Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 286637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 01, 2008, 03:05:12 pm »
Ta druga amv'ka jest genialna.

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 01, 2008, 03:12:24 pm »
w takim razie już rozumiem o co ci chodzi... po prostu lubisz rzeczy delikatne ale tio nie jest powód aby mówić iż nie ma dobrych AMV! To są tylko twoje osobiste preferencje. Ja naprzykład staram się AMV oceniac obiektywnie.... moge nielubić jakiegoś motywu muzycznego ale staram się oceniać po jakości wykonania i dopasowania audio/video, pozatym dużo teledysków nie musi odnośić się nawet do fabuły Anime w nich zawartych... czesto tworzą własne, choćby takie...
Kill Spike
Revenge
Niestety źle zrozumiałeś. Przecież pisałem wcześniej że najważniejsze jest żeby po prostu piosenka pasowała do anime, a prawie zawsze nie pasuje. Oczywiście melodia która mi się nie podoba z góry wyklucza dobry teledysk. Poza tym nie lubię mieszania anime z utworami nie mającymi nic wspólnego z anime bo zazwyczaj nic dobrego z tego nie wychodzi.
Widziałeś ten teledysk do scrapped princess. Tamto jest praktycznie idealne zrobione. Na początku spokojna melodia a potem o wiele mocniejsza.

Offline Sir_Ace

Odp: AMV
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 02, 2008, 04:15:54 pm »
Ciekaw jestem waszego zdania:

http://youtube.com/watch?v=mPiLazd2IpQ
http://youtube.com/watch?v=YFwpUiwzmRc&feature=related

Co wam się w owych AMVkach nie podoba (prócz, oczywista, miernej jakości video)?

[edit]
W tej drugiej użyto zwolnienia, a następnie przyspieszenia czasu, więc jakieś tam efekty są ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 06:14:53 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 02, 2008, 04:56:41 pm »
Hmm dość Średnie, muzyka troche scenek szczerze jakoś mnie nie zainteresowały specjalnie... w sumie taki zwykły montarz bez fajerwerków a w sumie to nawet bez jakichkolwiek "ozdobników" a szczerze to wogole przewijałem... a o ile w 1szym widziałem jakieś manipulacje maskami to w 2gim już zupełny brak jakiejkolwiek ingerencji w materiał (po prostu pocięty i wstawiony). No nie powiem że to musi być źle bo są dobre AMV opierajace się na odpowiednim pocięciu i dostawieniu muzyki ale jakoś te mnie nie zainteresowały...

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 04, 2008, 08:24:49 pm »
Znowu Dance Video których nie powinno jednak oglądać się na youtube:

Feel the Mambo - Walkure Studios

Radzę ściągnąć z Anime Music Videos .Org ;)

Offline steelie

Odp: AMV
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 30, 2008, 09:22:23 pm »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: AMV
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 31, 2008, 12:09:11 am »
Cytuj
I dla haaela:
Eeee... Brzmi jak rozstrojone radio.

AMV-ki są dobre do od'zyskiwania z nich muzyki. Kiedy jakiejś piosenki nie ma jako MP3-ki w całym Internecie, to często da się odfiltrować ziarno od plewy z jakiejś AMV-ki na YouTubie. Szkoda tylko, że na ogół muza jest w nich w złej jakości, chyba z resztą celowo.

Poszukajcie sobie AMV-ek z "Hollow Again". Większość jest w tematyce jakichś pozbawionych logicznej ciągłości walk z Bleacha, Naruto i podobnych klimatów.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 31, 2008, 12:23:02 am »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 31, 2008, 01:16:50 am »
AMV-ki są dobre do od'zyskiwania z nich muzyki. Kiedy jakiejś piosenki nie ma jako MP3-ki w całym Internecie, to często da się odfiltrować ziarno od plewy z jakiejś AMV-ki na YouTubie. Szkoda tylko, że na ogół muza jest w nich w złej jakości, chyba z resztą celowo.

