Autor Wątek: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)  (Przeczytany 83994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 10, 2015, 11:44:09 am »
No to już wiem czemu (scenariuszowo) Tequila jest dla mnie słabym komiksem.
Szkoda Dziewczyny, że dała się tak wrobić i nie dostałe tego co miała dostać...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 10, 2015, 11:48:43 am »

To bardzo smutne jest. Szkoda tych, którzy sponsorowali i zostali wkręceni. Kasi też trochę szkoda, bo to nie jest na pewno przyjemna sytuacja. W ogóle to dziewczyna ma pecha. Dwa projekty, w których uczestniczyła skończyły się awanturą. Najpierw RCK,a  później Tequilla. Optymistyczne jest to, że dzięki nim wyrobiła sobie nazwisko i stała się rozpoznawalna.


A najbardziej żal samej Tequilli, że jej już nie będzie :(
Kasia brała udział w RCK?

no właśnie nie brała ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 10, 2015, 11:52:14 am »
no właśnie nie brała :wink:


hehe  :oops:  nie pisze już nic z pracy na szybko :smile: Pomyliłem totalnie z AHSz. Przepraszam
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

ramirez82

  • Gość
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 10, 2015, 11:58:47 am »
Dobrze, że takie sytuacje wypływają.

Też tak uważam. Dziwiło mnie kilka lat temu oburzenie kilku osób, kiedy ktoś publicznie obsmarował działania Pawła Nurzyńskiego.

Offline Nawimar

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 10, 2015, 12:26:23 pm »
Przereklamowany towar i jeszcze bardziej przereklamowana autorka.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 10, 2015, 12:45:05 pm »
Przereklamowany towar i jeszcze bardziej przereklamowana autorka.


Towar miał swoje wady (już wiadomo skąd się wzięły) to fakt, ale Kasia według mnie rysować potrafi. Przemawia do mnie ten jej styl.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Death

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 10, 2015, 12:46:32 pm »
Przereklamowany towar i jeszcze bardziej przereklamowana autorka.
Heh, Nawimar znowu dorzucił spore polano do ogniska. :smile:

Offline Nawimar

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 10, 2015, 01:00:07 pm »
Jarosław: "Przemawia do mnie ten jej styl."
 
Super. Niestety po raz kolejny nie podzielam Twojego entuzjazmu. Przejrzałem ten albumik i jak dla mnie wydawca był dla autorski stanowczo za hojny (bo z tego co ona pisze to chyba w końcu ją spłacił). Zwłaszcza w kontekście koncertowo skopanej końcówki komiksu. Chociaż z drugiej strony pamiętam też "wyczyny" Śmigla przy okazji naboru autorów do "Lśnienia" :smile: Jeśli chłopak podejmie temat to szykuje się niezła wesołówka.
 
Death: "Heh, Nawimar znowu dorzucił spore polano do ogniska"
 
Jak to "znowu"? Przecież jestem spokojnym użytkownikiem w pokorze respektującym prawo gwiazdorów do gwiazdorzenia :) 

Offline isteklistek

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 10, 2015, 01:13:42 pm »
Zaczyna być ciekawie. Zaraz druga strona się wypowie. Szykuje się gra w kotka i myszkę, tylko co wtedy, gdy dołączy trzecia strona, czyli fundatorzy i będą chcieli zwrotu środków, albo założą wspólną sprawę? Ciekawe kto ucieknie spod topora, a kto głowę nadstawi ... .

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 10, 2015, 01:41:20 pm »
Jarosław: "Przemawia do mnie ten jej styl."
 
Super. Niestety po raz kolejny nie podzielam Twojego entuzjazmu. Przejrzałem ten albumik i jak dla mnie wydawca był dla autorski stanowczo za hojny


Nawimar a Rag & Bones widziałeś? Też masz takie samo zdanie o tym albumie jak o Tequilli?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Nawimar

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 10, 2015, 01:45:57 pm »
Jarosław: "Nawimar a Rag & Bones widziałeś? Też masz takie samo zdanie o tym albumie jak o Tequilli?"
 
Miałem okazję przejrzeć. Produkt wykonany w ewidentnym pośpiechu i jak dla mnie bez polotu. Typowa tabletyzacja. Wiele hałasu o nic.
 
Jeszcze w temacie tego komiksu to pozwalam sobie podlinkować tekst w którym autor moim zdaniem celnie ujął jego mankamenty plastyczne.
 
http://paradoks.net.pl/read/25597
 
Co więcej autorem tego tekstu nie jestem ja (;) ) tylko kolega, który z tego co zrozumiałem raczej lubi twórczość tej autorki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2015, 02:20:50 pm wysłana przez Nawimar »

Offline absolutnie

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 26, 2015, 12:36:41 pm »
Czy ktoś z Was wspierał Przygody Ivana Kotowicza i dostał już komiks lub jakąś informację na jego temat? Bo ja ciągle czekam.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Belzebiusz

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 26, 2015, 02:38:57 pm »
Ja wspierałem i przyznam że jestem wkurzony całą sprawą gdyż do tej pory komiksu nie otrzymałem a jest już 3 tygodnie po premierze rynkowej. Wychodzi na to że ludzie dzięki którym inicjatywa miała możliwość zaistnieć, towar dostają na końcu...
Wysłałem jakiś czas emaila do jednego z autorów - bez odpowiedzi.
13 maja za to dostałem wiadomość zbiorczą od tej osoby, która brzmiała:

Wszystko wskazuje, że jutro dotrą do nas komiksy i wtedy rozpoczynamy ich wysyłkę. Przypominamy, że nie wszyscy podali swoje adresy, więc dobrze by było jakby wysłali je na tego maila. Na ten sam adres można pisać jeśli ktoś chce odebrać komiks osobiście na Komiksowej Warszawie/Warszawskich Targach Książki, które odbędą się w ten weekend na stadionie narodowym.


No ale komiksu nadal nie mam...



Nie chce mi się pisać...

Offline Kajetan Kusina

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 26, 2015, 02:46:54 pm »
Wysyłka komiksów trwa, część (i to nawet spora) ludzi swoje egzemplarze dostała. Kwestia jest taka, że po prostu istnieją pewne ograniczenia fizyczno/czasowe. Dwustu paczek nie da się wysłać w ciągu kilku dni, jak jeszcze ma się inne sprawy na głowie. Mam nadzieję, że napisze tutaj ktoś, kto już swój egzemplarz dostał i potwierdzi, że jesteśmy w trakcie wysyłki.
www.kusinakulture.pl - Niezbyt pretensjonalny blok okołokulturowy.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 26, 2015, 03:20:33 pm »
Wszystko wskazuje, że jutro dotrą do nas komiksy i wtedy rozpoczynamy ich wysyłkę. Przypominamy, że nie wszyscy podali swoje adresy, więc dobrze by było jakby wysłali je na tego maila. Na ten sam adres można pisać jeśli ktoś chce odebrać komiks osobiście na Komiksowej Warszawie/Warszawskich Targach Książki, które odbędą się w ten weekend na stadionie narodowym.

ja chciałem odebrać na KW i mam.

I doskonale rozumiem, że ludzie mogą mieć pierdyliard innych rzeczy do zrobienia, i wierze że wysyłają komiksy najszybciej jak się da.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

 

anything