trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 286430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 18, 2003, 08:33:54 pm »
Ta, ja polowałem sobie trochę na AMV i znalazłem jeden, który mi się spodobał- Final Fantasy 9 - Linkin Park - In the end. Zespołu nie lubię, ale sam potencjał historii, które można opowiedzieć na podstawie tego krótkiego filmiku to rekompensuje.


P.S. Nigdy nie grałem w FF9.
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline lucass

AMV
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2003, 11:02:58 am »
Cytat: "sivy"
Bohemian Rapsody do Evy???? MUSZE TO ZOBACZYC JA CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE


Cytat: "lucass"
12. Evangelion Opus - ShonenDizzyCow
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline An-Nah

AMV
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2003, 09:31:21 pm »
Rammstein "Engel" / "Evangelion" - niasamowity efekt zgrania tekstu piosenki z ruchami ust postaci...
Tori Amos "Cruel" / "Yami no Matsuei" - teledysk co prawda nie dopasowany za bardzo do piosenki, ale dzieki niemu odkryłam Tori Amos...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Mav82

  • Gość
AMV
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 21, 2003, 09:19:19 am »
nie wiem, czy ktos wymienial : "knockin' on heavens door" gunsow, do end of eva - bardzo dobry dobor scen do poszczegolnych fragmentow utworu (lub odwrotnie)
shaggy - "it wasn't me" do triguna - jush dawno zaden teledysk nie wprawil mnie w tak dobry humor :)

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2003, 04:48:08 pm »
Cytat: "An-Nah"
Rammstein "Engel" / "Evangelion" - niasamowity efekt zgrania tekstu piosenki z ruchami ust postaci...
Tori Amos "Cruel" / "Yami no Matsuei" - teledysk co prawda nie dopasowany za bardzo do piosenki, ale dzieki niemu odkryłam Tori Amos...

Co do Engela- podobny efekt jest w "neon genesis evangelion - cradle of filth - saffron's curse". Notabene: zespołu strasznie nie lubię (nie dość, że dupkowate głosy, to jeszcze mój brat tego słucha, pomoocy! :D )
Tori Amos... znam jeden warty polecenia do... a jakże! NGE! the Last Unicorn. "At the last dusted fountain" wymiata. :)

I jeszcze "X - Rammstein - Du Hast", bo mi się podoba i ło.
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Boodzik

AMV
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 23, 2003, 04:45:40 pm »
Moje ulubione to:
Eva - Engel za genialne podłożenie i całokształt :)
Eva - Alternative Polka (Weird Al Yankovitz) - posłuchajcie i wymiękniecie
Eva - I thing I'm a clone now (Weird Al)
Dragon Ball - Staring at the Sun (Offspring)

A mnie ciekawi czy ktoś wpadnie kiedys na pomysł, żeby podłożyć Flash of the Blade Iron Maidenu do Hellsinga (walka Andersona z Alucardem) lub The Fallen Angel (też Żelaznej Dziewicy) do Angel Sanctuary.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Alakhai

AMV
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 24, 2003, 01:55:01 am »
Cytat: "Boodzik"
A mnie ciekawi czy ktoś wpadnie kiedys na pomysł, żeby podłożyć Flash of the Blade Iron Maidenu do Hellsinga (walka Andersona z Alucardem)

Hehe, niezły pomysł  :) Wprawdzie OST do Hellsinga jest IMHO całkiem fajny (świetna melodia przy napisach początkowych), ale "Flash of the Blade" też byłoby OK :-)
Cytat: "Boodzik"
lub The Fallen Angel (też Żelaznej Dziewicy) do Angel Sanctuary.

