Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1260 dnia: Wrzesień 10, 2013, 10:13:20 am »
Twórcy raczej mocno pocieli materiał łącznie z wycinaniem postaci i wklejaniem ich we własne tła... podejrzewam że ten wózek nawet z anime nie jest, tylko po prostu sami go sobie "narysowali" :wink:


EDIT:
A swoją droga coś co może nie zachwyca, al mnie osobiście śmieszy.

AMV - Text Me
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2013, 10:20:20 am wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1261 dnia: Wrzesień 12, 2013, 01:17:01 am »
Muzyka jest...no w sumie jest pasująca, bo jakbym znalazł to jako sam utwór to rzuciłbym po kilku sekundach.
Ale ta AMVka jest naprawdę mega. Bardzo dobre dopasowanie scen i kadrów do całego utworu, przy użyciu zaledwie jednego anime. Zazwyczaj się to kończy w kółko powtarzanymi scenami (przynajmniej ma się takie wrażenie), a tutaj niemal nie występuje takie uczucie. No i to dobranie głosu i telefonów, ba nawet postacie jakoś mi pasują do całokształtu. :D
Jak dla mnie tytuł może być: Kurisu daje czadu. :D

Chociaż jednego mi brakuje na końcu. Wyskakującej Mayurii z telefonem mówiącej do słuchawki "tuturuu". :P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1262 dnia: Wrzesień 22, 2013, 12:02:41 am »
Dubel post, ale to co znalazłem, to po prostu...no...majstersztyk, funken masterpis. Miałem wielkiego banana na twarzy jak to oglądałem, bo i tekst jest z jajem i odpowiednio pocięte i spasowane kadry. Do tego jedno anime raptem co nieraz ciężko o dobre dobranie kadrów/animacji. Bez potknięć a i bochaterowie jakoś mi kurde pasują do tego utworku. Zwłaszcza Kouta. :)
Słowem - Genialne AMV :D

√Bestamvsofalltime ▪ A Brainless AMV
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1263 dnia: Wrzesień 22, 2013, 12:27:25 am »

Brainless AMV super :D

Ja z kolei wpadłem na to... nie wiem jak z Anime ale AMV nawet mi się podoba
AMV - Особенности японской рыбалки 720p

Offline CoraX

Odp: AMV
« Odpowiedź #1264 dnia: Wrzesień 22, 2013, 12:45:08 am »
Syreny całkiem fajne i luźne (15min na ep nie męczy). Warto przejrzeć jak się chce trochę pośmiać.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1265 dnia: Wrzesień 22, 2013, 09:53:01 pm »
I znowu coś wygrzebałem.. takie bardzo moje klimaty, choc pewnie dla co poniektórych ciut za szybkie będzie :wink:

[AMV - Connichi/NDK 2013] ACCel


EDIT:


Ogólnie mam nadzieje iż nie zapeszę ale podobają mi się ostatnie trendy w AMV (z kilku ostatnich miesięcy).
Widać iż twórcom przeszło zbędne efekciarstwo a bardziej zaczęło zależeć na porządnym montażu. Widać iż twórcom przeszło zbędne efekciarstwo a bardziej zaczęło zależeć na porządnym montażu. Z kolei nawet mocno modyfikowane materiały są robione tak iż pasuje to do scen.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 10:43:49 pm wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1266 dnia: Wrzesień 23, 2013, 02:41:52 pm »
Całkiem fajne to ostatnie AMV, ale syrenki wgniatają w ziemię. Na tyle, że zaryzykowałem i obejrzałem chyba z 8 epków. Fajnie się ogląda bo ledwie 10 minut ma odcinek (odejmując opening). A sama komedyjka no dość specyficzna i śmieszna, choć na dłuższą metę może uszkodzić mózg, chyba dlatego ma to 10 min na odcinek. :biggrin:

