Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: AMV
« Odpowiedź #840 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:23:31 pm »


A potem:

I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #841 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:29:27 pm »
Z głupich anime robisz jakieś ikony kultu, których nie można obrażać.
Dlaczego głupich ? Dla mnie słowo głupie anime oznacza słabe/beznadziejne anime.

Co innego o jakiejś postaci czy zachowaniu w anime napisać, że było głupie. Jednak głupie anime to co innego.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #842 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:35:15 pm »
Ja chciałbym wiedzieć w którym miejscu K-On jest dobry O.o
Obejrzałem 1 sezon i mimo że lubię takie slices of life to 2giego już nie tknąłem.. zbyt wtórne to wszystko było.
A tak aby dorzucić do pieca:
Squall Detroit Girlz City

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #843 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:50:28 pm »
Ja chciałbym wiedzieć w którym miejscu K-On jest dobry O.o
Obejrzałem 1 sezon i mimo że lubię takie slices of life to 2giego już nie tknąłem.. zbyt wtórne to wszystko było.
Ja nie oglądałem II sezonu w ogóle :D

Jednak skoro pierwszy był arcydziełem i oceniłem go 10/10 to uważam, że II nie jest gorszy. Zresztą postacie w tym anime były perfekcyjnie skonstruowane. Tak świetnego humoru jak w K-On to prawie w żadnych innych anime nie ma. I jeszcze te fajniutkie z wyglądu bohaterki i całe ich zachowanie. I co również ważne świetne piosenki/koncerty w anime to jedna z tych rzeczy, które uwielbiam. Niedługo będzie film kinowy K-On więc nic nie stracę jak trochę później obejrzę II sezon K-On.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #844 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:03:00 pm »
Dlaczego głupich ?

Bo to TYLKO anime. I nie odnosiłem się do konkretnego tytułu tylko do anime jako ogółu.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #845 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:07:29 pm »
Bo to TYLKO anime. I nie odnosiłem się do konkretnego tytułu tylko do anime jako ogółu.
Oglądasz anime i nazywasz je głupie ponieważ to anime ?
Czy filmy nie będące anime też nazywasz głupie ? Czy może każdy film, który nie jest oparty na faktach nazywasz głupim ?
Może jedynie filmy dokumentalne według ciebie nie są głupie ?


Offline Sir_Ace

Odp: AMV
« Odpowiedź #846 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:57:34 pm »
Tak, bo to tylko filmy. Rozrywka. Forma przyjemnego spędzania wolnego czasu. Jedna z setek. Jak ktoś zaczyna się o rozrywkę naprawdę poważnie wykłócać, zaczyna niebezpiecznie przypominać zaślepionego nerda czy innego otaku (pamiętaj, że u nich to pojęcie mocno pejoratywne), a to nie jest normalne. I łatwo sobie przez to spierdzielić życie.

Tak sobie uświadomiłem, że chyba pora przestać cię wyśmiewać. Po prostu zrobiło mi się ciebie żal.
Przez jakiś czas nie będę. Obiecuję.
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #847 dnia: Czerwiec 06, 2011, 03:23:26 pm »
Ace odpowiedział za mnie. Dzięki : ) EOT.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #848 dnia: Czerwiec 06, 2011, 03:27:07 pm »
Tak, bo to tylko filmy. Rozrywka. Forma przyjemnego spędzania wolnego czasu. Jedna z setek. Jak ktoś zaczyna się o rozrywkę naprawdę poważnie wykłócać, zaczyna niebezpiecznie przypominać zaślepionego nerda czy innego otaku (pamiętaj, że u nich to pojęcie mocno pejoratywne), a to nie jest normalne. I łatwo sobie przez to spierdzielić życie.

Tak sobie uświadomiłem, że chyba pora przestać cię wyśmiewać. Po prostu zrobiło mi się ciebie żal.
Przez jakiś czas nie będę. Obiecuję.
Sir_Ace znowu zaczynasz ? A zresztą ty nigdy nie skończyłeś pisać tych głupot na mój temat  :lol:

Może jednak za kilka lat ci się znudzi. Teraz to już nawet się nie przejmuję takimi trollami jak ty bo i tak jedynie do wyśmiania się nadajesz. :D

Szczególnie jak wszystko na serio traktujesz co napiszę w internecie  :lol:

PS:

A zresztą nie powinienem się aż tyle naśmiewać z biednego Sir_Ace więc specjalnie dla ciebie kilka słów wyjaśnienia bo masz trudności ze zrozumieniem jak widzę.

Ja się wykłócam o rozrywkę?  :eek: I to na poważnie ? :eek: :eek: Napisałem wyłącznie co uważam na temat zamieszczonego AMV, anime i przy okazji napisałem jakich słów nie stosuję na anime, które lubię. Nie namawiam nikogo żeby tak samo uważać więc się nie wykłócam. Zresztą to co kogo śmieszy lub irytuje jest czymś subiektywnym.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 03:44:00 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #849 dnia: Czerwiec 06, 2011, 03:55:20 pm »
Twoje zachowanie jest najnormalniej sprzeczne, więc jeżeli to co napisałeś powyżej jest prawdą, to najnormalniej w świecie trollujesz a my najnormalniej w świecie się na to łapiemy. Choć pewnie kilka osób uważa takie łapanie się za rozrywkę >.>

Więc w ramach walki z trollami wracam do czytania Twoich postów jedynie w "Skąd ten kadr? i nie czytam nawet gdy Cię ktoś będzie cytował."

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #850 dnia: Czerwiec 06, 2011, 04:08:53 pm »
Swego czasu myślałem, że anfan to mogą być dwie osoby. Teraz bardziej skłaniał bym się do rozdwojenia jaźni.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #851 dnia: Czerwiec 06, 2011, 04:23:39 pm »
A tak aby dorzucić do pieca:
Squall Detroit Girlz City

Mało brakowało, a by mi przez anfana umknęło. To dopiero jest kawał porządnej roboty.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #852 dnia: Czerwiec 06, 2011, 04:59:50 pm »
Twoje zachowanie jest najnormalniej sprzeczne, więc jeżeli to co napisałeś powyżej jest prawdą, to najnormalniej w świecie trollujesz a my najnormalniej w świecie się na to łapiemy. Choć pewnie kilka osób uważa takie łapanie się za rozrywkę >.>
Więc w ramach walki z trollami wracam do czytania Twoich postów jedynie w "Skąd ten kadr? i nie czytam nawet gdy Cię ktoś będzie cytował."
Wybacz, że moja opinia zabrzmiała jak trollowanie. Jakbym wiedział, że tak to zostanie odebrane to bym innych słów użył. :(

Po prostu ( już o tym pisałem ), że chwilami zapominam użyć emotikonów więc to co mówię z przymrożeniem oka niektórzy biorą za całkiem poważne. Postaram się częściej ich używać.

Oczywiście to nie znaczy, że w rzeczywistości uważam iż żarty z K-On (czy innych lubianych przeze mnie anime) są fajne.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #853 dnia: Czerwiec 16, 2011, 09:52:25 pm »
Ok ciężko nazwac to AMV'ką juz raczej bliżej temu do Mad'a ale wprawiło mnie w dobry nastrój.
火曜ストライク劇場

Podobnie zresztą jak Iron Chief poniżej:
Iron Chef Tournament - Round 2 Neverend vs MystykAMV - [won]

Ironchief'y co prawda z racji swojej natury sa zazwyczaj mocno niedopracowane a czasem nawet "ucięte" w połowie, ale potrafią być na prawdę zaskakujące. Np tu nie spodziewałem się Beatelsów :D

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #854 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:13:13 pm »
Mam dziwne wrażenie że ktoś to zamieszczał już tu ale opcja szukaj niczego takiego nie wykryła.
Anyway, fajna ciekawa MM'ka bardzo relaksująca jak i sam materiał źródłowy.
Mnie osobiście zachęciło do obejrzenia OAV'ek i chętnie bym sobie mangę poczytał ale jak już pisałem wielokrotnie na kompie czytać czegokolwiek nie lubie a z tego co mi wiadomo w Polsce to wydane nie jest... a szkoda.
Nice Sunday Afternoon [Yokohama Kaidashi Kikou]

 

anything