą 60 zł (w sklepie Gildii 45 zł) dostajemy gruby album w twardej oprawie, w formacie zblizonym do A4 i na dobrym, śliskim papierze. w pierwszej chwili pomyślałem, ze ta cena to jakaś pomyłka :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 01, 2015, 05:43:47 pm »
należy pochwalić Wydawnictwo Komiksowe za jakość wydania vs. cena. za okładkawą 60 zł (w sklepie Gildii 45 zł) dostajemy gruby album w twardej oprawie, w formacie zblizonym do A4 i na dobrym, śliskim papierze. w pierwszej chwili pomyślałem, ze ta cena to jakaś pomyłka :smile:

Nie kompromituj się.

Żeby ktoś sie nie obraził :smile:  ale kompletnie nie widzę nic w tym komiksie za co mógłbym zapłacić i tak wysoką cenę. Dodajmy, ze komiks cz-b, 240str, 59,90zł okładkowa. (0,25zał/str)
W tej cenie można kupić świetnie wydane komiksy:
Umowa z Bogiem- 19gr/str
Kajtek i Koko w kosmosie- 12gr/str!!!
Habibi- 21gr/str
Blankets- 17gr/str

Powyższy przelicznik sprawia, że Twoje zachwyty nad niską ceną "Brody..." są niewiarygodne. Przyznaj, jesteś z WK?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 12, 2015, 03:36:35 pm »
Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił to najlepszy album od Wydawnictwa Komiksowego jaki miałem okazję przeczytać. Nie ukrywam, że sam tytuł zachęcił mnie do lektury komiksu, jednak jego "zawartość" okazała się wartością dodatnią. Pisząc potocznie, lubię takie sentymentalne rozkminy, chociaż na początku spodziewałem się jakiś bardziej poważnych doświadczeń autora. Rysunkami Seth trafił w mój gust idealnie, w oczy rzuciło mi się sporo podobieństw z Parkerem. Oby więcej takich komiksów.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 15, 2015, 09:22:52 pm »
Na Alei ktoś wkleił tylną okładkę Ekspedycji. Cena jaka tam widnieje jest inna niż do tej pory podawano.

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 15, 2015, 09:24:56 pm »
to już tu było parę dni temu. to z fejsbuka. pisali, żeby nie zwracac uwagi na isbn i cenę, bo będą inne...
tak że nic się nie bój, będzie dobrze...

Offline blackwaterpark

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 15, 2015, 09:35:08 pm »
Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił to najlepszy album od Wydawnictwa Komiksowego jaki miałem okazję przeczytać. Nie ukrywam, że sam tytuł zachęcił mnie do lektury komiksu, jednak jego "zawartość" okazała się wartością dodatnią. Pisząc potocznie, lubię takie sentymentalne rozkminy, chociaż na początku spodziewałem się jakiś bardziej poważnych doświadczeń autora. Rysunkami Seth trafił w mój gust idealnie, w oczy rzuciło mi się sporo podobieństw z Parkerem. Oby więcej takich komiksów.

Co można zrobić z taką fajną rekomendacją?
Nic, tylko wykonać zamówienie (Gildia jeszcze posiada na stanie, choć cena już nie jest zbyt zachęcająca).
Kupione, zaklepane.
Dzięki!  :biggrin:

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 15, 2015, 09:59:36 pm »
Dzięki;) koniecznie daj znać jak Twoje wrażenia po lekturze. A właśnie, wie ktoś może dlaczego nie ma tego komiksu w pozostałych księgarniach/dyskontach? Pozostałe propozycje od WK są dostępne, więc skąd ta różnica? Niski nakład?

Offline Koalar

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 17, 2015, 06:38:37 pm »
Ale widzę fajną opcję w sklepie Gildii przy Ekspedycji:
Cytuj
Egzemplarze zamówione do końca kwietnia zostaną przed wysłaniem podpisane przez Bogusława Polcha!

To chyba jednak nie będę tak bardzo zwlekał z zakupem ;)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Bartek Gawron

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 17, 2015, 07:16:44 pm »
ciekawe czy obiecane podpisania pana polcha beda rownie wstrzasajaco atrakcyjne budzace zachwyt posiadaczy oraz zazdrosc graniczaca z nienawiscia nieposiadaczy co jego autografy na funky koval zone

oby oby oby

[koniec transmisji]
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 17, 2015, 08:16:34 pm »
Ale widzę fajną opcję w sklepie Gildii przy Ekspedycji:

"Egzemplarze zamówione do końca kwietnia zostaną przed wysłaniem podpisane przez Bogusława Polcha"

To chyba jednak nie będę tak bardzo zwlekał z zakupem :wink:

oj, a miałem już nie kupować w sklepie gildii, damn it.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2015, 08:27:07 pm wysłana przez mgnesium »

Offline adro

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 18, 2015, 01:42:13 am »
wszyscy narzekaja, a komiks zniknie blyskawicznie  i na allu beda niezle przebitki :lol: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 18, 2015, 06:53:25 am »
A są przebitki szybko dodrukowanego Funky Kovala?

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #567 dnia: Kwiecień 02, 2015, 02:23:13 pm »
Widzieliscie:


i info z fb WK: czekamy na potwierdzenie od wydawcy oryginalnego i cóż - na Święta pewnie będzie!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 02, 2015, 02:33:45 pm »
na Święta pewnie będzie!
Super! Zatem szybko zamawiam, to może jutro przyjdzie i ogarnę lekturę w Lany Poniedziałek.

Offline horror

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 02, 2015, 02:51:02 pm »
fajnie ze mu sie chcialo dokonczyc. kilka osob narzekalo ze pozostawil rozgrzebana serie a tu prosze taki prezent pod choinke :)