trawa

Autor Wątek: Rycerz Ciernistego Krzewu  (Przeczytany 92964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mxztplx

  • Gość
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:02:05 pm »
Komiks i praca wykonana w nim weryfikuje rzeczywistość. Jeśli RCK będzie świetny, autorzy będą w glorii. W przypadku, jeśli RCK okazałby się słabym produktem, upadek na ziemię może być bolesny dla kogoś kto tak głośno krzyczy. Z tego względu zgadzam się z Turucorpem. Pewność siebie, świadomość własnej wartości ale i pokora twórcy - to jest ważne. Póki co dotychczasowe wypowiedzi odnośnie RCK są dla mnie dość dziecinne i z tego powodu nie odbieram tego komiksu "na poważnie". Zaprezentowany opis scenariusza raczej odrzuca. Pozostaje nadzieja w rysownikach. Póki co jednak chyba dwie prace, które widziałem, były na wysokim poziomie. Reszta to ćwiczeniowe wprawki. Może dlatego w zestawieniu z tym wygłaszane górnolotne opinie trochę stoją w rozdźwięku.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 12, 2013, 07:42:15 pm »
Żeby nieco odsapnąć przed kolejnym wywiadem, który już jutro, zmienię nieco temat. Wydawnictwo komiksowe zaprezentowało właśnie kolejną wersję okładki. Dla mnie zdecydowanie lepiej niż ostatnio.



Co do wypowiedzi twórców. Ja bym dodał tylko - "Niech komiks przemówi". Po premierze będziemy mogli dyskutować na temat pracy. Oby tylko była to dyskusja przez pryzmat tylko i wyłącznie komiksu, a nie wypowiedzi autorów, którzy mają prawo do wypowiadania swoich opinii, czy nam się to podoba czy nie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2013, 07:48:10 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline turucorp

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 12, 2013, 08:22:18 pm »
czy nam sie podoba czy nie to mamy tutaj SZESC stron o komiksie, ktorego jeszcze nie ma (nie liczac linkow w temacie ogolnym)
nie wiem, czy mam sie cieszyc, ze tylko ta jedna antologia wpadla ci w oko w procesie produkcji, czy moze zaczac sie bac, ze odkryjesz jeszcze kilka innych powstajacych wlasnie projektow?

Offline raj666

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 12, 2013, 08:25:04 pm »
Im więcej wersji okładki widzę tym więcej mam obaw co do tego komiksu.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 12, 2013, 10:38:51 pm »
czy nam sie podoba czy nie to mamy tutaj SZESC stron o komiksie, ktorego jeszcze nie ma (nie liczac linkow w temacie ogolnym)
nie wiem, czy mam sie cieszyc, ze tylko ta jedna antologia wpadla ci w oko w procesie produkcji, czy moze zaczac sie bac, ze odkryjesz jeszcze kilka innych powstajacych wlasnie projektow?

Nie rozumiem co masz na myśli?

Co do linków to w temacie ogólnym wrzuciłem, aż dwa...
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline turucorp

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 12, 2013, 11:52:53 pm »
Nie rozumiem co masz na myśli?

alez nic zdroznego, po prostu rzucilem okiem ile srednio maja tematy o polskich komiksach JUZ WYDANYCH, a potem wyobrazilem sobie sytuacje, w ktorej lapiesz zajawke na wiecej projektow w fazie powstawania i sie usmialem.
no chyba, ze to jakas akcja PRowa?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 13, 2013, 07:02:01 am »
alez nic zdroznego, po prostu rzucilem okiem ile srednio maja tematy o polskich komiksach JUZ WYDANYCH, a potem wyobrazilem sobie sytuacje, w ktorej lapiesz zajawke na wiecej projektow w fazie powstawania i sie usmialem.
no chyba, ze to jakas akcja PRowa?

Pewnie, że akcja. A wszystkie teksty na e-zinie są sponsorowane :wink:

A tak poważnie to nadal nie rozumiem co w tym złego. Przecież od tego jest forum. Poza tym sam ze sobą nie dyskutuje więc w jakimś stopniu interesuje to też innych. Osobiście żałuje, że nikt jeszcze nie założył tematu o Projekcie Tequilla czy Janie Hardym. Może dzięki takiemu topicowi, Projekt Tequilla (któremu swoją drogą również bardzo mocno kibicuje Tequilla jest naprawdę pociągająca  :wink: ) zamiast 1180zł miałby 11,800 i byłby bliższy realizacji.

Chyba, że niepisaną zasadą forum jest rozmowa tylko o wydanych komiksach to przepraszam, nie wiedziałem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2013, 08:59:57 am wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Gilbaert

  • Gość
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:49:59 am »
przeczytałem wywiady, przejrzałem plansze i ...
Oni tak na serio?

Offline maximumcarnage

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 25, 2013, 12:35:00 pm »
Zupełnie inne spojrzenie na RCK (nie moje i z innej perspektywy). Autor przekazuje swoje przemyślenia na temat scenariusza Dawida Kuca

http://szreniawski.blogspot.com/2013/04/recenzja-drugiego-dna.html

Nie bardzo rozumiem. Ten tekst dotyczy przecież komiksu ,,Drugie dno", a nie RCK.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 25, 2013, 12:42:52 pm »
Nie bardzo rozumiem. Ten tekst dotyczy przecież komiksu ,,Drugie dno", a nie RCK.

Taaaa...przepraszam, źle doczytałem :/  zrobiłem edycję tamtego wpisu, ale modów proszę o usunięcie, żeby nie śmiecić.

do usunięcia
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2013, 12:52:34 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Strefa Komiksu

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 26, 2013, 08:41:30 am »
Panowie od RCK, tak trzymać! Promujcie swój projekt gdzie się da i jak się da i linkujcie do porzygania. Tak robią wielcy tego zasranego ryneczku komiksowego, wiec i Wy nie bądźcie gorsi.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 27, 2013, 05:00:20 pm »
Offtopując: to dość ciekawe (ale i smutne), że jeden z wydawców komiksowych określa miejsce na którym działa "zasranym ryneczkiem"...

Offline Strefa Komiksu

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 27, 2013, 06:36:43 pm »
Dość ciekawe (ale i smutne) jest to, że jeszcze niedawno ja dostałem zjeby za to, że nie robię tego co koledzy od RCK, a za co właśnie oni dostają zjeby teraz, bo to robią :(

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 27, 2013, 08:33:30 pm »
Dość ciekawe (ale i smutne) jest to, że jeszcze niedawno ja dostałem zjeby za to, że nie robię tego co koledzy od RCK, a za co właśnie oni dostają zjeby teraz, bo to robią :sad:

Możesz napisać co masz na myśli?

ps. epitet "zasrany" chyba nie padł w żadnym z wywiadów...
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Strefa Komiksu

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 27, 2013, 08:56:16 pm »
Cytuj
Możesz napisać co masz na myśli?

Że promocja jest dźwignią handlu.  :biggrin: