trawa

Autor Wątek: Egmont 2013  (Przeczytany 302211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2012, 06:31:45 pm »
A kawałek dalej napisał, że kontynuacje Bouncera i Składu głównego NIE w 2013 roku.
Tak. Początkowo nie zauważyłem tej odpowiedzi. Więc jakaś tam nadzieja na kontynuacje tych dwóch znakomitych serii jest. Z drugiej strony, patrząc że swego czasu spodziewaliśmy się kontynuacji Largo Wincha, Potwora z Bagien, Rozbitków czasu, czy Giuseppe Bergmana, równie dobrze możemy w następnych odpowiedziach Egmontu przeczytać, że nie będą kontynuowali Bouncera i Składu głównego. Pozostaje mieć nadzieje, trzymać kciuki, modlić się, czy co kto tam woli.

Offline Piotruposz

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:06:03 am »
O reedycji 3 tomu Hellboya cisza. Zastanawiam się nad kupnem anglojęzycznego. Nie orientujecie się, czy są jakieś różnice, które będą widoczne przy postawieniu na półce polskich i amerykańskich wydań?

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 08, 2012, 01:53:18 pm »
może sie okazać że reedycji 3 tomu nie będzie, a przynajmniej nie prędko, tak jak Armady czy Usagiego. Egmont wprowadza na rynek pierwsze tomy, które już są nie dostępne żeby nowi czytelnicy zainteresowali się serią

Offline ceter

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:10:58 am »
hellboy pl vs ang rozni sie okladka, w oryginale okladki sa takie jak w reedycji, pierwsze wydania pl mialy inne okladki

usagiego egmont wydaje "od nowa" bo przeciez pierwsze 7 tomow 1 wydania pl wydala mandragora. Wydali polowanie na lisa i jeszcze im zostalo Traitors of the Earth  zeby byly wszystkie po polsku.
Only good die young so i'm bad as f*ck :]

Offline pioma10

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:27:16 am »
usagiego egmont wydaje "od nowa" bo przeciez pierwsze 7 tomow 1 wydania pl wydala mandragora. Wydali polowanie na lisa i jeszcze im zostalo Traitors of the Earth  zeby byly wszystkie po polsku.

Wszystkie zbiorcze. Usagi zatrzymał się w USA na 144 zeszycie (145 jest w zapowiedziach od marca). Więc tak na oko to są to przynajmniej 2 wydania zbiorcze (choć ich zapowiedzi na stronie Dark Horse nie ma).

Do Usagiego Stan Sakai ma wrócić po '47 roninach' i wtedy ma powstać (choć jest to sprzeczne z zapowiedzią nr 145) sześcio-zeszytowa mini-seria 'War of the Worlds' czyli: zanim Marsjanie zaatakowali Anglię w LOEG vol.1 to najechali wcześniej (ćwierć milenium) Japonię. :biggrin:

Jeśli, Kiedy Egmont zdecyduje się wydać ten tom, to tak na oko pewnie będzie 2015.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 11:32:23 am wysłana przez pioma10 »

Offline ceter

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2012, 12:05:16 pm »
oczywiscie ze mowie o zbiorczych bo w pl nie wychodzily zeszytowki, a szkoda bo mam pierwsze 7 tomow ori wydania (tom zbiorczy - ronin) i musze przyznac ze w wiekszym formacie lepiej wyglada ;) w kazdym razie ja uszatego uwielbiam i z niecierpliwoscia czekam na jeszcze :D
Only good die young so i'm bad as f*ck :]

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 17, 2012, 06:01:56 pm »
przechodzilem dzis obok komikslandii i widzialem na wystawie jednego nowego thorgala w hc. czy ktos wie czy hcki sa juz dostepne w ck?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Dembol_

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 17, 2012, 06:21:27 pm »
Chyba będą później bo na gildii widziałem dostępność od stycznia, więc kupiłem w Empiku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:48:58 pm »
przechodzilem dzis obok komikslandii i widzialem na wystawie jednego nowego thorgala w hc. czy ktos wie czy hcki sa juz dostepne w ck?

http://www.komiks.gildia.pl/news/2012/12/handlowy_12
 Jak widać nie tylko w Empikach są nowe Thorgale HC.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 18, 2012, 06:41:31 am »
stronka Fantasy Komiks zdechla, link przekierowuje na Egmont, wiec mysle ze los pisma zostal przypieczetowany

moglem przegapic jakis oficjalny komunikat
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline peta18

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 18, 2012, 07:44:24 am »
stronka Fantasy Komiks zdechla, link przekierowuje na Egmont, wiec mysle ze los pisma zostal przypieczetowany

moglem przegapic jakis oficjalny komunikat

Raczej dokoncza niedokonczone opowiesci i dopiero zamkna. Ale fakt faktem los juz jest przypieczetowany. Choc po cichu licze, ze pismo sie utrzyma.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 19, 2012, 12:57:21 am »
W Lodzi TK mowil, ze Lowcow Smokow nie dokoncza, ale to jest chyba oczywiste. Mnie najbardziej interesuje 6 tom Legendy i 8 tom Samuraja, a jakby dodali 10 tom Ythaq do kompletu, to moga zamykac pismo. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Ajron

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 19, 2012, 09:12:32 am »
W Lodzi TK mowil, ze Lowcow Smokow nie dokoncza, ale to jest chyba oczywiste.

A dlaczego to jest oczywiste? Pytam poważnie, bo mam zaległości w czytaniu FK i nie znam tej serii akurat.

Offline peta18

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 19, 2012, 09:44:52 am »
A dlaczego to jest oczywiste? Pytam poważnie, bo mam zaległości w czytaniu FK i nie znam tej serii akurat.
Kazdy tom "Lowcy smokow" jest zamknieta opowiescia z tego swiata. Nie ma zatem potrzeby dokonczac serii, bo jako tako seria nie ma zakonczenia.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Ajron

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:46:15 am »
Kazdy tom "Lowcy smokow" jest zamknieta opowiescia z tego swiata. Nie ma zatem potrzeby dokonczac serii, bo jako tako seria nie ma zakonczenia.

Dzięki. W takim razie faktycznie to jest oczywiste.