Nieeee... Uwielbiam Maiden, ale akurat ten kawałek jest beznadziejny. Tekst pasuje, ale muzyki bym chyba nie zniósł.
size=11]Every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
[/size]

Offline Inszy

AMV
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 24, 2003, 02:16:07 am »
A ja bym bardzo chętnie zobaczył Dragon Ball Z dopasowany do "Over The Hills And Far Away" w wykonaniu Nightwisha 8)
Tylko żeby zrobił to ktoś, kogo rozwój nie skończył się na DB, bo chodzi o kilka konkretnych scen :?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline An-Nah

AMV
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 24, 2003, 10:11:36 am »
"Christmas at Ground Zero" Yankovitza, zdaje się do Macrossa...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 24, 2003, 03:14:05 pm »
Cytat: "An-Nah"
"Christmas at Ground Zero" Yankovitza, zdaje się do Macrossa...

To AMV potwierdziło to, co od dawna podejżewałem- Św. Mikołaj to psychopata  :D .


Ostatnio szukałem trochę polskich AMV, ale oprócz Lucassowskich obejżałem same plewiaste. Co to, polak nie potrafi, czy nie czerpałem z dobrych źródeł? Może jakieś podpowiedzi co do autorów?


A teraz może AMV-ki, które stanowczo odradzacie?
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Boodzik

AMV
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 27, 2003, 10:13:57 am »
Cytat: "Alakhai"
Hehe, niezły pomysł  :) Wprawdzie OST do Hellsinga jest IMHO całkiem fajny (świetna melodia przy napisach początkowych), ale "Flash of the Blade" też byłoby OK :-)


Mój qmpel chciał się kiedyś zająć robieniem AMV, a że był maniakalnym fanem Ironów to już pierwszego dnia miał kilka(naście?) pomysłow. Np. Fear of The Dark - Hellsing; Aces High - Eva, Blood Brothers - Eva, Judas be my Guide - Hellsing (z Andersonem :)), Out of the Silent Planet - Bepop.
Te akurat pamiętam. Było tego sporo wiecej.

Cytat: "Alakhai"
Nieeee... Uwielbiam Maiden, ale akurat ten kawałek jest beznadziejny. Tekst pasuje, ale muzyki bym chyba nie zniósł.


Offtope_mode=on
Ja tam do Fallen Angel nic nie mam. Tekst jest fajny i muzyka też.
Offtope_mode=off
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Qraq

AMV
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 27, 2003, 12:58:10 pm »
Polecam strone http://www.ermacstudios.org -znajdziecie tam clipy ErMaCa. Gosc ma spoko klipy. Sa tam takze linki do www innych tworcow.

A takze http://www.animemusicvigeos.org -duuuuzo dobrych klipow

Offline Qraq

AMV
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 27, 2003, 01:09:54 pm »
Kilka co ciekawszych clipow:

Koopiskeva-Euphoria -(Rahxephon) jezeli ktos uwaza, ze widzial dobrze wykonany Amv, toniech to obejzy. Jeden z najlepszych Amv na http://www.animemusicvideos.org Po prostu cudo. polecam!

Cowboy Bebop vs. Trigun-Tainted Donuts   -genialne polaczenie swiatow CB i Triguna. Polewka gwarantowana:). Ten clip ma po prostu swietny klimat.

Jak przypomne sobie cos jeszcze, to dam znac.

Offline WNUK

AMV
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2003, 07:44:15 pm »
Ładnie to tak Qraq i nic dla mnie nie zostawiłeś dodam tylko że klipy, od których najlepiej zacząć ściąganie to (bynajmiej według mnie): "Lords Prayer", "Tsugaru", "Evil Light" (z muzyką z gry Xenoger) oraz najlepszy chyba  "Soul of an Angel".

Pozatym ściągać mozna jeszcze coś z:

http://subberia.w.interia.pl/linki.htm - teledyski i hardsuby do ściągnięcia

http://abaddon.nsolent.com/ - czyżby ktoś sabotował prace na www.emarcstudios.org?

Offline sivy

AMV
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 05, 2003, 01:18:56 pm »
A czy ktos moze slyszal o teledysku Eva-White Zombi-More human than human??
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

 

anything