trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: AMV
« Odpowiedź #780 dnia: Kwiecień 03, 2011, 03:19:41 pm »
W oczekiwaniu na dwa ostatnie epy Madoki, zawsze możemy obejrzeć sobie dwa zajefajne klipy (spoiler warning itp itd)

Numero uno, czyli Red Fraction z definicji pasuje do wszystkiego choć do niektórych rzeczy bardziej - tak jak tego klipa na przykład:
【MAD】 俺の先輩がこんなにRed fractionなわけがない 【まどか☆マギカ】

A na dokładkę Homu Homu Pulp Madoka. Świetny montaż - nie tylko video, ale przede wszystkim audio
【MAD】 Homura-cha Hom Hom
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #781 dnia: Kwiecień 03, 2011, 05:38:29 pm »
Coś innego :smile:
AMV - AMVirus // Multi-Anime
Najlepiej się ogląda na pełnym ekranie ;)

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #782 dnia: Kwiecień 28, 2011, 06:51:47 pm »
Mimo, że anime gniot to AMV świetne.

http://www.youtube.com/user/BestMEPsOfAllTime

PS:

Choć nie to jednak przeciętniak.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2011, 06:57:21 pm wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #783 dnia: Kwiecień 29, 2011, 07:32:34 pm »
:) ja tam nei za bardzo lubie MEP'y... a ten jest ciut za wolny w stosunku do podkładu, jeżeli jest tam jakas synchronizacja to ja jej nie czuje

A tu coś tez technicznie słabe ale jednak ma ten klimacik :)

http://www.youtube.com/watch?v=7WfKNGlqr8s

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #784 dnia: Kwiecień 29, 2011, 07:56:21 pm »
Nostalgia łapie za serducho. Sporo pamiętnych animców powstało w tym okresie. Może nie specjalnie wybitnych ale mających w sobie coś takiego, że człowiek z chęcią do nich wraca i to nie raz.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #785 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:01:34 pm »
Nostalgia łapie za serducho. Sporo pamiętnych animców powstało w tym okresie. Może nie specjalnie wybitnych ale mających w sobie coś takiego, że człowiek z chęcią do nich wraca i to nie raz.
Jako że ja dopiero od 2008 mniej więcej Anime oglądam to sporo z tych tutułów staram sie nadrabiac teraz :).
Ot i przypomniała mi sie leciwa juz AMV :D
00051.Right.Now.Someone.Is.Reading.This.Title

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #786 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:09:50 pm »
Miodzio.
Co to za anime w 0:51?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 09:16:56 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #787 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:02:52 pm »
JA nie znam ale pełna lista Anime użytych w tym AMV jest TUTAJ

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #788 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:18:02 pm »
Naprawdę dobre amv. Gdyby nie te komentarze w czasie scen z anime byłoby tylko średnie :-D

Offline Dagu

Odp: AMV
« Odpowiedź #789 dnia: Kwiecień 30, 2011, 10:50:29 pm »
Ajjjj, pisali kiedyś o tym AMV w świętej pamięci Kawajcu. Teraz kumam, o co chodziło z tym, że "trzeba dużo czytać"... :D




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #790 dnia: Maj 07, 2011, 01:12:08 am »
Doskonałe AMV. Już dawno temu oglądałem I sezon Higurashi lecz teraz przypomniałem sobie dlaczego to anime było takie cudowne. Właśnie coś takiego uwielbiam.

ひぐらしのなく頃に 罪滅し編 MAD escape

Offline Sir_Ace

Odp: AMV
« Odpowiedź #791 dnia: Maj 07, 2011, 10:07:18 am »
Bez efektów, bez synchronizacji. Czyjeś ulubione sceny z jednakowymi przejściami w losowych momentach. Sam w godzinę zrobiłbyś coś takiego w Movie Makerze. Na Jutubie walają się setki tysięcy takich tworów z Naruto, to różni się tylko użytą serią.

Imo nazywanie tego AMV to obraza dla ludzi posiadających prawdziwego skilla. To raczej taki pokaz ruchomych slajdów.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #792 dnia: Maj 07, 2011, 01:51:27 pm »
Bez efektów, bez synchronizacji. Czyjeś ulubione sceny z jednakowymi przejściami w losowych momentach. Sam w godzinę zrobiłbyś coś takiego w Movie Makerze. Na Jutubie walają się setki tysięcy takich tworów z Naruto, to różni się tylko użytą serią.
Piosenka pasuje do scen, ale jakiej odpowiedzi mogłem oczekiwać po trollu.
Zresztą najważniejsza w AMV jest muzyka, która powinna się spodobać. Zresztą pokaż przynajmniej  kilka (bo naprawdę pisanie o setkach tysięcy żeby tylko na złość coś napisać to twoja cecha frustracie) AMV z Naruto z takimi utworami ? Czy może taki troll jak ty nawet udowodnić tego nie może ?
Imo nazywanie tego AMV to obraza dla ludzi posiadających prawdziwego skilla. To raczej taki pokaz ruchomych slajdów.
To wybranie najlepszych scen z anime, a nie żadnych slajdów. Lepiej wiele różnych scen niż skupianie się na jednej czy dwóch.
Wystarczy zrobić AMV z fajnego anime (wybrać najlepsze sceny) plus ładna piosenka i będzie rewelacyjne. Oczywiście 90 procent tych shitowatych AMV na youtube ma jakąś beznadziejną angielską muzykę,  która nie pasuje do żadnych anime.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2011, 02:00:11 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #793 dnia: Maj 07, 2011, 02:14:50 pm »
Ace, nie marnuj czasu.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #794 dnia: Maj 07, 2011, 02:17:17 pm »
Ja podsumuje to tak na dowolnej stronie o AMV Anfan zostałby nieźle wyśmiany a potem zbanowany za trolowanie i tyle ;)

 

anything