trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1005 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:27:08 pm »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1006 dnia: Styczeń 22, 2012, 02:26:36 am »
Klimat w sumie ma ale ciut bym synchro poprawił na miejscu twórcy.
Choć w sumie nie winie go bo piosenka dość szybka i cięzko z taką prędkością coś wrzucać żeby widz nie dostał oczopląsu... ale mógł rozwiązać to IMHO w ten sposób iz w wolniejszych fragmentach montować "wolniej" a w tych szybszych dopiero przyśpieszać co zresztą częściowo robił ale dość niekonsekwentnie.
O tu np jest i klimat i synchro:
AMV - TRNGLE 720p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 02:30:27 am wysłana przez wyspa »

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: AMV
« Odpowiedź #1007 dnia: Styczeń 29, 2012, 05:08:03 pm »
RIP Gildio...

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1008 dnia: Luty 12, 2012, 11:50:05 am »

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1009 dnia: Luty 12, 2012, 04:55:47 pm »
Zdecydowanie zabawne.

f**k!!
Pisałem se na temat tego TRNGLE całkiem składną opinię ale przez roztargnienie zamknąłem kartę i wszystko poszło pa pa. Może później najdzie mnie ochota napisać to jeszcze raz.
Nie cierpię niedzielnych wieczorów. Są takie depresyjne.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 05:09:09 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: AMV
« Odpowiedź #1010 dnia: Luty 14, 2012, 06:01:45 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=YckxRm1KF9Q

(to samo na nico) http://www.nicovideo.jp/watch/sm16930599

Świetny MMD do świetnej muzy. Mam nadzieję że w świecie Scatmana mają internet. I że John to widzi, i się jeszcze szerzej uśmiecha pod swoim wąsem niż zwykle :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1011 dnia: Luty 14, 2012, 09:11:52 pm »
O kurde, przypomniałeś mi kawał własnej historii... ile to lat temu już wsłuchiwałem się w kawałek Scatmana. I zapewne masz racje, że gdyby John to widział to śmiałby się pod wąsem. ;)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1012 dnia: Luty 16, 2012, 12:58:49 am »
Scatman niezły, trafił do Ulubionych na YT :wink: .
A tutaj coś nie tyle może idealnie zmontowanego, co ciekawego ze względu na dobór scen i ilość wykorzystanych Animców:
【アニメMAD】 → [合作] デジャブ・ザ・ファイヤー 1080p

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #1013 dnia: Luty 16, 2012, 05:00:09 am »
Ale to jest świetnie połączone. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - genialne : )

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #1014 dnia: Luty 16, 2012, 08:40:50 am »
【アニメMAD】 → [合作] デジャブ・ザ・ファイヤー 1080p
Co za shit. Tak beznadziejnej piosenki psującej odbiór scen z anime już dawno nie słyszałem.
Ale to jest świetnie połączone. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - genialne : )
Nie ośmieszaj się.  :D

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1015 dnia: Luty 16, 2012, 01:23:20 pm »
Oczopląsu można dostać. Zmontowanie tego wymagało pewnie masę pracy ale mnie to zupełnie nie porywa. Migające obrazki są moim zdaniem największym problemem amvłek. Można chyba znaleźć sceny trwające dłużej niż 0,1 sekundy i je zgrabnie dopasować do całości (mniej więcej o tym też pisałem w tym swoim poprzednim, skasowanym poście)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1016 dnia: Luty 16, 2012, 03:59:56 pm »
Oczopląsu można dostać. Zmontowanie tego wymagało pewnie masę pracy ale mnie to zupełnie nie porywa. Migające obrazki są moim zdaniem największym problemem amvłek. Można chyba znaleźć sceny trwające dłużej niż 0,1 sekundy i je zgrabnie dopasować do całości (mniej więcej o tym też pisałem w tym swoim poprzednim, skasowanym poście)
Oj nie zgodzę się tym razem, zauwarz że część scen sama w sobie trwa często więcej niż ta 1s ( która to moim zdaniem jest rozsądnym czasem montarzu przy scenach akcji...) tyle że same sceny mają dużo akcji w sobie (blure, shake, gwałtowne zoomy itp), stad to wrażenie większej szybkości cięcia.

Offline Ganossa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1017 dnia: Luty 16, 2012, 04:09:44 pm »
Akurat ten przykład nie jest idealny do moich narzekań bo teledysk z założenia miał polegać na bardzo szybkim montażu podobnych scen więc tu ten efekt jest usprawiedliwiony (co nie znaczy, że mi się podoba) ale miałem bardziej na myśli ogólny trend robienia amv przepakowanych migającymi obrazkami i scenami zmieniającymi się w szalonym tempie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1018 dnia: Luty 16, 2012, 06:55:56 pm »
Ja popieram Wilka i Wyspę i stawiam piwo autorowi, spodobały mi się te przejścia z jednej postaci na inną. Miałem wręcz wrażenie, że to niemal ta sama postać zmieniająca wcielenia, coś jak dopelganger.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Sir_Ace

Odp: AMV
« Odpowiedź #1019 dnia: Luty 16, 2012, 07:41:41 pm »
A ja obstaję za Ganossą. Akurat ten twór nie jest najgorszy, wyczuwa się w nim jakąś myśl. Mimo wszystko topowe AMV coraz częściej przypominają wykonane przez 13-latków zlepki losowych scen  Naruto, tylko wszystko jest lepiej (technicznie) zmontowane. Błyski, trzęsienie ekranem, półsekundowe scenki - dla mnie to nie jest dynamizm, tylko niestrawna wizualna papka.
I'd like to be a tree