Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 286449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2003, 12:04:40 pm »
Cytat: "sivy"
A czy ktos moze slyszal o teledysku Eva-White Zombi-More human than human??

Owszem, owszem, kiedyś widziałem, ale już za bardzo nie mogę sobie przypomnieć, o czym był (skleroza). Ale za to piosenkę umiem zanucić. Liczy się?
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline sivy

AMV
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 09, 2003, 05:19:20 pm »
Brawo!!  Dokladnie nie powiem o czym jest teledysk bo moje komorki sa za slabe na to :D
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

grzybek

  • Gość
AMV
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 09, 2003, 09:46:04 pm »
A nie mial tego przypadkiem DaG kiedys u siebie ? Jego asknij :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline sivy

AMV
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 13, 2003, 04:12:49 pm »
Napewno nie ma juz dawno przejzealem jego dysk wzdluz i wszez - i to kilkakrotnie...
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

grzybek

  • Gość
AMV
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 16, 2003, 06:16:04 pm »
Chyba wczoraj kumpel z pokoju obok sciagnal to cos...
Jak bede pamietal to dam mu znac :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline sivy

AMV
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 28, 2003, 05:14:46 pm »
Wlasnie obejrzalem Bohemian Rhapsody...... dotad podnosze szczene z podlogi!!

Jeszcze se sciagnalem Evangelion - Monty Python - Asuka The Black Knight TO SOBIE OBEJRZYJCIE!! :twisted:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Pokpoko

AMV
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 28, 2003, 06:21:17 pm »
Cytat: "sivy"

Jeszcze se sciagnalem Evangelion - Monty Python - Asuka The Black Knight TO SOBIE OBEJRZYJCIE!! :twisted:
jako zupełnie niezorjentowany w temcie prosze o linka do tego "dziełka"-tytuł wydaje się interesujący("uznajmy to za remis")

Offline lucass

AMV
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 28, 2003, 07:30:26 pm »
Ależ proszę bardzo
shaister: Asuka the Black Knight

Ale jeśli nie jesteś zarejestrowany to musisz poczekać dwa tygodnie od dnia rejestracji żeby skorzystać z lokalnego downloadu. W takim przypadku możesz sie ze mną skontaktować to podam ci go przez http. Ewentualnie możesz poszukać mnie na BAKA (w copy roomie, na pewno będę się rzucał w oczy  8) ).
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 29, 2003, 10:09:39 am »
Cytat: "sivy"
Jeszcze se sciagnalem Evangelion - Monty Python - Asuka The Black Knight TO SOBIE OBEJRZYJCIE!! :twisted:

To to o odrąbywaniu rąk i nóg dla Unitu 02???

O ile pamiętam, to jakiś rok temu było na Kazzie...

Ale śmieszne, śmieszne, dziękować...


BTW, czy ktoś oglądał Phantom in the Opera (techno :( ) z Memories (Magnetic Rose) ?
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline lucass

AMV
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 29, 2003, 10:53:12 pm »
Alez oczywiscie. Niezorientowanym wyjaśnię - to też Dzieło (przez duże D) Kevina Caldwella.

I tak przy okazji, według dzisiejszych danych posiadam 32 GB amv  :D
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Inszy

AMV
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 30, 2003, 12:30:44 am »
A czy do amv można zaliczyć Evangeliona i Pokemony ze słynnym podkładem "Wassup"? :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline sivy

AMV
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 30, 2003, 03:29:22 pm »
TAK!!!
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 30, 2003, 04:57:34 pm »
Cytat: "Inszy"
A czy do amv można zaliczyć Evangeliona i Pokemony ze słynnym podkładem "Wassup"? :D

POKeMONY??? To jest na oficjalnej stronie AMV? Ja chcę (ale wygórowane wymagania duchowe :wink:)!!!
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Inszy

AMV
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 27, 2003, 08:28:15 pm »
Wpadłem na to przypadkiem, więc nie wiem czy na oficjalnej stronie AMV są takie odlotowe Pokemony :D

Ale przeglądając grafikę z Record Of Lodoss War i słuchając jednocześnie muzyki z Conana (nie, nie detektywa :P ) stwierdziłem, że chętnie bym zobaczył połączenie scen z ROFW z utworem "O Fortuna" 8)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kweethul_drugi

AMV
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 28, 2003, 06:01:10 pm »
Cytat: "Inszy"
że chętnie bym zobaczył połączenie scen z ROFW z utworem "O Fortuna" 8)

Ja widziałem FF 4,5,6,7,8,9 z tom muzyczkom. Nie podobają mi się te techno-wstawki (chyba, że to remix, Konającego Ana oglądałem dość dawno, a i wtedy nie zwracałem większej uwagi na muzykę), ale reszta może być.
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!