trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1245 dnia: Lipiec 13, 2013, 01:57:43 pm »
Było ale nei znmiena fdaktu iż jak fajne było tak jest :smile: .
Z innej beczki... zupełnie zapomniałem jak ten animiec mi się podobał... ale ta AMv mi przypomniała.

√Bestamvsofalltime ▪ Te Gusta Me ?! AMV

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1246 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:43:48 pm »
Z ciekawości zapytam, co to za anime?

Offline Skrzydlaty

Odp: AMV
« Odpowiedź #1247 dnia: Lipiec 14, 2013, 12:09:01 am »

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1248 dnia: Lipiec 14, 2013, 09:13:23 am »
Dzięki, anime mnie dość mocno zainteresowało w tej AMV.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1249 dnia: Lipiec 14, 2013, 11:54:54 am »
Czytałem mange i jeśli anime jest w podobnym stylu, a raczej na pewno, to jest to niezła komedia z fikołkiem. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1250 dnia: Sierpień 18, 2013, 11:30:20 pm »
Nowa ale dość klasyczna AMV

AMV - Sweet Dreams

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1251 dnia: Wrzesień 06, 2013, 10:51:28 pm »
Pewnie było, ale niedawno to znalazłem i stwierdzam, że jest niezłe. :D

√Bestamvsofalltime ▪ Once Upon a Time in Russia AMV
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1252 dnia: Wrzesień 06, 2013, 11:13:10 pm »
A no było, ale to nie zmienia faktu, że fajne

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1253 dnia: Wrzesień 09, 2013, 01:33:52 am »
Ok tego sobie nie przypominam, a jest fajne, w sumie to dwie.

Dobre, jedno z moich da best AMVek, mało się kurcze nie rozpłakałem. :)

√Bestamvsofalltime ▪ Our Tapes AMV

A drugie też w sumie fajne, motyw trochę oklepany, ale końcówka warta każdej sekundy. :D No normalnie autor trafił w dziesiątkę z tym animu Free! :D

√Bestamvsofalltime ▪ Girl X Girl AMV
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1254 dnia: Wrzesień 09, 2013, 07:30:26 am »
Ok tego sobie nie przypominam, a jest fajne, w sumie to dwie.

Dobre, jedno z moich da best AMVek, mało się kurcze nie rozpłakałem. :)

√Bestamvsofalltime ▪ Our Tapes AMV


Bardzo mi się spodobała ta AMV. Wszystko zrobione z dobrym smakiem, aż mam pytanie takie - czy to jest pomieszanie anime K-ON z Hyoka?

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1255 dnia: Wrzesień 09, 2013, 10:56:45 am »
W komentarzach lest lista anime, które są w tym AMV: K-on!, K-on!!, K-on movie, Hyoka, Kimi ni todoke, Mawaru Penguin Drum, Bakemonogatari, Fate Zero, Toradora, Kurakami, Durara!, Itsuka Tenma no Kuro Usagi, Fuyu no Sonata, ef - a tale of melodies, ef - a tale of memories, Steins;Gate, Hachimitsu to Clover, Kuroshitsuji, Toaru Majutsu no Index, Guilty Crown, Kara no Kyoukai, Karas, Ga-Rei -Zero-, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, Yosuga no Sora, Naruto, Bungaku Shoujo, Kimi Ga Nozomu Eien, Kanon,

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1256 dnia: Wrzesień 09, 2013, 10:59:35 am »
AMV dobra, widziałem ją wcześniej... swoją drogą ta AMV była inspiracją dla Centurione (Polka) która zrobiła potem Petal:

√Bestamvsofalltime ▪ Petal AMV

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1257 dnia: Wrzesień 09, 2013, 05:40:19 pm »
W komentarzach lest lista anime, które są w tym AMV: K-on!, K-on!!, K-on movie, Hyoka, Kimi ni todoke, Mawaru Penguin Drum, Bakemonogatari, Fate Zero, Toradora, Kurakami, Durara!, Itsuka Tenma no Kuro Usagi, Fuyu no Sonata, ef - a tale of melodies, ef - a tale of memories, Steins;Gate, Hachimitsu to Clover, Kuroshitsuji, Toaru Majutsu no Index, Guilty Crown, Kara no Kyoukai, Karas, Ga-Rei -Zero-, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, Yosuga no Sora, Naruto, Bungaku Shoujo, Kimi Ga Nozomu Eien, Kanon,
Właśnie to listę widziałem w komentarzach, ale mi się wierzyć nie chciało. A jeśli chodzi o motyw dziewczyny na wózku i tego chłopaka to było to w jakimś anime z tych?

Offline Skrzydlaty

Odp: AMV
« Odpowiedź #1258 dnia: Wrzesień 09, 2013, 07:45:45 pm »
Właśnie w tym tkwi cały bajer. Autor miał na tyle umiejętności w obróbce obrazu, że ze zlepków różnych serii utworzył zupełnie nową historię, łącząc poszczególne kadry i postaci. Głównie z K-On!!'a i Hyouki. A jeżeli się mylę i gadam pierdoły, to zaraz mnie wyspa poprawi. x)

Girl x Girl AMV też fajne, a Petal już chyba u nas gościło :3

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1259 dnia: Wrzesień 09, 2013, 08:05:18 pm »
Właśnie w tym tkwi cały bajer. Autor miał na tyle umiejętności w obróbce obrazu, że ze zlepków różnych serii utworzył zupełnie nową historię, łącząc poszczególne kadry i postaci. Głównie z K-On!!'a i Hyouki. A jeżeli się mylę i gadam pierdoły, to zaraz mnie wyspa poprawi. x)


Myślałem, że główny motyw czyli ten chłopak i ta dziewczyna na wózku, to jest zaczerpnięte z jakiego anime, a jedynie w miejsce tej dziewczyny w komponowana jest Myia z K-ON!'a