trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 432840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #825 dnia: Październik 15, 2015, 05:30:27 pm »
Przecież oni zdają sobie sprawę, że takie informację rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zobaczymy jak sprawa się zakończy. Gdybym miał więcej czasu to by dostali małą litanie, ale i tak jest nieźle  :biggrin:


PS jak kupuje u nich cały czas, a mógłbym się przerzucić na arosa/bonito, gdzie szybko wyrobiłbym dodatkowe 5%, więc szczerze to ja czuję się tutaj trochę pokrzywdzony.
 

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #826 dnia: Październik 15, 2015, 05:42:37 pm »
Tutaj chodzi o to, że taka akcja została przeprowadzona po cichu i nikt nic nie wie, nie wiedział. W tamtym roku była jakaś akcja, że mieli określoną ilość jakieś gry planszowej (puzzle?) dla określonej ilości klientów. Wszystko było przejrzyste, a tutaj taki babol.....którego konsekwencje da się bez problemu przewidzieć. Jak to mówią przysłowiowe mleko się rozlało.

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #827 dnia: Październik 15, 2015, 05:43:16 pm »
Nie, no ja rozumiem.
Ale ja już mówiłem kiedyś że jestem innym typem klienta i czytelnika...
Ale eszystko rozumiem. I podoba mi się ruch jaki wykonało WK aby swoich klientów dopieścić

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #828 dnia: Październik 15, 2015, 05:43:59 pm »
Ja mam za 75 zł, czyli jednak pierwszy próg. Trochę lipa bo ostatnio zostawiłem u nich prawie 500 zł...

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #829 dnia: Październik 15, 2015, 06:05:24 pm »
Nie, no ja rozumiem.
Ale ja już mówiłem kiedyś że jestem innym typem klienta i czytelnika...
Ale eszystko rozumiem. I podoba mi się ruch jaki wykonało WK aby swoich klientów dopieścić

Już wszystko jasne. Dziś dopieszczają, a jutro gromy spadną. Ja na razie: Stwórca przesunięty, biografia Moore'a też cisza.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #830 dnia: Październik 15, 2015, 06:12:06 pm »
Stwórca przesunięty

ale tylko o tydzień, więc nie jest źle.

biografia Moore'a też cisza.

każde odpowiednio duże wydawnictwo musi mieć własny odpowiednik bośniackiego płaskiego psa.
to kwestia prestiżu.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #831 dnia: Październik 15, 2015, 08:18:20 pm »
Jak na Mikołaja, jak "Tutaj" ma mieć premierę dopiero 8 grudnia!  :mad:
To jakiś żart?  :roll: Przecież każdy grzeczny chłopczyk wie, że od czasu niezapowiedzianej wizyty Lobo, Mikołaj roznosi prezenty 8 a nie 6 grudnia - po pierwsze, aby zapewnić sobie długowieczność nieskończonością ósemki, po drugie, i co ważniejsze, żeby szóstką zła nie kusić (ponownie).

każde odpowiednio duże wydawnictwo musi mieć własny odpowiednik bośniackiego płaskiego psa.
to kwestia prestiżu.
W rzeczy samej  :lol:

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #832 dnia: Październik 15, 2015, 08:23:31 pm »
każde odpowiednio duże wydawnictwo musi mieć własny odpowiednik bośniackiego płaskiego psa.
to kwestia prestiżu.

Rzeczywiście. A chyba zaczęło się od tego, że wydawcy pozazdrościli Timofowi jego legendarnej książeczki do From Hell.

« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2015, 08:26:47 pm wysłana przez ramirez82 »

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #833 dnia: Październik 15, 2015, 10:49:32 pm »
pałeczkę po dodatku do prosto z piekła przejął leksykon powieści graficznych pod redakcją j. szyłaka, który doczekał się już nie jednej, a dwóch niezrealizowanych zapowiedzi. timof to poważny gracz rynkowy.

odbijając temat w innym kierunku, ciekawi mnie jak szybko rozejdzie się ten limitowany nakład "tutaj".
szkicownik portugalski został wypuszczony w zbliżonej liczbie egzemplarzy, a do dzisiaj jest łatwo dostępny w księgarniach.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2015, 10:56:25 pm wysłana przez mgnesium »

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #834 dnia: Październik 15, 2015, 11:00:59 pm »

odbijając temat w innym kierunku, ciekawi mnie jak szybko rozejdzie się ten limitowany nakład "tutaj".
szkicownik portugalski został wypuszczony w zbliżonej liczbie egzemplarzy, a do dzisiaj jest łatwo dostępny w księgarniach.


"Tutaj" to bardzo dobry komiks jest. Nietypowy, ale interesujący i intrygujący. I oparty na oryginalnym pomyśle, po mistrzowsku rozwiniętym.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline adro

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #835 dnia: Październik 16, 2015, 04:21:56 pm »
fajna akcja z tutaj, zamowienie poszlo  :razz: :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #836 dnia: Październik 16, 2015, 04:26:54 pm »

"Tutaj" to bardzo dobry komiks jest. Nietypowy, ale interesujący i intrygujący. I oparty na oryginalnym pomyśle, po mistrzowsku rozwiniętym.

na pewno będzie ciekawym doświadczeniem (zwłaszcza że ma zostać wydany w formie plansz w boksie, dość odległej od tradycyjnej książki), ale jako osoba z zamkniętym umysłem, dopiero po lekturze będę wiedział czy będę chciał je powtórzyć.

 w każdym razie zamówienie na komiks złożyłem i czekam na premierę z lekką niecierpliwością.

Offline kickic

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #837 dnia: Październik 30, 2015, 10:48:10 am »

"Tutaj" to bardzo dobry komiks jest. Nietypowy, ale interesujący i intrygujący. I oparty na oryginalnym pomyśle, po mistrzowsku rozwiniętym.

Spoiler: pokaż
Zastanawia mnie czym jest kadr ze zbliżeniem na ucho gdzieś 10 kartek przed końcem?

Też uważam, że to bardzo dobry komiks. Tworzenie kolejnej wersji po tak długim okresie było ryzykowną decyzją zważywszy że pomysł przez te lata został już rozwinięty przez Chrisa Ware'a w fenomenalny sposób, ale dobrze że autor wrócił do tematu. Niektóre rzeczy powtarza, ale jest tu też wiele nowych rozmaitych rozwiązań rozstawionych na planszach z elegancją i bez nadmiaru (dużo dał nieobecny wcześniej kolor i większa ilość stron do dyspozycji). Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego komiksu.

Offline spence

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #838 dnia: Listopad 02, 2015, 12:49:40 pm »
pałeczkę po dodatku do prosto z piekła przejął leksykon powieści graficznych pod redakcją j. szyłaka, który doczekał się już nie jednej, a dwóch niezrealizowanych zapowiedzi. timof to poważny gracz rynkowy.


:D zaśmiane, cała wymiana o zapowiadanych niezrealizowanych wspaniała.
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #839 dnia: Listopad 03, 2015, 06:13:44 am »
Wiedźmin pożegnał się z fajną okładką. Szkoda, bo wersja Trusta była rewelacyjna. Teraz szanse, że kupię komiks mocno spadły.

Info z Alei Komiksu: http://www.alejakomiksu.com/nowosci/22116/Wiedzmin-bez-Trusta/

 

anything