Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1350 dnia: Sierpień 12, 2014, 06:08:37 pm »
Hmm, Chitoge jakoś mi pasuje w tym kawałku Dis bitch, choć anime nie widziałem, to mangę czytam na bieżąco. I się zgadzam z autorem. :razz:

To o kaczce jakoś na początku nawet było zabawne, później już wiało nudą, chociaż jako AMVka zrobione dobrze. Jedyne co mnie na prawdę rozśmieszyło to obrazek Tomoko Kuroki na ścianie.

Kill la Kill, jestem na tak, jakoś w połowie zwolniło z pomysłami, ale jakby druga część podniosła się i całość na plus.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1351 dnia: Sierpień 27, 2014, 08:01:02 am »
Dwie komediowe AMV...
Poniższa wg mnie świetna:
https://www.youtube.com/watch?v=nCeFbK-WEVE

Druga też niezła:
https://www.youtube.com/watch?v=xyJ4O4busnw


Choć trochę mnie przeraża... zawsze uważałem że takie zabawy to domena dzisiejszych nastolatków (odezwał się dziesto latek...) ale kiedy jakiś czas temu w knajpie znajomi z uczelni zaczęli robić zdjęcia jedzenia i gdzieś uplodować to zwątpiłem...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2014, 08:11:10 am wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1352 dnia: Sierpień 27, 2014, 01:29:30 pm »
Pierwsza faktycznie dobra, ładnie zgrane kadry z tekstem i dobrze dopasowane, bez powtórek. Dodałem już do mojego zestawienia best of. :D

Druga jakoś mniej mnie przekonuje, choć jest kilka śmiesznych momentów.
Co zaś się tyczy tych słitfoci i selfów to sam za bardzo nie rozumiem tego, ale widać tak działa obecnie społeczeństwo i firmy na tym zarabiają więc to podtrzymują. Sam mam kilku znajomych co może nie pstrykają wszystkiego, ale zdarza im się coś tam pstryknąć i wkleić na fejsbuka. Ba sam przez bardzo długi czas nie miałem profilu na fejsie, aż mnie zmusiła pozycja skarbnika w bractwie, bo nikt nie wchodził na forum, a ludziom jakoś musiałem przypominać o składkach...
Widać w wieku dziestu lat jestem już za starym prykiem by ogarniać takie rzeczy. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Lord Kupa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1353 dnia: Październik 15, 2014, 03:37:37 pm »

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1354 dnia: Październik 15, 2014, 06:38:54 pm »
:smile:
:) - uroki oglądania anime, człowiek je jogurt słucha tego i mu to nie przeszkadza.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1355 dnia: Listopad 23, 2014, 12:54:56 am »

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1356 dnia: Listopad 23, 2014, 04:04:54 pm »
Ciekawe, ale za dużo tego i za szybko zmieniają anime.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1357 dnia: Listopad 23, 2014, 04:14:43 pm »
Ciekawe, ale za dużo tego i za szybko zmieniają anime.
Gdzieś musieli wszytskie upchnąć, w końcu pełna lista wygląda tak:

