Autor Wątek: AMV  (Przeczytany 285873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 28, 2008, 03:47:11 pm »
Cytuj
http://anime.com.pl/Shake_THAT%21%21%21,download,show,285.html

Ściągnijcie sobie to i zobaczcie, niedawno kolega mi to podał i jak zobaczyłem, stwierdziłem że jedno z lepiej i ciekawiej wykonanych amvek (przynajmniej nie ma w tym LP, czy innego "twardego" brzmienia).
hmmmmmmmmm......... nie powiem bardzo dobrze zgrane świetnie zrobione  itd......pomijając fakt ze muzyka to porażka ale tak to pasuje nie powiem ;)

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 28, 2008, 05:35:06 pm »
hmmmmmmmmm......... nie powiem bardzo dobrze zgrane świetnie zrobione  itd......pomijając fakt ze muzyka to porażka ale tak to pasuje nie powiem ;)

Hmm, a ja się tak zapytam, komponujesz jakąś muzykę, może robiłeś jakieś AMVki. Z chęcią bym coś zobaczył (nawet podeślij linka na PW jeśli nie chcesz upubliczniać), bo jak na razie to co podałeś jest raczej na średnim poziomie, a muzyka cóż, dobrze spasowana pasuje każda.
Od razu zaznaczam nie jestem żadnym ekspertem, nawet nie znam 1/3 twórców których powinno się znać, ale trochę AMVek widziałem i jestem w stanie mniej lub więcej powiedzieć co jest ciekawe.
Taka prawda że Naruto i Kulki smoka są już swoistym standardem, pod które podkłada się co popadnie. Nie żebym nie lubił LP, sam ich słucham, ale w AMV to średnio wychodzi. Owszem czasem taka muzyka pasuje, ale trzeba to odpowiednio zrobić, bo co za problem powycinać kilka klatek, posklejać i podłożyć jakiś mocniejszy kawałek.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 28, 2008, 07:12:41 pm »
Nie no czy ja powiedziałem ze to jest złe ????? nie!! mówię że bardzo dobra robota ze strony jak mu tam arczi podaj że ............
jedyna co źle może sprecyzowałem ta muzyka po prostu  nie w moim guście i tylko tyle moich zastrzeżeń co do tego ale jeśli ktoś lubi takie coś to dla niego ta amvka będzie genialna.................dalej mówiąc pytasz czy tworzę muzykę otóż nie.  słucham tego co mi sie spodoba np. rock,jakieś dance itd różnie to bywa ............dalej czy zrobiłem jakieś AMVki otóż tak dwie a co do nich to są że tak powiem delikatnie beznadziejne, wogule bez dopasowania i czegokolwiek ..........WYSPA czy inni napisali by pewnie "nie komentuje juz nawet takiego czegoś" no ale próbowałem jedna można znaleźć tam niżej :
http://pl.youtube.com/watch?v=5C_mGIsuK-w
(a no i uprzedzam początek jest inni potem co innego jest ale to tak dla zaciekawionych ;))mówisz że znawca z ciebie żaden to tak jak i ze mnie ale te dwie co podałem amvki mi się najzwyczajniej w świecie podobają uważam poprsotu że są dobre i to chyba wszytko ;)

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 28, 2008, 08:45:22 pm »
WYSPA czy inni napisali by pewnie "nie komentuje juz nawet takiego czegoś" no ale próbowałem jedna można znaleźć tam niżej :
http://pl.youtube.com/watch?v=5C_mGIsuK-w
Komentować zawsze można ale po co wytykać błędy ;). Ja tam tego robić nie lubię... choć krytyka się przydaje... np moja pierwsza AMV'ka budziła u wielu dość mieszane uczucia (głównie ze strony środowiska polskich twórców AMV) i mimo iż osiągnęła niejaki (dla mnie osobiście ogromny) sukces to dostrzegam jej wady i błędy... między innymi dzięki krytyce właśnie. Problem tylko z komentowaniem takich AMV'ek jakie pokazałeś... i nie żebym chciał się czepiać ale zawierają one większość podstawowych błędów więc po co je wszystkie wymieniać... BTW jeżeli jesteś dalej zainteresowany tworzeniem proponuje zajrzeć TUTAJ i przejrzeć w szczególności Estetyka Klipu - najczęstsze błędy początkujących
oraz Tworzenie AMV krok po kroku a takrze od razu skończyć z Windows Movie Maker jeżeli jego używałeś... ja tak zrobiłem i wyszło mi to na dobre...
A również za jakieś Guru AMV'kowe się nie uważam ale myślę iż już co niecoś się na tym znam dlatego wyrażam swoje zdanie... choć nie każy musi się z nim zgadzać... Nie znam też wszystkich kultowych AMV'ek choć stopniowo zaległości nadrabiam ;)

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 28, 2008, 08:56:20 pm »
dzięki skorzystam ;)

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 31, 2008, 03:21:22 pm »
Rozwaliła mnie ta AMV'ka
The Harassment of Kyon

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 31, 2008, 04:15:11 pm »
Świetne.  :lol: :lol: :lol: Masz gdzieś linka do tego?

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 31, 2008, 04:23:33 pm »
AMV.org link
Ale prawda taka iż w opisie też był ;) (Oczywiście konto na AMV.org wymagane)
 I coś następnego IMO też całkiem niezłe
Let's just be SUPER CUTE GIRLS

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 01, 2008, 05:45:03 pm »
wszyscy jo znają to amvke ale warto jo zobaczyć raz jeszcze świetna fabuła zapierająca dech w płucach akcja samochodowa genialnie od wzorowane postacie to czyni ją tak wspaniałą i świetną poprostu geniusz twórcy tej amvki ............

http://uploads.ungrounded.net/311000/311856_safari.swf
 

Offline Jackal

Odp: AMV
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 04, 2008, 03:37:33 pm »

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 04, 2008, 04:05:13 pm »
Mam to gdzieś na kompie od jakiegoś roku (o ile mi nie wywaliło tego po awarii), tylko wydaje mi się że kto inny był twórcą, no ale dawno nie widziałem tego.
Co do samego połączenia utworu z obrazem, jest ok, nie jest to coś co zapiera mi dech w piersi, ale jest dobrze wykonane (plusowym atutem jest tu wykorzystanie jednego z niewielu utworów jakie słucham od Papa Roach)  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 06, 2008, 08:16:04 pm »

Offline wyspa

Odp: AMV
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 12, 2008, 06:33:00 pm »

Offline Hollow

Odp: AMV
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 12, 2008, 07:13:04 pm »
 :lol: Niezłe.

Offline Hunter Killer

Odp: AMV
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 12, 2008, 07:17:49 pm »
True.  :D


W sumie nic wielkiego, ale ładnie ścieżka dźwiękowa podłożona pod obraz.  8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything