Autor Wątek: L5R - Gempukku czyli zostań samurajem!  (Przeczytany 3174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kempy

L5R - Gempukku czyli zostań samurajem!
« dnia: Grudzień 26, 2012, 09:47:13 am »
Gempukku was the ceremony by which a samurai entered adulthood. Children were often expected to take a new name, their adult name, at this time.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć zabawę w grę karcianą Legend of the Five Rings wydawca tj. AEG przygotował specjalne zestawy startowe. Każdy tzw. starter klanowy będzie zawierał 224 kart m.in. playsety związanych z klanem commonów i uncommonów z obecnej edycji (Emperor Edition). To nie wszystko - towarzyszące starterom boostery będą się składać wyłącznie z 6 losowych kart rzadkich pochodzących z dodatków które się do tej pory ukazały. Cena boostera Gempukku będzie niemalże taka sama jak cena boostera z standardowego rozszerzenia!

Termin wydania to styczeń 2013! Dlatego już teraz warto popytać się w najbliższym sklepie należącym do programu Stronghold Store o mozliwość zakupu w/w zestawów.

http://www.organized-play.pl/l5r/gamepukku
http://www.l5r.com/emperor-edition-gempukku/

PS. Inny produkt dla początkujących to przeznaczony dla dwóch graczy Honor and Treachery: http://www.organized-play.pl/l5r/honor-and-treachery
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 12:34:53 am wysłana przez kempy »
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -