Autor Wątek: Biały Orzeł  (Przeczytany 69127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nx87

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 13, 2013, 06:39:37 pm »
Hehe... moze przyjdzie taki moment, ze wroca :)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 15, 2013, 12:34:22 pm »
Miejmy nadzieję, że wrócą, bo zaczyna się robić niezły chaos w tej materii.
 
Piątka przeczytana i cóż..zauważalny wzrost kadrów z kobiecym ciałem i Majka też jakaś taka "bardziej dojrzała"  :wink:
 
Generalnie komiks trzyma poziom i czyta się fajnie. Dużo akcji, ale nieco za mała liczba stron. Szkoda, że nie przeciągnięto tematu na jeszcze jeden zeszyt, aby rozbudować ją nieco bardziej.
 
No i ciekawy wątek romansowy. Ciekawe czy się dalej rozwinie czy zniknie tak jak kolejni bohaterowie?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline bowman007

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 15, 2013, 03:06:22 pm »
Miejmy nadzieje, że to tworzenie gruntu pod nowe uniwersum  :lol:  Wyobrażacie sobie np. Szymborska przejęła na stałe rysowanie Białego Orła, a brat Kmiołek rozpoczął drugą serie Rycerz Wyklęty, albo Syrenka ?  :lol:  ach rozmarzyłem się  :cool:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 15, 2013, 08:35:30 pm »
Miejmy nadzieje, że to tworzenie gruntu pod nowe uniwersum  :lol:  Wyobrażacie sobie np. Szymborska przejęła na stałe rysowanie Białego Orła, a brat Kmiołek rozpoczął drugą serie Rycerz Wyklęty, albo Syrenka ?  :lol:  ach rozmarzyłem się  :cool:
Super pomysł.

Ale pewnie jak to w Polsce wszystko rozbije się o kasę (za ewentualne licencje). Albo u dumę i nikt nie podejmie się pracy nad wykreowanymi już postaciami w wykreowanym już świecie.

Bracia Kmiołek mają ogromną szansę na bycie twórcami polskiego universum komiksowego. Mam nadzieję, że to nie umrze.

Offline Szekak

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 15, 2013, 09:37:45 pm »
Biały Orzeł to faktycznie dobra rzecz. Czyta się to rewelacyjnie.


Co do drugiego komiksu, to nie ma konkretnej postaci jeszcze, o której bym chciał przeczytać osobny komiks, choć gdyby się taki pojawił to bym zapewne kupował. Wolałbym natomiast by częstotliwość wydawania kolejnych numerów się zwiększyła. Tak co tydzień będzie dla mnie ok. :biggrin:




PS. Już to widzę, za 10 lat, film kinowy w reżyserii Wajdy, na plakatach Żebrowski... :cool:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2013, 10:00:06 pm wysłana przez Szekak »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 15, 2013, 10:06:56 pm »

Co do drugiego komiksu, to nie ma konkretnej postaci jeszcze, o której bym chciał przeczytać osobny komiks,

Ja mam taką od pierwszego zeszytu...redaktorka Maja  ;-)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Deg

  • Gość
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 15, 2013, 10:11:19 pm »
Polskie superhero w zeszytach za 10 zł, może nie co tydzień, ale co dwa? Za kilka miesięcy druga seria, za dwa lata całe uniwersum, drugie wydawnictwo, crossovery... Biały Orzeł, Człowiek-Zaskroniec, Boruta, Profesor Twardowski, Perun i Czerwona Zorza, oj... Chcę :smile:

Offline Szekak

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 15, 2013, 10:29:26 pm »
Ja mam taką od pierwszego zeszytu...redaktorka Maja  :wink:
:biggrin:


Dziewczyny w tym komiksie są śliczne, to trzeba przyznać.


Powiedziałem, że nie ma takiej postaci o której bym chciał przeczytać osobny komiks, ale przypomniało mi się, że jednak jest - Obywatel. Taki nasz Punisher z łomem.

Offline postie

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 29, 2013, 10:39:48 am »
Plan wydawniczy serii na przyszły rok:
http://wizuale.com/index.php/16-news/115-plany-wydawnicze-wizuale-na-2014


Zapowiada się ciekawie. Obywatel powraca :cool:

Offline krytyk

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 16, 2013, 08:11:41 pm »
Obywatel może być, ale nie ma to jak Syrenka. Dużo Syrenki :smile:  A poważniej to moim zdaniem przydała by się jakaś konkretna (czytaj dłuższa) historia o Wyklętym Rycerzu Polskim. Ta postać daje przecież sporo  możliwości fabularne. Jedno czego bym raczej nie chciał to Pan Pyta i Pan Odpowiada. Czy tylko ja uważam że te postacie to porażka?   

Offline Szekak

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 17, 2013, 05:20:53 pm »
Nie, mi też one nie podeszły ale i tak czytało się fajnie. :)

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 20, 2013, 02:53:32 pm »
Przeczytałem wczoraj pierwsze trzy zeszyty Białego Orła, w sumie to nie jest źle. Rysunki przyzwoite, historia bez rewelacji, ale fajnie się czytało. Jedyny zawód, który psuje odbiór tego tytułu to pojawienie się tego całego Rycerza czy jak mu tam. Już tą tandetną teleportację mogli sobie darować, moim zdaniem zepsuła cały efekt, co to ma być Harry Potter?!?  :lol: :lol: :lol:

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 20, 2013, 04:48:43 pm »
Przeczytałem wczoraj pierwsze trzy zeszyty Białego Orła, w sumie to nie jest źle. Rysunki przyzwoite, historia bez rewelacji, ale fajnie się czytało. Jedyny zawód, który psuje odbiór tego tytułu to pojawienie się tego całego Rycerza czy jak mu tam. Już tą tandetną teleportację mogli sobie darować, moim zdaniem zepsuła cały efekt, co to ma być Harry Potter?!?  :lol: :lol: :lol:
A ja właśnie po tych pierwszych trzech zeszytach odpuściłem sobie "Białego Orła". Za słabe.

Offline misiokles

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 20, 2013, 05:59:48 pm »
I irytująca jest maniera pogrubiania co i rusz pewnych wyrazów w dymkach bez żadnej logiki i wyraźniej potrzeby.

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 20, 2013, 07:21:27 pm »
Pytanie skierowane do osób, które przeczytały części 4-6. Jakie są Wasze odczucia, jest lepiej, gorzej?

 

anything