A i zgadzam się z Wyspą, jakoś ostatnio zauważyłem, że sporo AMvek prawie wcale nie ma jakiś wodotrysków, czy efektów a wręcz uporządkowane sceny tak by pasowały pod muzykę albo nawet układały spójną historię. Coś jak Our Tapes co dawałem. Widać nawet w AMVkach moda z czasem wraca. :biggrin:
To ode mnie takie coś, co oglądałem wczoraj ze słuchawkami o 2 w nocy w ciemnym pokoju...
√Bestamvsofalltime ▪ Wrong Door AMV

Bije na głowę wszelkie Anothery, Deadmany czy co tam użyli.  :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1267 dnia: Wrzesień 28, 2013, 08:42:52 am »
Co do tej AMV to motyw z trailera Deadspace jest strasznie popularny... jak się poszpera to sporo ciekawych AMV można z nim znaleźć.

Swoją drogą znowu nowa AMV i znowu tak czuć stylem z przed kilku lat:
[Higan 2013]Armachka. Gj-Bu(AMV)

Tym razem przypomniało mi to Clarissę
Clarissa AMV (2008)
Choć to niestety nie ten poziom dalej :wink:



PS.
Swoją drogą tyle lat to oglądam a dalej się łapie iż po niektórych AMV interesuje się Animcami których normalnie nawet bym nie tknął...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 08:46:16 am wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1268 dnia: Wrzesień 28, 2013, 12:45:48 pm »
No Clarissa (ja bym napisał Clasissa ;p ) to już klasyk w madach :D
Ale to Armachka tez fajne i intrygujące anime do tego. Jak widać mam to samo co Wyspa, tylko u mnie wychodzi to nawet na muzykę, której w życiu bym nie ruszył normalnie, a po usłyszeniu w AMV szukam tak anime jak i utworu/utworów. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: AMV
« Odpowiedź #1269 dnia: Wrzesień 28, 2013, 01:16:07 pm »
GJ-bu było genialne, choć AMV raczej rozmija się klimatem z tym, co prezentowane jest w anime. To raczej seria od której robi się ciepło na serduchu, a twórcy dbają o to, by ciepełka dostarczyć na jak najwymyślniejsze sposoby.

Shion gets slightly warm.

A Minami-ke też świetne <3

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1270 dnia: Wrzesień 28, 2013, 05:31:55 pm »
A kto pamięta takie kawałki jak Shake That!! które w sumie ponoć jest niedokończone ale i tak robi wrażenie.
https://www.youtube.com/watch?v=_98d78Xk_TQ

Albo takie coś, w miarę spokojne a jednak z przesłaniem. :) co nie ;)
MANKIND
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1271 dnia: Październik 01, 2013, 02:54:43 pm »
Albo takie coś, w miarę spokojne a jednak z przesłaniem. :smile: co nie :wink:
MANKIND


Dzięki :)

Niestety YT strasznie pokarał ten klip jaki że przed erą HD na YT go wrzucałem i szczerze gdybym go robił dzisiaj sam też nie dawałbym tylu post efektów.

A z innej beczki... następne dość "klasyczne" AMV
AMV - On The Track

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1272 dnia: Październik 05, 2013, 07:51:00 pm »
O co do tego co pisaliśmy wcześniej... nowa AMV ale bardziej oldschoolowo to się już chyba nie da :D
[Warlike swans & Warlike Cygnet] Today's Gentrification ...Failed!

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1273 dnia: Październik 13, 2013, 08:55:27 pm »
Spamu ciąg dalszy...
Oto nastepny przykład AMv w którym muzyka sama z siebie jest słaba... ale jej połączenie z obrazem wypada całkiem nieźle
AMV - Fortunate Rape

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #1274 dnia: Październik 28, 2013, 05:38:24 pm »
Łażąc po YT przez przypadek trafiłem na takie cuś:
Amv - My Super Girlfriend
nie powiem, bym lubił animowaną Birdy, ale amv'kę ogląda mi się bardzo przyjemnie.