trawa

Autor Wątek: WKKM - Najmniej oczekiwane  (Przeczytany 5394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotruposz

WKKM - Najmniej oczekiwane
« dnia: Styczeń 07, 2013, 10:07:25 pm »
W związku z zagorzałą dyskusją o wyższości pewnych tytułów nad innymi,   postanowiłem, z czystej ciekawości, zrobić ankietę, by dowiedzieć się,   czy pojawi się rozbieżność między naszymi głosami, a jeśli tak, to jak   wielka. Z góry zaznaczam, że ankieta nie ma na celu nic więcej, niż   zaspokojenie ciekawości i poznanie opinii forumowiczów. Mam również   nadzieje na brak kłótni pomiędzy osobami z różnym gustem.

Z braku polskiej, anglojęzyczna lista tytułów zaczerpnięta z Wikipedii.

Uznałem, że najlepiej będzie, gdy każdy wskaże 10 tytułów.

Zapraszam więc do głosowania na najmniej oczekiwane tomy kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 11:53:27 pm wysłana przez Piotruposz »

endriu84

  • Gość
Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:23:34 pm »
Wybranie tylko jednej opcji mija się z celem.
Przy zakładaniu ankiety należało wybrać "Maksymalna ilość opcji do wybrania przez użytkownika: X" i wpisać ilość.
10-15 pozycji to by było absolutne minimum. Obstawiałbym jednak za 20 pozycjami - przecież nie ma obowiązku zaznaczać aż 20 pół wyboru, ale z kolei wybrać jedno (kiedy od razu nasuwa się po kilkanascie pozycji) - mija się z celem i jest to mało miarodajne.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 11:33:30 pm wysłana przez endriu84 »

Offline Piotruposz

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:45:32 pm »
Wpadłem na to za późno i niestety nie mogłem już modyfikować ustawień ankiety. Nie wiem dlaczego... Da się jakoś to zmienić? Moderator? Anyone?

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2013, 11:23:59 pm »
Wpadłem na to za późno i niestety nie mogłem już modyfikować ustawień ankiety. Nie wiem dlaczego... Da się jakoś to zmienić? Moderator? Anyone?
Zrobiłem korektę ankiety. Można wybrać do 10 pozycji i można edytować swoje głosowanie.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Koalar

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2013, 12:07:33 am »
Najmniej oczekuję, tego, co wydała Mandragora i Mucha, bo to już było i można to dostać (TM-Semiki też można dostać, ale w gorszej jakości, więc je z chęcią zobaczę).
A na temat tego, czego nie czytałem, nie wypowiadam się. Dlatego nie głosuję.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Dreadnought

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2013, 02:26:42 pm »
"mój" ghost riders i eternals na prowadzeniu :D
Nieco dziwi nie tak złe (jak być powinno) położenie ultimate spidera.

Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Andy13

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2013, 02:40:46 pm »
"mój" ghost riders i eternals na prowadzeniu :biggrin:
na prowadzeniu jest Eternals. a zaraz za nim "twój" Ghost Rider i twoje House of M oraz Marvels.

Nieco dziwi nie tak złe (jak być powinno) położenie ultimate spidera.
nie, nie powinno. i ankieta też to potwierdza.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 02:55:55 pm wysłana przez Andy13 »

Offline Dreadnought

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2013, 03:48:37 pm »
na prowadzeniu jest Eternals. a zaraz za nim "twój" Ghost Rider i twoje House of M oraz Marvels.



Oj kupiło się chyba Marvels po zawyżonej cenie i teraz żałujesz, że się ukaze :smile: Dla mnie to topowa pozycja w WKKM. House of M mogłoby nawet nie być, Marvels ważniejsi dla mnie.


Zresztą Avengersi, 1602, Punisher są wyżej (czyli gorzej) od House of M i Marvels.


Piotruposzu  - świetna robota ! Nawet jeżeli jest za późno żeby to zgłaszać hachette to ile mamy zabawy z tą listą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 03:55:10 pm wysłana przez Dreadnought »
Part man, part machine - all cybercommando.

fragsel

  • Gość
Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2013, 04:05:00 pm »

 Dla mnie to topowa pozycja w WKKM.
Dałem znać wydawnictwu. Powiedzieli, że skoro tak, to chociaż na następną środę nie zdąża, za co Cię przepraszają, to w lutym to już na pewno wydadzą.

Cytuj
House of M mogłoby nawet nie być

Czyli oburzasz się na ludzi niechcących Marvels? Bo nie chcą Marvels? Podobnie jak ty nie chcesz House of M? Masz rację. ludzie narzucający się ze swoimi opiniami to gnojki.

Offline Piotruposz

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2013, 06:58:14 pm »
Piotruposzu  - świetna robota ! Nawet jeżeli jest za późno żeby to zgłaszać hachette to ile mamy zabawy z tą listą.

Dzięki. Miałem nadzieję na taką zabawę. A wyniki, mimo, że różnią się nawet między ankietami, są tym bardziej ciekawe. Ktoś zarzucał, że 2 ankiety są bez sensu, bo gdy ktoś na coś nie zagłosuje, to znaczy, że tego nie chce. Przecież, gdy wybierasz 10 must wanted spośród prawie 60, to nie znaczy, że pozostałych 50 nie chcesz kupić, no c'mon...

Z ciekawostek - Tomasz Sidorkiewicz pisał na blogu Z Dziennika Geeka, że pracuje nad tytułami, których w ogóle nie ma na liście z wikipedii (zrobionej wg niego przez fanów) i może pojawić się duża rozbieżność, a Mucha podobno nie ma ŻADNEGO wpływu na kształt kolekcji i kolejność wydawania. Swoją drogą, fakt, że nie mają na to wpływu nie znaczy, że nie opierają swojego planu wydawniczego na podstawie zleceń, które dostali od Hachette. Idąc tym tokiem rozumowania: jeśli dostaliby zlecenie od Hachette na Civil War, to sami by tego prawdopodobnie nie wydali.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 07:05:34 pm wysłana przez Piotruposz »

Offline Dreadnought

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2013, 07:22:47 pm »
Dałem znać wydawnictwu. Powiedzieli, że skoro tak, to chociaż na następną środę nie zdąża, za co Cię przepraszają, to w lutym to już na pewno wydadzą.

Czyli oburzasz się na ludzi niechcących Marvels? Bo nie chcą Marvels? Podobnie jak ty nie chcesz House of M? Masz rację. ludzie narzucający się ze swoimi opiniami to gnojki.


Jak to nie chce House of M ? Chce - jest to jeden z około 8 tytułów, które mnie najbardziej ciekawią o czym pisałem wcześniej -  ale Marvels jest dużo wazniejszy.
Chociaż strach Ci cos napisać bo znowu opacznie zrozumiesz a mając się za forumowego ważniaka będziesz się ponownie wymądrzać.

 
a Mucha podobno nie ma ŻADNEGO wpływu na kształt kolekcji i kolejność wydawania.
 



O ile to prawda to dobrze !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 07:25:51 pm wysłana przez Dreadnought »
Part man, part machine - all cybercommando.

endriu84

  • Gość
Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2013, 07:29:11 pm »
@fragsel, za kogo Ty się masz.
No błaznem być - to ja rozumiem, ale ważniakiem? WAŻNIAKIEM!?

Offline graves

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2013, 10:45:11 pm »
Posty w których nie mieliście nic do powiedzenia - poleciały.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Julek_

Odp: WKKM - Najmniej oczekiwane
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 12, 2013, 10:40:10 pm »
Najmniej oczekuję, tego, co wydała Mandragora i Mucha, bo to już było i można to dostać (TM-Semiki też można dostać, ale w gorszej jakości, więc je z chęcią zobaczę)
Quoted for truth