Abarenbou Rikishi!! Matsutarou, Ai Mai Mi: Mousou Catastrophe, Ai Tenchi Muyo!, Akame Ga Kill, Akatsuki No Yona, Akuma No Riddle, Aldnoah.Zero, Amagi Brilliant Park Ane Log, Ansatsu Kyoushitsu, Ao Haru Ride, Baby Steps, Bakumatsu Rock Barakamon, Bishoujo Senshi Sailor Moon: Crystal, Black Bullet, Blade & Soul, Bokura Wa Minna Kawaisou, Bonjour♪Koiaji Pâtisserie, Break Blade, Buddy Complex, Captain Earth, Cross Ange: Tenshi To Ryuu No Rondo, Cross Roads D-Fragments, Daitoshokan No Hitsujikai, Danna Ga Nani Wo Itteiru Ka Wakaranai Ken, Date A Live S2, Denki-Gai No Honya-San, Donten Ni Warau, Dragon Collection, DragonBall Kai, Dramatical Murder, Escha & Logy No Atelier: Tasogare No Sora No Renkinjutsushi, Fairy Tail (2014), Fastening Days, Fate/Kaleid Liner Prisma☆Illya 2wei!, Fate/Kaleid Liner Prisma☆Illya: Undoukai De Dance!, Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works, Free! - Eternal Summer, Futsuu No Joshikousei Ga [Locodol] Yatte Mita, Future Card Buddyfight, Fuuun Ishin Dai☆Shogun, Gakumon!: Ookami Shoujo Wa Kujikenai, Garo: Honoo No Kokuin, Gekkan Shoujo Nozaki-Kun, Gin No Saji 2, Girlfriend Beta, Girls Und Panzer: Kore Ga Hontou No Anzio-Sen Desu!, GJ-Bu@, Glasslip, Go! Go! 575, GO-GO Tamagotchi!, Gochuumon Wa Usagi Desu Ka?, Gokukoku No Brynhildr, Grisaia No Kajitsu, Gugure! Kokkuri-San, Gundam Build Fighters Try, Gundam: G No Reconguista, Haikyuu!!, Hamatora The Animation, Hanamonogatari, Hanayamata, Happiness Charge Precure!, Harmonie, Hayate No Gotoku!, Hero Bank, Himegoto, HisCoool! SeHa Girls, History's Strongest Disciple Kenichi, Hitsugi No Chaika, Hitsugi No Chaika: Avenging Battle, Hoozuki No Reitetsu, Hunter X Hunter (2011), Imawa No Kuni No Alice, Inari Kon Kon, Inou Battle Wa Nichijou-Kei No Naka De, Inugami-San To Nekoyama-San, Jinsei, JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders, Kaitou Joker, Kamigami No Asobi, Kanojo Ga Flag Wo Oraretara, Karen Senki, Kenzen Robo Daimidaler, Keroro Gunsou, Kimi No Iru Machi, Kindaichi Shounen No Jikenbo Returns, Kuro No Sumika: Chronus Kuroshitsuji - Book Of Circus, La Corda D'Oro ~Primo Passo~, Lady Jewelpet, Little Busters! EX, Log Horizon 2nd Season, Love Live! School Idol Project 2, Love Stage!!, Love, Chunibyo & Other Delusions, M3 Sono Kuroki Hagane, Madan No Ou To Vanadis, Magi: Sinbad No Bouken, Magic Kaito 1412, Mahou Sensou, Mahou Shoujo Taisen, Mahouka Koukou No Rettousei, Majimoji Rurumo, Majin Bone, Majokko Shimai No Yoyo Yo Nene, Maken-Ki 2, Mangaka-San To Assistant-San, Marvel Disk Wars: The Avengers Meisou! Underworld, Mekakucity Actors, Meshimase Lodoss-Tou Senki: Sorette Oishii No?, Mikakuni De Sinkoukei, Minna Atsumare! Falcom Gakuen, Mobile Suit Gundam Unicorn, Momo Kyun Sword, Moonrakers Mujaki No Rakuen, Mushishi Special: Hihamukage, Mushishi Zoku Shou, Nanatsu No Taizai, Natsume Yuujinchou: Itsuka Yuki No Hi Ni, Neppuu Kairiku Bushi Road, Nisekoi, No Game No Life, Nobunaga Concerto, Nobunaga The Fool, Nobunagun, Noragami, Nourin, Omoide No Marnie, One Week Friends, Onee-Chan Ga Kita, Ookami Shoujo To Kuro Ouji, Ookii Ichinensei To Chiisana Ninensei, Ore No Nounai Sentakushi Ga, Gakuen Love Comedy Wo, Zenryoku De Jama Shiteiru, Ore Twintails Ni Narimasu, Oreca Battle, Orenchi No Furo Jijou, Parasyte -The Maxim-, Paroru No Miraijima, Persona 4: The Golden Animation, Pilot's Love Song, Ping Pong The Animation, Poulette No Isu, Pretty Rhythm: Rainbow Live, Pri Para, Psycho-Pass 2, Pupa, Pupipo!, Rail Wars!, Re:Hamatora, Robot Girls Z, Rokujouma No Shinryakusha!?, Ryuugajou Nanana No Maizoukin, Sabagebu!, Saikin, Imouto No Yousu Ga Chotto Okashiinda Ga, Saki: Zenkoku-Hen, Sakura Trick, Sanzoku No Musume Ronja, Seikoku No Dragonar, Seirei Tsukai No Blade Dance, Seitokai Yakuindomo*, Sekai Seifuku, Selector Infected WIXOSS, Selector Spread WIXOSS, Sengoku Basara: Judge End, Shigatsu Wa Kimi No Uso, Shingeki No Bahamut: Genesis, Shirobako, Shirogane No Ishi: Argevollen, Shounen Hollywood, Sidonia No Kishi, Sora No Method, Soredemo Sekai Wa Utskushii, Soul Eater Not, Space Dandy, Steins;Gate: Soumei Eichi No Cognitive Computing, Strange+, Super Sonico The Animation, Sword Art Online 2, Tamako Love Story (Movie), Tenkai Knights, Terra Formars, Terror In Resonance, The IDOLM@STER Movie: Kagayaki No Mukougawa E!, Toki Wa Meguru: Tokyo Station, Tokyo ESP, Tokyo Ghoul, Tonari No Seki-Kun: The Master Of Killing Time, Toukien Kiwami, Tribe Cool Crew, Trinity Seven, Ushinawareta Mirai Wo Motomete, Wake Up, Girls!, Wake Up, Girls! Shichinin No Idol, Witch Craft Works, Wizard Barristers, Wonder Momo, Wooser No Sono Higurashi: Kakusei-Hen, World Trigger, Yama No Susume 2nd Season, Yowamushi Pedal: Grande Road, Yozakura Quartet: Tsuki Ni Naku, Yu-Gi-Oh! Arc-V, Yuuki Yuuna Wa Yuusha De Aru, Yuusha Ni Narenakatta Ore Wa Shibushibu Shuushoku Wo Ketsui Shimashita, Z/X Ignition, Zetsumetsu Kigu Shoujo: Amazing Twins

