Autor Wątek: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)  (Przeczytany 83688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 02, 2016, 04:42:12 pm »
A ja nie bo potrzebowałem kalendarza na pierwszego... Zawsze zresztą tak jest ze jak się rok zaczął to są przeceny na kalendarze, w każdej księgarni tak jest ;)

A na poważnie to zawsze tak jest ze gdzieś potem kupisz coś takiego taniej... I pomyśl sobie ze bez twojego wsparcia by nie było teraz zniżki bo nie byłoby kalendarza...
To lepiej go mieć za te trochę więcej czy nie mieć wcale????

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 02, 2016, 05:19:33 pm »
No pewnie, że lepiej mieć, ale problem w tym, że ja nadal go nie mam :/
Co do ceny to już została na allegro...zwiększona.
Co do wysyłki to dostałem właśnie info, że wysłano 20 12 więc czekam cierpliwie :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Julek_

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 02, 2016, 07:51:41 pm »
Jak ktoś nie wsparł kalendarza, teraz może go kupić na allegro z...tańszą wysyłką i dodatkowym gratisem.
Wiem, że to drobne kwoty, ale trochę poczułem się wydy*##  :doubt:
 
http://allegro.pl/show_item.php?item=5898461209

Chwyt poniżej pasa i jednocześnie typowy "szczał w kolano" ze strony Pana Wydawcy. Jarku bardzo delikatnie się wyraziłeś, bo gdyby ja bym był na Twoim miejscy to poleciały by bardzo brzydkie słowa. Nie tylko na forku, ale tu i ówdzie.

Offline raj666

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 02, 2016, 09:46:07 pm »
Takie rzeczy się zdarzają przy komiksach ze zbiórek, trzeba z tym żyć. Czasem to wina prowadzącego akcję czasem nie Jeżeli kupujesz komiksy które naprawdę lubisz nie boli to aż tak bardzo. A pozostałych nie wspieram. Doskonała recepta żeby nie być zawiedzionym.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 03, 2016, 12:41:39 pm »
Chwyt poniżej pasa i jednocześnie typowy "szczał w kolano" ze strony Pana Wydawcy. Jarku bardzo delikatnie się wyraziłeś, bo gdyby ja bym był na Twoim miejscy to poleciały by bardzo brzydkie słowa. Nie tylko na forku, ale tu i ówdzie.


Wiesz nie jestem osobą, która robi afery z każdego powodu. Wsparłem ten projekt, bo wydał mi się ciekawy i sam kalendarz też niczego sobie, ale zaczyna to przypominać tragikomedię. Wcześniej napisałem, że przesyłka została wysłana do mnie 20 grudnia, natomiast ciężko mi nawet iść na pocztę się coś dowiedzieć, bo okazało się, że 15zl za przesyłkę zostało wydane na list, który nie jest rejestrowany nigdzie... zwykły list wysłany bez potwierdzenia to chyba gruba przesada. Być może jutro dojdzie ale i tak to bardzo mały profesjonalizm ze strony wydawcy, który za taką cenę tak wysyła paczki.
Fragsel Ty już dostałeś, powiedz za co tyle kasy na wysyłkę? Czyżby była tak pancernie opakowana? Ja byłem przekonany, że to pójdzie kurierem przy takim koszcie.
Aha są też błędy w druku podobno.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 01:25:18 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

fragsel

  • Gość
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 03, 2016, 01:06:13 pm »
nie pamiętam szczegółów, ale pancerne to to na pewno nie było...

Offline KiJ

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 03, 2016, 07:13:44 pm »
Co do kalendarza, do do mnie dotarł chyba dzień przed Wigilią i to była wysyłka kurierska. W środku były dwa kalendarzyki kieszonkowe (takie proste, nieduże, nic specjalnego). Ja zamówiłam jeszcze kubek. Kalendarz OK, ale kubek to trochę rozczarowanie. Miała być grafika do wyboru. Było chyba za mało zamawiających, bo dali jeden wzór, dwanaście małych rysunków. Szkoda, naprawdę.

Muszę przyznać, że z zamówionym dotychczas komiksów, właśnie tych finansowanych społecznościowo, to podobał mi się tylko Bler. Nie podszedł mi ani Kotowicz, ani Strange Years. Następnym razem, dwa razy się zastanowię.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 03, 2016, 08:22:41 pm »
Wysłane było kurierem nie pocztą czy pocztą jako paczka?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Julek_

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 03, 2016, 08:32:11 pm »
Wiesz nie jestem osobą, która robi afery z każdego powodu.

Też staram się być w takich sprawach raczej "ludzkim" klientem i iść na rękę, ale z tego co piszesz, to Pan Wydawca raczy sobie mocno w kuleczki lecieć. Wydaje mi się, że o takim podejściu trzeba pisać, bez spiny, ale trzeba.

Aha są też błędy w druku podobno.

Prawdziwa wisienka na torcie...

Offline KiJ

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 05, 2016, 08:44:53 pm »
Wysłane było kurierem nie pocztą czy pocztą jako paczka?
Mąż odbierał paczkę i nie pamięta dokładnie, niestety, ale na pewno kurier był u nas dwa razy tego samego dnia. Zakładam, że tym z Poczty Polskiej by się nie chciało.

Offline misiokles

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:01:00 pm »
W Rzeszowie kurierzy nie pojadą z paczką klika ulic dalej do pracy bo... to nie ten sam rewir. Inaczej biedny pan listonosz z Poczty Polskiej. Oni mają płacone ekstra od każdej dostarczonej paczki do klienta, więc nawet o 19-tej wróci i przywiezie. Zdecydowanie od jakiegoś czasu wolę usługi PP.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 06, 2016, 11:08:03 am »
Mąż odbierał paczkę i nie pamięta dokładnie, niestety, ale na pewno kurier był u nas dwa razy tego samego dnia. Zakładam, że tym z Poczty Polskiej by się nie chciało.


Aha no trudno. Ja nadal muszę czekać, bo wydawca stwierdził, że jeśli do końca tygodnia nie dojdzie to dopiero wówczas wyśle. Gdyby to był komiks to pół biedy, ale dostać kalendarz na koniec miesiąca to już trochę słabo. Jestem nieco rozczarowany tą sytuacją.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline starcek

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 11, 2016, 01:05:57 pm »
Polski duch podejmuje kolejną próbę.

https://wspieram.to/polskiduch


- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Itachi

Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 11, 2016, 07:31:27 pm »
Polski duch podejmuje kolejną próbę.
https://wspieram.to/polskiduch

Projekt wsparty!

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Projekty komiksów finansowanych społecznościowo (crowdfunding)
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 17, 2016, 09:00:03 am »
Chwyt poniżej pasa i jednocześnie typowy "szczał w kolano" ze strony Pana Wydawcy. Jarku bardzo delikatnie się wyraziłeś, bo gdyby ja bym był na Twoim miejscy to poleciały by bardzo brzydkie słowa. Nie tylko na forku, ale tu i ówdzie.


Wiesz...to był dopiero początek całej sprawy. Kalendarza nie mam do dziś, a Wydawca wypisuje o jakiś problemach semantycznych i o tym, że to jego hobby więc nie ma czasu latać na Pocztę i siedzieć przy Internecie...


aha kalendarza w dalszym ciągu oczywiście nie mam...


Jeśli ktoś ma ochotę to postanowiłem opisać tę sytuacje.

http://jaroslawd.blogspot.com/2016/01/kilka-sow-na-temat-komiksowy-kalendarz.html
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything