trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 31, 2008, 10:55:49 pm »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #406 dnia: Styczeń 01, 2009, 08:58:18 pm »
No i w końcu... skończyłem swoje AMV :D.
Narazie dostępne tylko na Org'u ale jutro powinno się pojawić równiez na AMV.com.pl z podglądem online ;)
Jak narazie tyla:
MANKIND- org download

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: AMV
« Odpowiedź #407 dnia: Styczeń 01, 2009, 10:01:07 pm »
za podpowiedziane teledyski dziękuję :) w wolnym czasie looknę na ten Twój
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #408 dnia: Styczeń 03, 2009, 07:22:27 pm »
Dzięki.
A więc  teraz coś co po prostu IMO idealnie oddaje ducha przedstawionego Anime... schemat ten sam... klimat podobny, nic dodać nic ując :D

Chu Chu Lovely Hinamizawa
YT-steam
ORG-download

I przy okazji powiem iż mój klip jest dostępny do obejrzenia online TUTAJ po kliknięciu na ikonkę TV

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #409 dnia: Styczeń 03, 2009, 07:46:56 pm »
Dzięki.
A więc  teraz coś co po prostu IMO idealnie oddaje ducha przedstawionego Anime... schemat ten sam... klimat podobny, nic dodać nic ując :D

Chu Chu Lovely Hinamizawa
YT-steam
ORG-download

Rzadko się widuje gorsze rzeczy. Krótkie i nie ma piosenki więc nawet pod skalę ocen nie podchodzi.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #410 dnia: Styczeń 03, 2009, 08:12:51 pm »
Animacja ciekawa, dynamiczna, jednak zgodzę się z Anfanem (tak jestem trzeźwy jakby kto pytał) jakoś ta melodyjka nie pasowała mi do animca, nie wiem, sam jakoś nie przepadam za takim "szybkim łupaniem", ale tutaj widziałbym coś mrocznego i wolniejszego.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #411 dnia: Styczeń 03, 2009, 08:22:40 pm »
Jak wyżej.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #412 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:03:33 pm »
arazie tyla:
MANKIND- org download

Co mogę powiedzieć.

Efektów specjalnych nauczyłeś się bardzo dobrze i wiesz jak dobrze je wykorzystywać co naprawdę nie każdy potrafi. Miałam wrażenie oglądając ten teledysk że zrobiłeś sobie go na spokojnie, bez stresu i tak "just for fun", bo jakoś specjalnej treści ani przekazu to on chyba nie ma specjalnie.
Nadawałby się na pewno na jakiś film dokumentalny dla alienów o ludzkości :P
Pomysł fajny, aczkolwiek można było go zrealizować lepiej i nadać mu pewien mocniejszy charakter (ukazać bardziej naturę ludzi, jacy potrafią być, co robić).
Ale miło się go ogląda, tak do kawy czy herbaty w sam raz :)

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #413 dnia: Styczeń 03, 2009, 10:12:28 pm »
Animacja ciekawa, dynamiczna, jednak zgodzę się z Anfanem (tak jestem trzeźwy jakby kto pytał) jakoś ta melodyjka nie pasowała mi do animca, nie wiem, sam jakoś nie przepadam za takim "szybkim łupaniem", ale tutaj widziałbym coś mrocznego i wolniejszego.
Takich IMO o Higurashi jest za dużo... a ten... trochę humorystyczny (jak sama seria) a trochę "hardcore" jak i w serii jest...
w sumie ten klip jest z kategorii "fun" i raczej tak go należy traktować :).

Co do Mankind to klip był tworzony jako swego rodzaju próba wprowadzenia klimatu i opowiedzenia bardzo prostej fabuły: ruiny>zapisy przeszłości (pokój, przygotowania, wojna).
pomysł prosty jak budowa cepa ale jako iż sam gustuje i najwięcej na dysku mam klipów typu dance czy fun to tym razem chciałem sam zrobić coś bardziej "serious"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: AMV
« Odpowiedź #414 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:05:44 am »
mnie się wyspowe amv podobało, choć absolutnie porywające nie było i faktycznie takie przyjemne do herbatki.
Zawsze, jeśli anime jest tylko "for mood" automatycznie zaczynam się zastanawiać nad tym z jakiego anime znam sceny użyte w clipie :P to jest jedna z moich ulubionych zabaw, a wyspa wybrał akurat wszystkie te, które zapadły mi najbardziej w pamięć. No i chwała Ci za to, że od początku do końca były to "realistyczne" ujęcia, podobało mi się.

a na montażach/efektach/ takich tam edytorskich pierdołach sie nie znam, powiem tylko, że mnie nic nie odrzucało sztucznością. mam alergię na efekty wyciągnięte z kapelusza (bo umiem wrzucać taki efekt, jeee). fajne było.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #415 dnia: Styczeń 04, 2009, 10:46:37 am »
(bo umiem wrzucać taki efekt
Szyszo-detektor i pomyśleć, że ja chcę zostać grafikiem, a za parę lat, jak może zrobię własną wystawę prac, pojawi się Szyszka wówczas znany krytyk, a moje uznanie będzie zależało od tego czy "pomarańczowa koszulka" się jej spodobała.  :p  ;-)
Ołkej bez wygłupiania się.
Mankind może i nie jest przełomowy, ale ja widzę spore podciągniecie się Wyspy w operowaniu scenami. Jak dla mnie krótki i przyjemny filmik z ukazaniem dzisiejszego szaleństwa pogoni za czym co nie można jednoznacznie określić i ciągłego pośpiechu, okraszone, w lekki sposób, pokazaniem zamiłowaniem do ciągłej walki ludzkiej natury.
Co do tego co zauważyła Silent Angel, owszem można było ukazać krwiożerczą (i jednocześnie tak "ludzką") naturę, ale prawdzie mówiąc mam już potąd tych filmików i z chęcią obejrzałem coś spokojniejszego. Udowadnia to, że można zrobić filmik o ludzkiej "głupocie" jednocześnie spokojny, z jasnym przekazem.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #416 dnia: Styczeń 04, 2009, 09:49:32 pm »
Ok dla tych którzy lubią Higurashi na poważnie :D

Higurashi no Naku Koro ni TRaiLer [by Arczi]
Crunchy-steam
COM.PL-download

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #417 dnia: Styczeń 07, 2009, 12:51:18 pm »
Ok double post ale co mi tam... nikt nie pisze to ja napisze :P

Zwycięsca AcrossCon'u 2008 w kategori comedy/parody czyli:
Code Ecchi... mimo nieobecności znajomość Geassa wskazana :P

YT-steam
ORG-download

Osobiste odczucia... wykonanie poprawne pomysł genialny choć nie wiem czy dałbym mu best... choć w sumie nie znam konkurentów :)

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #418 dnia: Styczeń 07, 2009, 01:49:24 pm »
Dobre  :lol:

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #419 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:00:46 pm »
Dobra w celu poprawienia humoru po tym jak dowiedziałem się iż na tubie będąc polakiem mam zabronione oglądanie wszystkiego co ma loli w nazwie nawet jeżeli jest to tylko jedna z dość niewinnych i humorystycznych AMV zacząłem przeglądać sobie te klipy które do tej pory widziałem urywkowo bądź w ogóle a które siedzą wśród innych 480 klipów jakie mam na dysku. Znalazłem prawdziwą perełkę... takie "know how" na wesoło... będące jednocześnie prostym klipem instruktażowym oraz tłumaczeniem dla laików pewnych AMVkowych zasad i terminów :D.
I SĄ W NIM LOLI!

AMV Technique Beat by Douggie
YT-steam
ORG-download