trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #885 dnia: Sierpień 31, 2011, 12:50:24 pm »
Też czasem poszukam, czy wciskam na ślepo, z podejściem "może coś się trafi", ale tutaj mam większość tych AMVków które lubię i nie muszę przekopywać się przez cały folder AMV na moim dysku. :)

A co do Japanese Standard, jest fajne zapewne dlatego, że samo anime jest fajne. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #886 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:10:18 am »
http://www.youtube.com/watch?v=0vJpUO94P0U
Wykorzystane Animce w tej AMV w miare nowe i aktualne ale mimo że nigdy nei byłem fanem Lopez to ten utworek ma już ponad 10 lat i jakoś tak mnie nostalgia bierze jak to oglądam :]

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #887 dnia: Wrzesień 11, 2011, 11:39:29 pm »
) odpowiedzi.. cóż nie będę czekał :]
AMV - Beat Drop 720p
Utwór w tej AMV świetny... niestety wokal wszystko psuje, to mi się właśnie w dzisiejszych utworach nie podoba.
Wykonawcy śpiewać nie umieją, ale U U U U OOoooo~~ wymiata :]

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #888 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:39:58 am »
Utworów Lopez nie trawię w żadnej postaci... nawet najlepiej wykonana AMVka nie poprawi tego i po pół minuty rzucę to w diabły z chęcią odpalenia dla kontrastu jakiegoś Sabatona, czy Rammsteina...
Ta druga za to jest fajna, zwłaszcza początek, dalej jedzie trochę wokalem mówionym, niby rap ale jednak nie. Tak czy inaczej bardziej mi się to podoba od Lopez...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #889 dnia: Wrzesień 12, 2011, 12:28:28 pm »
Utworów Lopez nie trawię w żadnej postaci... nawet najlepiej wykonana AMVka nie poprawi tego i po pół minuty rzucę to w diabły z chęcią odpalenia dla kontrastu jakiegoś Sabatona, czy Rammsteina...
Ta druga za to jest fajna, zwłaszcza początek, dalej jedzie trochę wokalem mówionym, niby rap ale jednak nie. Tak czy inaczej bardziej mi się to podoba od Lopez...
Ja ogólnie nie przepadam za muzyką Pop... rzadko który kawałek mi się spodoba, ale szczerze powiedziawszy mimo że kiedyś tez nie lubiłem tego typu muzyki to patrząc na to co się dziś w radiu słyszy (a radia w aucie słucham często ze względu na charakter pracy a że często jeżdżę blisko granic to moje ulubione rockowe stacje gubią sygnał więc muszę słuchać Radia Z bądź RMF'ki) to Wole już Lopez sprzed 10 lat niż grono pseudo pop-rapowych wykonawców bądź głosów przepuszczonych przez 10 tyś filtrów bo wykonawca śpiewać nie umie...

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #890 dnia: Wrzesień 12, 2011, 01:19:10 pm »
No niestety takie czasy nastały, że każdy może śpiewać, niezależnie czy ma głos, czy nie, komp daje nieograniczone możliwości i nie zdziwiłbym się jak za 10 lat, to komputer będzie "śpiewał" zamiast ludzi.
Ja akurat słucham co mi się podoba, a mam szerokie widełki i znajduje tam tak pop, rock, heavy/hardrock, klasyczne, czy nawet ze 2-3 utworki rap, do tego jeszcze muzyka z Japonii, czyli wszelkie j-cos tam. Nawet niektórzy twierdzą że mam spaczone gusta muzyczne, bo nieraz słucham ostrego metalu, a zaraz po tym j-pop. :biggrin:

A tak po za tym, niedawno znalezione, może nic wielkiego, ale spodobało mi się;
【アニメMAD】 - Madoka Magica x Hidamari Sketch OP
【アニメMAD】 - Toaru Majutsu no Index x Haruhi S2 OP1

PS.
Jakis czas temu znalazłem stare nagrania zespołu E-Rotic... mają fajne teksty. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #891 dnia: Wrzesień 12, 2011, 04:35:18 pm »
Świetne AMV Blood+ z bardzo dobrą i pasującą klimatycznie piosenką. Dla przypomnienia sobie tego co było dobre w tym anime.

