trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudzień 29, 2016, 11:16:30 am »
Trochę szaleństwa nie zaszkodzi...
nie wiem o co chodzi ale BEM BEM BEM

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1396 dnia: Styczeń 01, 2017, 06:39:54 pm »
nie wiem o co chodzi ale BEM BEM BEM
Nie przejmuj się, też nie wiem, ale BEM BEM BEM, znalazłem to wczoraj i miałem dziś wstawić. No cóż trzeba było tyle nie pić ;P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1397 dnia: Styczeń 02, 2017, 01:52:57 pm »
Nie AMV tylko animacja/teledysk ale chyba jednak pasuje tutaj najbardziej:

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1398 dnia: Styczeń 02, 2017, 05:29:38 pm »
Ciekawe, kompozycja fajna i ładna animacja, chociaż mam wrażenie, że to kawałek w stylu "mój wymarzony harem" albo "dziewczyny które dały mi kosza" xD

Ja ostatnio siedzę i oglądam Anime on vines, albo crack...czasami są niezłe perełki.

Edit:

Zapomniałem, Zest dał nowe AMV, koncepcja utrzymana po Karton'ie, ale bardziej poważny styl niż komediowy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2017, 05:33:36 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1399 dnia: Styczeń 24, 2017, 12:07:05 pm »
Ostatnio szukałem jakieś ciekawe amv (z miernym skutkiem) i trafiłem na coś takiego:


Ktoś oglądał to anime? Jest tak głupie jak to amv?

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #1400 dnia: Styczeń 24, 2017, 08:17:24 pm »
Co to jest za temat przewodni dla tego anime ? :) To jest za głupie, żeby to mogło być jak w tym amv.

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1401 dnia: Styczeń 24, 2017, 08:30:18 pm »
Ok. Sprawdziłem. Ogólny zarys anime można wywnioskować z tego amv. Anime o sporcie w który trzeba wypchnąć do wody przeciwnika cyckami albo d*pą.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #1402 dnia: Styczeń 25, 2017, 08:52:52 pm »
Keijo to całkiem fajne anime (a raczej manga bo mangę czytam cały czas), w sensie, jeśli ktoś szuka sporej ilości fanserwisu i totalnego braku zasad ziemskiej fizyki w wykonaniu uczestniczek. A sama fabuła opowiada o gimnastyczce która chce zdobyć fortunę jako topowa zawodniczka tytułowych walk Keijo. Same walki to jak napisał Hollow "wodna bitwa" 2 lub więcej dziewczyn próbujących wepchnąć przeciwniczkę do wody pupą lub biustem (tylko tym można atakować), nie dotykając podłoża dłońmi ani przeciwnika.
Z niewyjaśnionych mi powodów głównymi darczyńcami i widzami są mężczyźni, zaś sami panowie zajmują się "techniczną" stroną widowisk i utrzymaniem basenów-aren. ;)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1403 dnia: Luty 07, 2017, 08:22:13 pm »
Grupa Team Four Star tworząca parodię Dragon Ball Z pokazuje co by było gdyby z Cellem walczyły postacie z innych anime:



Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1404 dnia: Luty 27, 2017, 05:24:15 pm »
jedne z ciekawszych amv jakie ostatnio widziałem :



Offline Skrzydlaty

Odp: AMV
« Odpowiedź #1405 dnia: Kwiecień 14, 2017, 02:10:07 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=rINrDjNiZbU

Nie wiem, czy nie było, ale fajne!


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #1406 dnia: Kwiecień 14, 2017, 05:45:59 pm »
Fajne. A ja znalazłem coś takiego:


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1407 dnia: Marzec 20, 2018, 03:31:46 pm »
Dawno nic nei wrzucałem a w sumei o dziwo jest co... coraz żadziej ale jadnak na fajne kąski trafiam jeszcze.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #1408 dnia: Marzec 21, 2018, 10:27:54 am »
O, naprawdę fajne amv : )

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #1409 dnia: Marzec 23, 2018, 09:46:11 am »
No mam tego ciut więcej choć bez szału jednak... pewnie wynika to z tego że już nie siedzę w temacie tak jak kiedyś ale teraz na dobrą AMV trafiam stosunkowo rzadko :smile: .
Za to ostatnimi czasy coraz więcej niezależnych fajnych animacji widze w necie w tym takich typowych teledysków ot przykład:



Niby nie AMV ale też mam wrażenie że dużo ludzi z tego środowiska przerzuciło się na animację i robią collaby z twórcami muzyki których nazwałbym Youtubowymi (strasznie dużo na YT ostatnio utworów inspirowanymi różnymi fandomami)  :smile:

 

anything