Autor Wątek: Gra planszowa Piłkarski Manager  (Przeczytany 3449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline salinas84

Gra planszowa Piłkarski Manager
« dnia: Luty 06, 2012, 10:24:09 pm »
Witam serdecznie

Jestem kibicem piłki nożnej, do tego lubię grać we wszelkiego rodzaju managery. Kilka lat temu wpadłem na pomysł gry planszowej o tematyce zgodnej z moimi zainteresowaniami. Pomysł dojrzewał, ciągle był ulepszany, aż w końcu postanowiłem wydrukować materiały i stworzyć prototyp gry planszowej. Testowałem grę wielokrotnie ze znajomymi. Grało się naprawdę fajnie,a przede wszystkim gra była wciągająca. Po kilku miesiącach dalszych prób i testów zdecydowałem się wydać grę. Od kilku miesięcy trwały prace nad jej produkcją. Wreszcie, na początku lutego ukazała się gra Piłkarski Manager. Zapraszam wszystkich na stronę internetową, na której możecie znaleźć więcej informacji o tym jak wygląda rozgrywka, a także obejrzeć grafki z gry. Czekam na Wasze opinie, co myślicie o samym pomyśle i jak Wam się gra podoba.

http://www.pilkarski-manager.pl/

Pozdrawiam
Piotrek
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 11:54:36 pm wysłana przez salinas84 »

Offline salinas84

Odp: Gra planszowa Piłkarski Manager
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2012, 11:02:12 pm »
Na stronie gry, w zakładce 'O grze', ukazał się filmik prezentujący Piłkarskiego Managera. Można zobaczyć jak prezentuje się gra, omówiony jest też przykładowy fragment rozgrywki. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z materiałem.

http://www.pilkarski-manager.pl/?page_id=37

Offline powaznyjohn

Odp: Gra planszowa Piłkarski Manager
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2012, 10:41:23 am »
Dla mnie bomba. Od zawsze byłem fanem CM/FM :wink:

Offline salinas84

Odp: Gra planszowa Piłkarski Manager
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2012, 05:58:31 pm »
    [size=0pt]Świąteczna promocja. Do końca roku gra Piłkarski  Manager za jedyne 64,99zł. Zapraszam na stronę: www.pilkarski-manager.pl[/size]
 

 

anything