trawa

Autor Wątek: Rycerz Ciernistego Krzewu  (Przeczytany 92970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 17, 2013, 10:41:15 am »
skoro lubisz samobiczowanie...

Offline Death

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 17, 2013, 10:47:11 am »
17 stron tematu i masa kłótni na Facebooku i blogach, o komiksie, który widać że jest ch**owy już po przykładowych planszach.
A jak założyłem temat o zajebistym Niedźwiedziu, kocie i króliku to gadałem tylko z Dariuszem...


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2013, 02:37:12 pm wysłana przez Death »

Offline Rzenio

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 17, 2013, 11:16:52 am »
1 o komiksie, który widać, że jest ch**owy już po przykładowych planszach.



Własnie stanąłeś tam gdzie stało ZOMO... :)
To nie 17 stron dyskusji o komiksie,  tylko, hm.. "wymiana zdań" z przedstawicielem nadchodzącego nowego porządku w polskim światku komiksowym. O komiksie nie ma co już dyskutować.
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

mxztplx

  • Gość
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 17, 2013, 11:40:43 am »
Dokładnie. Gdzie taki "RCK" a gdzie "Niedźwiedź..." i inne warte omówienia. Ale w mediach też mówi się o tym jakie portki nałożyła panna x a nie o muzyce wartej posłuchanie. Trend ten istnieje/wszedł też do komiksowa.

Offline Julek_

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 17, 2013, 12:12:10 pm »
On zawsze tu był.

Offline Death

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 17, 2013, 02:44:30 pm »
On zawsze tu był.
Mimo wszystko rozmawialiśmy od dobrych komiksach, lub przynajmniej o ich obwolutach i oprawach (co jest ważne dla ludzi, którzy lubią dobry komiks zarówno przeczytać, jak i traktować jako ładny przedmiot). A teraz rozmawiają o czymś, co już z daleka wygląda na mega amatorkę i nie ma absolutnie żadnego powodu, żeby tracić na to czas (co zresztą ja teraz robię, komentując ten temat heh). Przecież my śmialiśmy się na fejsie z przykładowych plansz, na długo przed ukazaniem się tego albumu. :smile:

Offline adro

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 17, 2013, 10:56:57 pm »
Ja tam lubie takie forumowe pitu-pitu. W sumie kogo interesuja czyjes wrazenia z lektury :razz: :lol: . Kazdy ma swoje odczucia
BTW Za bardzo jedziecie po typie. Gosc jest jaki jest. Jeden jest pokorny, drugi uwaza sie za niewiadomo kogo. W ogole tworcy maja swoje fiksacje i odczuwaja inaczej niz zwykli zjadacze chleba
Fajny manifest :razz:
pzdr
 
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 18, 2013, 07:08:13 am »
BTW Za bardzo jedziecie po typie. Gosc jest jaki jest. Jeden jest pokorny, drugi uwaza sie za niewiadomo kogo.

ja np uważam, że takie rzeczy należy piętnować. jeżeli widziałbyś, że komuś dzieje się krzywda to też byś odpuścił? Bo ten co krzywdzi "jest jaki jest". Doskonała postawa... (tak, wiem, że to nie do końca to samo, ale jednak...)

W ogole tworcy maja swoje fiksacje i odczuwaja inaczej niz zwykli zjadacze chleba

Znam naprawdę ogromna ilość twórców i nie zauważyłem, żeby zachowywali się w taki sposób.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Nawimar

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 18, 2013, 07:10:38 am »
Gilbaert: "skoro lubisz samobiczowanie..."
 
 Chyba tak, bo ostatnimi czasy częściej sięgam po komiksy rodzimych twórców. Pewne jest, że nigdy nie wpadłbym na pomysł by upubliczniać zapis prywatnej korespondencji. Nawet jeśli osoby z którymi ją prowadziłem nie wzbudzają mojej sympatii.

