trawa

Autor Wątek: Biały Orzeł  (Przeczytany 70226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 23, 2013, 09:13:58 pm »
Nie no spoko, to jest dosc stara sprawa. Te zeszytowki pewnie tez nie robily mandrze zbyt dobrze. Inna sprawa to byl dosc marny dobor tytulow. Ludzie narzekali, ze mandra wydaje slabe zeszytowki. Ogolnie mozesz miec racje z BO, ale IMO to nie jest nic pewnego.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 23, 2013, 09:19:49 pm »
Ludzie narzekali, ze mandra wydaje slabe zeszytowki.


Może nie do końca słabe ale zmniejszyła się 2krotnie liczba stron w porównaniu z TM-Semic, a cena ani drgnęła. To też chyba miało wpływ na postrzeganie Mandragory.

Offline Koalar

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 23, 2013, 09:23:07 pm »
Z tego co wiem, mandre wykonczyl zbiorczy tajfun. To byla mega wtopa, mandra to byla mala oficyna wiec wystarczyla jedna powazna wpadka i caly budzet firmy szedl do abrahama.

Mam taki ranking - kiepskość komiksu przemnażamy przez piękność wydania. Tenże Tajfun jest bezkonkurencyjny. Teraz jeszcze dowiaduję się, że wykończył Mandragorę. Wow, to perełka w mojej kolekcji.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline graves

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 23, 2013, 09:31:38 pm »
Mam taki ranking - kiepskość komiksu przemnażamy przez piękność wydania. Tenże Tajfun jest bezkonkurencyjny. Teraz jeszcze dowiaduję się, że wykończył Mandragorę. Wow, to perełka w mojej kolekcji.
Za chwilę ulęgnie się to do rozmiarów mega plotki - a tyle w tym prawdy co kot napłakał...
Adro ploty szerzysz i to nie całkiem sprawdzone.


A zeszytówki były bardzo słabe... The Punisher vol 3, Spawn kontynuowany po Semicu...
No po prostu marność nad marnościami :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adro

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 24, 2013, 12:56:10 am »
dobra milcze :wink:
No ja tez uwazam, ze zeszytowki mandry nie byly takie zle, ale mimo wszystko ludzie narzekali i to mocno.
pzdr
PS jestem za integralem BO 2 :razz:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 25, 2013, 05:44:22 pm »
PS jestem za integralem BO 2 :razz:

Ja też, bo zeszyty to sobie odpuszczam.

Offline oligator1975

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 25, 2013, 06:08:21 pm »
Ja też, bo zeszyty to sobie odpuszczam.
I to skutkuje upadkiem serii, nie kupując zeszytów nie dajesz szans integralowi który może ukazać się tylko wtedy jak zarobią na zeszytach.

Offline maximumcarnage

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 25, 2013, 06:10:48 pm »
I to skutkuje upadkiem serii, nie kupując zeszytów nie dajesz szans integralowi który może ukazać się tylko wtedy jak zarobią na zeszytach.

Poprzednio integral zrobili chyba właśnie dlatego, że sprzedaż zeszytów szła słabo. Poza tym wątpię żeby ktoś, kto zbiera zeszyty kupił to jeszcze raz w integralu.

Offline postie

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:02:47 am »
Przeczytałem wlasnie nowego Orla. I to jak dotad najlepszy wg. mnie zeszyt jego przygod. Bardzo wartka akcja plus super rysunki. Jak dla mnie ideal zeszytowki. Prosze jak najczesciej kolejne numery :cool:

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 28, 2013, 02:39:00 pm »
I to skutkuje upadkiem serii, nie kupując zeszytów nie dajesz szans integralowi który może ukazać się tylko wtedy jak zarobią na zeszytach.

Zawsze myślałem, że wspieram dane wydawnictwo kupując ich komiksy, a nie tylko wydania zeszytowe. Dziwne myślenie, jeden lubi zbierać w zeszytach, drugi w integralach. Twoje argumenty w ogóle do mnie nie przemawiają.

Offline Dembol_

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 28, 2013, 03:11:49 pm »
Białego Orła nie wydaje wydawca, który może sobie pozwolić przykładowo na tracenie zbyt wielkiej ilości kasy na zeszytach by potem odrobić się na wydaniu zbiorczym. W Polsce nie ma tylu fanów, żeby na dłuższą metę bawić się w wydanie w kilku formatach. Wyjątkiem są tu Thorgal czy Asterix, ale Biały Orzeł to dużo niższa kategoria wagowa.

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 28, 2013, 07:16:15 pm »
W takim razie powinni podać komunikat, wydajemy w takiej formie i koniec. Jako nabywca pierwszego integrala miałem prawo oczekiwać kolejnych, wydawanych w podobny sposób.

N.N.

  • Gość
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 28, 2013, 07:50:19 pm »
W takim razie powinni podać komunikat, wydajemy w takiej formie i koniec. Jako nabywca pierwszego integrala miałem prawo oczekiwać kolejnych, wydawanych w podobny sposób.
Nabywcy pierwszego tomu "Składu głównego" mieli prawo oczekiwać następnych tomów tej serii. Nabywcy "Potwora z bagien", "Mrocznych miast" i innych takich rzeczy też. Mieli prawo i z niegho skorzystali. Do dziś oczekują. Ty tez możesz.

Offline picemi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:00:58 pm »
W takim razie powinni podać komunikat, wydajemy w takiej formie i koniec. Jako nabywca pierwszego integrala miałem prawo oczekiwać kolejnych, wydawanych w podobny sposób.
Może mnie pamięć myli, ale z tego co pamiętam to przy pierwszym integralu pojawiła się informacja że następnych nie będzie.. ale się mogę mylić


Offline adro

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 28, 2013, 10:28:39 pm »
no niby tak, ale zdanie mozna zawsze zmienic.... :wink:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!