Autor Wątek: Hideout - Masasumi Kakizaki  (Przeczytany 12294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Hideout - Masasumi Kakizaki
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 30, 2014, 09:33:16 pm »
Ogólnie dobra rzecz, ale do tematu wrócę już po zakończeniu lektury, która sobie dawkuję, aby nie przeczytać wszystkiego na raz :smile:
Ja nie miałem tak silnego charakteru, jak przysiadłem, tak przeczytałem wszytko - jednym tchem  :smile:

Bardzo dobra lektura, trzyma w napięciu, oferuje kilka ciekawych zwrotów akcji - trzeba dodać, absolutnie nie wymuszonych, co tylko pogłębia wczucie się w historię. Dobry patent z retrospekcjami, które przeplatają się z właściwą akcją.
Również nie wiem czy efekt pajęczyny ma jakieś większe znaczenie, czy to tylko widzimisię autora. Najpierw miałem teorię, iż symbolizuje efekt zaszczucia bądź niemocy naszego bohatera, lecz występuje na tylu różnych kadrach, że stwierdziłem że nie o to chodzi.
Jeśli chodzi o onomatopeje, standardowo, ta z deszczem źle zaakcentowana, tym bardziej że pojawia się na kilku kadrach. Co do reszty nie mam większych zastrzeżeń.
Aaaa, no i rysunki, bardzo dobre, szczegółowe, jedne z ładniejszych jakie widziałem w mandze. Widać, że autor włożył w nie wiele wysiłku - zwróćcie uwagę na sceny w deszczu!