 Ystadzie, być może się mylę, ale chyba aż za bardzo lubisz piętnować. Często Ci się to zdarza. Znacznie częściej niż pochwalenie efektu pracy naszych twórców.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 07:19:56 am wysłana przez Nawimar »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 18, 2013, 07:34:13 am »
Ystadzie, być może się mylę, ale chyba aż za bardzo lubisz piętnować. Często Ci się to zdarza. Znacznie częściej niż pochwalenie efektu pracy naszych twórców.

no cóż. To jak widać bardzo wybiórczo widzisz moją aktywność w tej gestii.
Zwłaszcza, że wszyscy wiedzą, że jestem prawie psychofanem komiksu polskiego.  resztą sam mi kiedyś zarzuciłeś, że traktuje polskich twórców zbyt dobrze.

Mnie natomiast dziwi fakt (Jakbym chciał się bawić w wycieczki personalne), że masz w zwyczaju bronienie ludzi (oraz to bardzo ważne - ich czynów) nawet jeżeli są to czyny niegodne, lub wymagające dosłownie potępienia (łamania prawa - czy to karnego czy autorskiego). Cóż taka Twoja misja.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Nawimar

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 18, 2013, 07:41:43 am »
Jeśli już to wybranych twórców. A refleksja o Twojej nadaktywności przy okazji akcji takich jak wczorajsze upowszechnienie prywatnej korespondencji w - delikatnie rzecz ujmując - celach innych niż promocyjne to nie tylko moje spostrzeżenie. Jak widać masz więcej fanów ;)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 18, 2013, 07:46:56 am »
Jeśli już to wybranych twórców. A refleksja o Twojej nadaktywności przy okazji akcji takich jak wczorajsze upowszechnienie prywatnej korespondencji w - delikatnie rzecz ujmując - celach innych niż promocyjne to nie tylko moje spostrzeżenie. Jak widać masz więcej fanów ;)

Proszę, żebyś mi pokazał w którym miejscu udostępniłem prywatną korespondencję?
wczoraj udostępniłem fragment który Daniel wrzucił na tablicę fanowską RCK. Był to oficjalny fanpage, i oficjalne pytanie oraz oficjalna odpowiedź administratorów fanpejdża.

Chyba, że mówisz o jakiejś innej "prywatnej korespondencji".
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Nawimar

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 18, 2013, 07:49:53 am »
Pytanie czemu ma służyć upowszechnianie tego typu wymiany zdań? Promocji polskiego komiksu?

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 18, 2013, 08:03:21 am »
Pytanie czemu ma służyć upowszechnianie tego typu wymiany zdań? Promocji polskiego komiksu?

aha czyli już nie "prywatna korespondencja". Cóż. Dziękuje za odpowiedź i bezzasadne oskarżenie za udostępnianie tejże.




"Promocja polskiego komiksu"... powiedział człowiek, który przeważnie krytykuje komiksy polaków oraz wydawnictwa które je wydają...... (no chyba, że znajomy wyda komiks, wtedy idą peany)

Wybacz, ale nie uważam żebyś był odpowiednią osobą do dyskusji o polskim komiksie (i o promocji tegoż).

I wolałbym, żeby komiks RCK i wszystko co z nim związane jednak nie promował komiksu polskiego.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Nawimar

Odp: Rycerz Ciernistego Krzewu
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 18, 2013, 08:20:23 am »
Wymiana zdań miała miejsce w zupełnie innym miejscu sieci i do tej pory nie mam pojęcia w jakim celu naszło Was by drążyć wątek również tutaj. Być może właśnie w celu promocji polskiego komiksu...
 
Marudzenie to raczej domena innych osób (podobnie jak mentorstwo). A w komiksach - także polskich - staram się dostrzec przede wszystkim ich dobre strony. Choć zdaję sobie sprawę, że wieszać psy na utworze jest znacznie łatwiej.
 
Tradycyjnie wybaczam. Masz prawo do swojego zdania.
 
Pozwól o tym zdecydować ewentualnym czytelnikom zainteresowanym przede wszystkim komiksem jako utworem samym w sobie, a niekoniecznie środowiskowymi antagonizmami.

 

anything