 :biggrin:

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1358 dnia: Listopad 23, 2014, 10:19:57 pm »
Fajne, naprawdę, chociaż momentami można dostać ataku, ale w końcu przy pona 200-tu tytułach, raczej ciężko to jakoś skompresować, by nie trwało 15 minut. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1359 dnia: Listopad 28, 2014, 12:05:49 am »
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 07:49:28 pm wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1360 dnia: Listopad 28, 2014, 11:41:28 am »
Hahaha, ten kawałek pasuje idealnie do tego gościa...aż dziw, że nikt tego wcześniej nie zrobił. :biggrin: No i ten tytuł. :biggrin:

Ship happens już chyba ktoś wcześniej zapodawał, ale i tak się fajnie oglądało.

A ja niedawno znalazłem cosik takiego i przyznam szczerzę, że gdyby nie była AMVka to nawet bym tego utworu nie odsłuchał.
https://www.youtube.com/watch?v=5g7BR7d9fT4
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1361 dnia: Grudzień 02, 2014, 11:48:17 pm »
To na górze znam :), no to własnie jedna z "tych" AMV.
Dalej idąc tropem komediowych:

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: AMV
« Odpowiedź #1362 dnia: Styczeń 24, 2015, 03:20:51 pm »
Zajefajnego MADa znalazłem. Zasadniczo jest full of win, że tak wspomnę o
- dobrym montażu i dopasowaniu tego co się dzieje na ekranie z właśnie śpiewanym tekstem, momentami z bonusowym lipsync'iem
- skocznej, szybko wpadającej w ucho piosence (cóż za przemiły wyjątek w powodzi szitowatych chara songów)
- Nibutani Shinka w roli głównej rulez
- podobnie jak wykonująca tę piosenkę, jej seiyuu Akasaki Chinatsu :smile:

https://www.youtube.com/watch?v=QNYqom9O_-Q

♪ eiN eicwóm an einm ☆amas-iroM
Oddajcie mi! Mabinogion!
Giń, przepadnij! (ma mroczna przeszłości)
Skąd ten dziwny pot na mym ciele (yada, yada) ♬
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 04:28:11 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1363 dnia: Styczeń 24, 2015, 07:47:29 pm »
Co to za anime?

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: AMV
« Odpowiedź #1364 dnia: Styczeń 24, 2015, 08:59:29 pm »
Chuunibyou demo Koi ga Shitai, czyli Kyoani na swoim starym dobrym poziomie. Gdzieś ty się uchował? :)
Jakby coś to GG zdaje się miało dobre deathly suby.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright