Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 291953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 21, 2008, 08:08:59 pm »
- zwycięzca AMV2008 best horror AMV.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:05:48 pm »
2008...
Doskonałe to AMV Elfen Lied.
Raczej nie podobają mi się AMV a to mi się spodobało. Fajnie przypomina Elfen Lied że każdy kto obejrzy będzie jeszcze wyżej to anime oceniać.
AMV składa się z piosenki spokojnej połączonej z takimi scenami, jak i takiej bardzo ostrej również połączonej z takimi scenami.
A oprócz tego występują takie celowe zmiany obrazu żeby jeszcze polepszyć klimat.


Offline Konował

Odp: AMV
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:20:09 pm »
Na początku jak zobaczyłem sceny z EL pomyślałem że wygrało tylko dlatego że el ma wielu fanów ale AMVka jest dobra. Co nie zmienia faktu że seria dalej jest nieudanym tworem.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:30:35 pm »
Po pierwsze Elfen Lied jest bardzo UDANYM anime i jednym z najlepszych jakie powstało w kategorii horror.
A AMV nie jest dobre tylko co najmniej bardzo dobre lub jedne z najlepszych.

Offline Dreadorus Maximus

Odp: AMV
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 22, 2008, 12:15:22 am »
Cytuj
jednym z najlepszych jakie powstało w kategorii horror
O ile za horror uznamy takie produkcje jak "Martwe Zło 2"  :roll:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:18:25 am »
Nie wiem o co ci chodzi i czy mówisz o anime.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 22, 2008, 11:36:16 am »
Czy ja wiem czy EL jest takim dobrym horrorem, bardziej straszny wydaje mi się już Berserk. Pamiętam ze jak oglądałem EL to miałem mieszane uczucia, a jedyne co zapamiętałem to krew.
Choć muszę przyznać że ostatnio czytałem(sporo na wyrywki - brak czasu) mangę EL i jakoś bardziej do mnie przemawia, a i rysunki są takie jakby to wyrazić nie amatorskie, raczej, pierwsza taka praca. Choć Lynn pracuje w Bandai to i tak czuje jakąś sympatię do tych rysunków (pewnie dlatego iż sam jestem na podobnym etapie rysowania).

A samą AMVkę widziałem już dawno i stwierdzam że jest bardzo udana i ciekawie zrobiona.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Sir_Ace

Odp: AMV
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 22, 2008, 11:38:47 am »
Znów zapomniałeś wstawić w zdaniu fragmencik "moim zdaniem", anfan. Jeśli EL uznamy za horror, to raczej taki klasy B.

Co nie zmienia faktu, że zaprezentowana AMVka jest ciekawa i bardzo sprawnie zmontowana  ;-)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 22, 2008, 01:01:12 pm »
No na pewno horror klasy A. Horror jest w największym stopniu, ale do innych gatunków też pasuje.
Tylko DZIECIAKI lub nienormalni recenzenci na tanuki czy azunime widzą samą krew, przemoc i nagość w Elfen Lied. Te 3 cechy są tylko dodatkami mającymi za zadanie przyciągnąć widzów.
I jak widać doskonale to się udało.
Najważniejszy jest motyw przewodni tego anime.
AMV doskonale oddaje właśnie klimat tego anime.

Offline Konował

Odp: AMV
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 22, 2008, 01:09:37 pm »
Czyli ja zaliczam się do dzieciaków, recenzentem nigdy nie byłem :( Cóż, dla mnie EL jest gniotem skupiającym się na durnowatej rzezi w którym nagie dzieciaki są tylko dodatkiem.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 22, 2008, 01:23:28 pm »
Kysz mi z tym do tematu o EL.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 26, 2008, 12:25:21 pm »
Oda al Fanservice 2.0 - Chiikaboom!
IMO całkiem fajna AMV'ka :D
Kagami Eated Your Soul aka What the Hell Is Wrong With Me?!
I coś bardziej porytego :D

BTW mam już na dysku 111 AMV i już zaczynam się w nich gubić :D. Zazwyczaj właśnie zamieszczam linki do tych co mam na HD więc jak jakieś dublety zrobię proszę nie krzyczeć ;)

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 26, 2008, 06:55:54 pm »

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 27, 2008, 09:42:20 am »
Nie żebym coś mówił, ale te dwa linki to to samo.


A ja dam polski akcent:

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 27, 2008, 04:09:53 pm »
Szczerze mówiąc to to z DB to... nawet średnie nie jest... A od ciebie Hollow tez nic specjalnego ;). Może narzekam ale technicznie i ogólnie te klipy do dobrych nie należą :P.
Zapodam również polskim akcentem... czy raczej AMV'ką polskiej twórczyni. Tez technicznie nic specjalnego... powtarzające się lip flapy itp ale... cóż całość robione w Windows Movie Maker więc nie dziwota za to posiada pewien klimat dzięki któremu mogę to oglądać (i w dodatku mi się podoba!) mimo słabych "technikaliów" :D.
Touch Haruhi!

PS.
Im więcej oglądam AMV tym bardziej wymagający jestem i tym więcej nie lubię czegoś co nazywam "tubowymi tworami" bez dobrego synchra itp ;). Myślę jednak iż to normalne w trakcie oglądania wymagania wzrastają a człowiek coraz łatwiej rozróżnia co dobre od tego co średnie czy wręcz byle jakie. Choć przyznam się iż jest kilka wyjątków gdzie widzę AMV i wiem iż tak na prawdę jest średnie ale ma "to coś" i tak jest z tym co teraz zamieściłem...