Oj nie przesadzaj... po prostu na Tubie trudno o dobre AMV... większość kumatych twórców tam ich nie umieszcza (choć często robią to ich fani)... najlepiej na AMV.org szukać... jest też troche niezłych na AMV.com.pl (no statystycznie mniej... ale też i mało twórców polskich więc nie dziwota)... Ja właśnie tworze swoją 1szą AMV'kę i No cholera staram sie... beta przetestowana przez jednego z najlepszych twórców polskich a teraz poprawki podług jego zaleceń :D, całość cholernie dłuugo robiłem i będe robił jescze sporo a wszystko dla 2 min materiału... więc wie jak jest trudno cokolwiek stworzyć a niektóre AMV to takie małe cacuszka sztuki montarzu :D, mam nadzieję iż moje będzie przynajmiej przyzwoite i wybije się ponat "taśmowe" i "nudne" Tubowe standardy (A wbije się w coś co ja np nazywam pełnoprawnym AMV... ;))

Pare przykłądów znajdziecie jak mówiłem np tu AMV.com.pl szczególnie polecam "Daydreamer'a", "You" czy "Doll" z Top 10 a z takich które lubie znajdzą się takrze "Psychologia", "Da Shit", "My Private Angel", "Naraku no hana" i sporo innych... cześć trzeba sciągnąć ale sporo z nich można obejrzeć Online klikając ikonkę Telewizorka...

DOdatkowo zwórcić uwagę na ikonkę [Spoilery!] przy niektórych AMV... nie są one tam bez powodu :D
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 01:24:32 am wysłana przez wyspa »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 02, 2008, 09:20:16 pm »
Another Dance AMV czyli moja 1sza AMV'ka do obejrzenia online i downloadu :D. Czekam na opinie bo bardzo ciekaw jestem... jak ocenicie moją 1szą pracę. Opisywac nie będe na stronce pisze co trzeba... ;)
Osobiście radze sciągnąć... niecałe 50 mb a różnica w jakości ogromna w stosunku do wersji online...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 09:23:16 pm wysłana przez wyspa »

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 02, 2008, 10:12:42 pm »
A nie można było na jakimś ludzkim portalu tego zamieścić w stylu http://www.animemusicvideos.org/? XD
Bo sendspace ma to do siebie że czasami trudno z niego coś ściągnąć zwłaszcza w godzinach szczytu.

Komentarz:

Um... Jakoś nie chce mi się wierzyć że to pierwsze AMV <podejrzenia>.
Za dobre jak na początki XD żeby tradycji stało się zadość to ponarzekam, że tych anime mogło być więcej wykorzystanych w tym AMV, a tak to bez zastrzeżeń. Chyba Arcziemu kopara opadła jak to zobaczył :P Masz dziecko potencjał.


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 02, 2008, 10:25:36 pm »
U Arcziego dostalem 2.83 ocenę więc egzamin chyba bym zdał xD (gorsze średnie mam w indeksie...) co do linku z AMV.org to już podaje...
http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=159271
Nie wiem czemu na AMV.com.pl go nie ma bo być powinien ;)
EDIT:
Poprawiłem i teraz z AMV.com.pl mam odnośnik na org...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 10:27:16 pm wysłana przez wyspa »

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:34:53 pm »
http://www.mediafire.com/?zujbhjdxyvh   - LATTER TALE
Po prostu coś pięknego. Najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem podobnie jak z gry a fairly tale of the two. W grę nie gram ale CG i opening mam. Proponuję każdemu obejrzeć ten opening z Latter Tale. To kontynuacja gry The First Tale.
Mam jeszcze opening z gry a fairly tale of the two HD. Odradzam oglądanie na youtube itp no chyba że komuś okropna jakość nie przeszkadza.
Lepiej poszukać w wersji HQ.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:42:54 pm »
Powiem szczerzę że animacja tu jest jedną z najlepszych jakie widziałem. Dlaczego normalnie w anime tak nie robią tylko idą na łatwiznę  :neutral:
Muzyczka spokojna, pasująca do klimatu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 17, 2008, 03:03:28 pm »
To kreska tego Makoto Shinkai. Jest kilka anime z jego kreską, ale są nudne i przeciętne właśnie poza grafiką.
A w tym openingu jak również w openingu do Ef-fairy tale of the two jest właśnie ta kreska w połączeniu z przepiękną muzyką co tworzy prawdziwe arcydzieło.