Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 17, 2008, 03:55:51 pm »
Jeśli chodzi o projekt postaci to jakoś innowacyjny bardzo on nie jest, ale sama animacja wgniata. Najbardziej podoba mi się deszcz padający na panoramie miasta, oraz animacja biegu tej dziewczyny...po prostu czuje się tą prędkość, ruch, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że można by poczuć wiatr (w we wszystkich produkcjach da się go poczuć, tylko czasem zapominamy włączyć wiatraczek  :p ).
Samego tytułu nie znam, ale chyba się zainteresuję dla samej animacji chociażby.
Muza jak wspomniałem pasuje do klimatu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 17, 2008, 04:14:03 pm »
I to jest właśnie to że mimo się widziało dużo to pojawiają się rzeczy tak wspaniałe że można oglądać wiele razy i cały czas się będzie podobać.
Wgrałem na serwer równie świetny opening do gry Fairy Tale of The Two w jakości HD.
Bo prawdę mówiąc należało by właśnie ten pierwszy obejrzeć.
Oczywiście anime Tale of Memories by należało na początku obejrzeć i jeśli komuś się spodoba to gra też.
http://rapidshare.com/files/123096985/ef_-_a_fairy_tale_of_the_two_HD_Op__nnl_.mkv.html
Poniżej do Latter Tale na szybkim serwerze tym razem.
http://rapidshare.com/files/123109244/Ef_the_latter_tale_-_opening.mp4.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 04:51:37 pm wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 17, 2008, 09:43:30 pm »
Nie powiem opening ładniutki ale... co z AMV? Nie wiem może mi się wydawało (a może było to na innym z for na które zaglądam) ale jest jakiś temat o opening'ach i ending'ach. BTW mam na dysku AMV'ke wykorzystującą scenki z tego openingu... całkiem ładna ^^. Jak kogoś interesuje:
http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?vid_id=158790

Offline Shirosama

Odp: AMV
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 18, 2008, 06:45:30 am »
Prawdę mówiąc ja nic lepszego w anime niż te 2 openingi jeszcze nie widziałem. Oczywiście lepszego w sensie graficzno-muzycznym. Jak ktoś zna coś tak wspaniałego albo jeszcze lepszego to niech poda linki skąd to ściągnąć.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 18, 2008, 04:46:00 pm »
ale to nie jest o opach/endach tylko o AMV

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 02, 2008, 05:12:11 am »
Może to trochę mało skromnie wygląda z mojej strony ale taka prawda iż sam jestem zszokowany... Dlaczego? Otóż moja AMV'ka dostała się na listę 35 finalistów Japan Expo 2008
Japan Expo 2008 Finalists
Na prawdę to sam nie wiem co ono tam robi obok tworów ludzi którzy sa dla mnie wzorami do naśladowania w kwestii AMV O.o. Zastanawiam się również czemu do finału nie dosało sie AMV AceMan'a jednego z moich ulubionych polskich twórców...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: AMV
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 02, 2008, 06:06:30 am »
Gratulacje :) Może w końcu skuszę się na oglądniecie Twojej amv'ki ;)

Offline Hamtaro666

Odp: AMV
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:15:33 am »
Zaimponowałeś mi Wyspa - Szacun  8)

Offline Dreadorus Maximus

Odp: AMV
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:13:20 am »
Teraz jeszcze wygraj :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 02, 2008, 11:04:39 am »
Gratuluję.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 02, 2008, 01:55:33 pm »
 Wiedziałam, że będą z Ciebie ludzie. 


Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 02, 2008, 02:12:19 pm »
Czemu zaskoczenie, cieszyć się i gratulować....i pozostaje czekać na werdykt "1st place: Wyspa - Another Dance AMV"  8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 02, 2008, 05:14:55 pm »
Niee są ludzie co bardziej zasługują iż taki nub jak ja... możecie też kibicować inCluDe- HEADSHOT TIME to 2gi polak w konkurencji... oraz na prawdę warto zobaczyć klip Ace'a który się nie załapał ale zostanie wyświetlony... to jego zarzucałem głupimi pytaniami podczas procesu tworzenia mojego AMV i jest jednym z moich 3 ulubionych polskich twórców ;)

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 06, 2008, 11:35:54 am »
A tak jakby kogoś interesowało
KTA'08
Czyli Konkurs Teledysków Anime... obecnie mamy 12 teledysków w 3 grupach, akurat tak się złożyło iż w mojej grupie jest całkiem niezła konkurencja ;). Sam zagłosowałem na "These Small Hours" inCluDe'a choć "Mission Japan" też bardzo dobre, TSH to zresztą lider grupy jest. Rundy toczą się po 3 dni każda AMV oceniane są przez publiczność a finał będzie rozgrywany podczas PierniCON'a.

Offline Krova

Odp: AMV
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 06, 2008, 02:18:29 pm »

 Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, czemu, CZEMU 80% AMV Z DOWOLNEGO ANIME MA PODKŁAD MUZYCZNY TEGO ZESPOŁU?! Przez takie rzeczy stereotypowy obraz 15letniej tró buntowniczki słuchającej LP, kochającej Sasuke i chcącej w przyszłości pójść na japonistykę coraz mocniej utrwala się w mojej głowie (btw z tego, co widziałem na konwentach, to wcale nie taki fałsz...)

 Spóźnione gratulacje dla Wyspy : )
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything