trawa

Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 06, 2008, 02:39:34 pm »

 Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, czemu, CZEMU 80% AMV Z DOWOLNEGO ANIME MA PODKŁAD MUZYCZNY TEGO ZESPOŁU?! Przez takie rzeczy stereotypowy obraz 15letniej tró buntowniczki słuchającej LP, kochającej Sasuke i chcącej w przyszłości pójść na japonistykę coraz mocniej utrwala się w mojej głowie (btw z tego, co widziałem na konwentach, to wcale nie taki fałsz...)

 Spóźnione gratulacje dla Wyspy : )
Odpowiem ci na to pytanie tak... YT to ZUO i tam właśnie zalęgają się takie 15 letnie buntowniczki... szkoda czasu lepiej wejść na AMV.org albo AMV.com.pl ;)

Offline Hamtaro666

Odp: AMV
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 07, 2008, 08:32:32 am »
A tak jakby kogoś interesowało
KTA'08
Czyli Konkurs Teledysków Anime... obecnie mamy 12 teledysków w 3 grupach, akurat tak się złożyło iż w mojej grupie jest całkiem niezła konkurencja ;). Sam zagłosowałem na "These Small Hours" inCluDe'a choć "Mission Japan" też bardzo dobre, TSH to zresztą lider grupy jest. Rundy toczą się po 3 dni każda AMV oceniane są przez publiczność a finał będzie rozgrywany podczas PierniCON'a.


Z żalem to mówię, ale jesteś najsłabszy w Swej grupie Wypa :(

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: AMV
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 07, 2008, 10:19:16 am »
A KTA to akurat taki wielki i ogólnoświatowy event XD
Ja bym się tym nie przejmowała.
Zresztą te 3 teledyski które zostały akurat mi nie przypasowały.
Nie ma czego żałować moim zdaniem.

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 07, 2008, 03:38:03 pm »
No akurat moje AMV i tak zaszło dalej niż myślałem iż jest to możliwe gdzie indziej. A co do KTA trafiłem na bardzo dobrą grupę.... teledyski z którymi rywalizowałem były na prawdę dobre, sam zresztą głosowałem na jeden z nich ;), trochę może mi szkoda bo np gdybym trafił do grupy ocenianej teraz pewnie bym przeszedł dalej... no ale czekam jak tam będzie z tym Japan Expo 2008, nie liczę na wiele ale ciekawi mnie gdzie się uprasuję wśród tej 35 uczestników którzy weszli do finału :D.
EDIT:
Wow... moje AMV ma 13 pozycje xD. Kurde nawet nie macie pojęcia (sam nie mam) jakie to uczucie kiedy wasze pierwsze AMV trafia na najszczęśliwszą 13 pozycję... OMG! Happy jestem i to bardzo... :D
International ranking
Cholibka w życiu bym się nie spodziewał iz mój 1szy klip zdobędzie taką pozycję w takim konkursie... iż będe 12 miejsc za moim ideałem jakim jest Nostromo, 8 za AMV którą uwarzam za sztukę samą w sobie czyli "Spoil", czy że zostawie za sobą Funky-kun'a z jego Just for a Day który jest jednym z moich ulubionych AMV! OMG!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2008, 04:00:19 pm wysłana przez wyspa »

Offline Krova

Odp: AMV
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 07, 2008, 05:24:45 pm »
Żeby Ci taki sukces do głowy nie uderzył xP
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline maszkov

Odp: AMV
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 08, 2008, 02:06:49 pm »
wyspa a jakiego programiku uzyles zeby zmontowac tego AMV-ka???




I na ch*j się gapisz...

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 08, 2008, 02:47:35 pm »
Cóż tak jak chyba większość Abdone Premiere PRo wersja CS3, jednakże z tego co wiem innym ogólnie polecanym programem jest Sony Vegas

Offline maszkov

Odp: AMV
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 08, 2008, 06:12:41 pm »
a czy CS3 jest trudniejszy i czy ma wiecej opcji niz wersja AP 6.5??




I na ch*j się gapisz...

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 08, 2008, 06:54:11 pm »
a czy CS3 jest trudniejszy i czy ma wiecej opcji niz wersja AP 6.5??
Nie wiem bo nie korzystałem z innego... ale prawda taka iż Bazowo program wygląda tak samo... może mieć co najwyżej odświeżony interface... no i na pewno jakieś poprawki czy nowe rzeczy ma... ale nie wiem ile... tak czy inaczej jeżeli znasz jeden 2gi nie powinien problemu w obsłudze sprawić (bo toż to praktycznie to samo)

Offline maszkov

Odp: AMV
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 08, 2008, 07:04:30 pm »
aha...ja wlasnie zaczynam prace z tym programem i planuje stworzyc jakiegos amv-ka na nim...ale czy mi sie uda to nie wiem..xDD




I na ch*j się gapisz...

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 09, 2008, 06:12:49 pm »
Cóż wyjerzdzam na 2 tyg... do tego przez jakieś następne 2 tyg czas nie pozwoli mi na skończenie AMV nad którym pracuje... dlatego wypuściłem mały preview ;)
Mankind Preview

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 09, 2008, 08:04:27 pm »
A ja polecam After Efecta, albo Fusiona  :p
Prawda taka że dopiero się uczę animacji, ale właśnie na tych dwóch programach, zatem może niedługo samemu coś zmajstruję.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: AMV
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 09, 2008, 08:52:42 pm »
Cóż wyjerzdzam na 2 tyg... do tego przez jakieś następne 2 tyg czas nie pozwoli mi na skończenie AMV nad którym pracuje... dlatego wypuściłem mały preview ;)
Mankind Preview

Co to za anime ? Wygląda ciekawie :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 10, 2008, 05:15:15 pm »
Co to za anime ? Wygląda ciekawie :)

Beyond the Clouds. Nawet ciekawy film.

Offline Konował

Odp: AMV
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 10, 2008, 05:48:33 pm »
dzięki, nawet mam ten film w swoich zbiorach, tylko nie mogłem znaleźć czasu na jego obejrzenie. Łatwiej przejść przez serię trwającą ok 650min, ale w kawałkach :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"