CR BLOOD+ オリジナル曲

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #892 dnia: Wrzesień 12, 2011, 05:00:36 pm »
Wyspa - oba fajne : ) Ten drugi pozornie nie w moim guście, ale świetnie się go słucha i ogląda. Dynamika amv'ki kapitalna - uwielbiam takie coś.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #893 dnia: Wrzesień 12, 2011, 05:06:08 pm »
Wyspa - oba fajne : ) Ten drugi pozornie nie w moim guście, ale świetnie się go słucha i ogląda. Dynamika amv'ki kapitalna - uwielbiam takie coś.
Rozumiem, że amv ode mnie też ci się podoba.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #894 dnia: Wrzesień 12, 2011, 06:34:43 pm »
Zauważyłem, że amv'ki podobają mi się zazwyczaj z muzyka, którą normalnie bym sobie sam nie włączył : )

AMV - Say HUH!?
Nie takie dobre jak Wyspowe, ale imo daje radę.

btw. ogólnie nie przepadam za amv'kami z jednego animca.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 06:43:55 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #895 dnia: Wrzesień 12, 2011, 06:44:15 pm »
A ja właśnie prawie zawsze lubię AMV z jednego anime, ale musi to być piękne AMV ze świetną piosenką.

Zresztą dla mnie AMV to głównie wspomnienia z danego anime. Najlepsze wspomnienia gdyż zamiast oglądać anime mogę włączyć AMV.

Chyba rozumiesz to wilku.

Co AMV z postu wyżej:

Muzyka bardzo mi się nie podoba. Wolę rytmiczne i miłe dla ucha piosenki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 07:20:58 pm wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #896 dnia: Wrzesień 12, 2011, 10:39:37 pm »
Zauważyłem, że amv'ki podobają mi się zazwyczaj z muzyka, którą normalnie bym sobie sam nie włączył : )

Rozumiem to wilku akurat bo sam tak czesto mam... IMHO to po prostu kwestia dobrego pomysłu i dopasowania... wtedy wszytsko może być fajne :smile:
mam np dwa kolejne przykłady jeden słabszy:
http://www.youtube.com/watch?v=_iNCwns0qqc
IMHO tez przykład jak z pozoru muzyka nie pasująca do AMV może się fajnei wkomponować...
A to już kiedyś było ale jest takie fajne że warto przypomnieć :smile:
"Out of Control" - AMV

btw. ogólnie nie przepadam za amv'kami z jednego animca.
Takie są zazwyczaj po prostu ciekawsze i bardziej "chwytne", ale przyznasz chyba że są wyjątki (patrz "Out of Control")

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #897 dnia: Wrzesień 12, 2011, 10:45:19 pm »
Takie są zazwyczaj po prostu ciekawsze i bardziej "chwytne", ale przyznasz chyba że są wyjątki (patrz "Out of Control")
Większość AMV jest lepszych jeśli są jednym anime.


Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #898 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:10:53 pm »
Mi akurat Out of Control średnio się spodobał. Osobiście wolę "mieszanki" wtedy zwykle fajnie to wygląda i można uzyskać ciekawy efekt, chociaż widziałem 2, czy 3 z jednego anime i były nawet powiedziałbym bardzo dobre.

Np:
 http://www.youtube.com/watch?v=fmPhX9QEks8&feature=channel_video_title
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: AMV
« Odpowiedź #899 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:22:18 pm »
Zgadzam się w Wilkiem. Pewnie już to tu było, ale świetny przykład na to o czym napisał. Sam w życiu nie włączyłbym sobie takiej muzy, a po tym klipie nawet zassałem sobie cały album.

Bastard!
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything