trawa

Autor Wątek: Która armia?  (Przeczytany 766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slim Shady

Która armia?
« dnia: Sierpień 04, 2003, 12:03:54 pm »
Słuchajcie mam problem. Jestem początkującym graczem. Chcę zbierać Chaos i High Elfy. Tylko nie wiem którą armie wybrać najpierw!!!???
 dont give a f**k

Offline Lawfulone

Która armia?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2003, 01:05:50 pm »
temat pytania/namiary... na górze strony. ew. ze 30 tematów na kolejnych stronach dotyczacych tego samego. nie wiem czy komu sie chce pisac to samo po raz 30ty.

SAM WYMIERZ ARMIE-NIEKT NIE ZROBI TEGO ZA CIEBIE.TYLKO TY WIESZ CO TAK NAPRAWDE CI SIE PODOBA...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Falki

Która armia?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2003, 01:47:33 pm »
No właśnie, przecież pytanie o takie rzeczy graczy mających np. Vampire Counts (zupełnie nie wiem, czemu akurat ta armia mi przyszła do głowy ;-)) albo jakąkolwiek inną nie ma sensu. Grający HE będą ci odradzać Chaos i odwrotnie.

Jedyna sensowna stategia: poszukaj sobie stron z opisanym klimatem armii. To jest pierwsza wskazówka - Chaos i HE to krańcowo różne armie, na dwóch biegunach zła/dobra. Ale są różne nie tylko pod tym względem. HE są nastawione raczej na strzelanie i magię (ich defensywa jest strasznie mocna), Chaos - całkowicie na walkę wręcz, hurraaa i do przodu. Nie mówię, że nie ma innych możliwości - kawaleria Elfów też może sporo zdziałać, a magia Tzeentcha jest momentami zabójcza, ale takie są generalne opinie i takie armie się najlepiej sprawdzają "w praniu" (oczywiście przeciwników po mordach ;-))