Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 386473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1485 dnia: Marzec 30, 2013, 05:21:21 pm »
Będzie 2ka capA raczej, tak jak to Czechom (którzy raczej nie lubią Polaków a nie wiem za co Polacy ich tak lubią) rozpisaliście co za co. Dla mnie jest już prawie pewne, że idziemy czeską droga tym samym. Chyba, że sa jeszcze polskie drogi :)


Aha macie misprinta w Avengers finale (numer 9 WKKM ostatni zeszyt) ? Na stronie, w której She Hulk odchodzi z Avengers mam wytarty spory kawałek czerni (farbką zamalowywałem, jest czarne teraz ale bardziej niechlujnie wygląda :D ) a na stronie poprzedniej (ta sama kartka) tam jak komentują odejście Quicksilvera mam takie zielone odcienie. Biel zamiast czerni jest właśnie na odwrocie tych zielonych plam.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Black Bolt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1486 dnia: Marzec 30, 2013, 05:25:54 pm »
Poza tym co napisał geek i skąd to wie, to niejako potwierdzeniem tego, że to pierwsza część Zimowego Żołdaka są słowa T. Siodorkiewicza w komentarzach na fejsie :smile: Chociażby:
Cytuj
Wydawca wprowadził drugi tom Zimowego Żołnierza, bo cała saga stanowi spójną całość.

tego samego Sidorkiewicza, który tygodniami trollował, że lista na wiki wcale nie jest prawdziwą listą UK ?
 :razz:

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1487 dnia: Marzec 30, 2013, 05:32:51 pm »
tego samego Sidorkiewicza, który tygodniami trollował, że lista na wiki wcale nie jest prawdziwą listą UK ?
 :razz:
Nie przesadzajmy z tym trollowaniem. Sidorkiewicz pisal o liscie UK w taki a nie inny sposob bo sam byl przekonany o tym, ze ta lista jest fanowska (w koncu to bylo wiki). Dopiero jak ktos mu podeslal linka do oficjalnych zapowiedzi Hachette zdanie zmienil.
Ja nic do niego nie mam, jak napisal ze polska lista bedzie inna niz UK to sie sprawdzilo, skoro pisze ze bedzie 2 czesc WS to raczej bedzie. I nie ma co spekulowac na ten temat. A jeszcze Geek dodatkowo potwierdzil.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1488 dnia: Marzec 30, 2013, 06:00:55 pm »
A jeszcze Geek dodatkowo potwierdzil.
Peta, ale on chyba nie potwierdził, że będą 2 części. Wrzucił tylko czeską okładkę.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1489 dnia: Marzec 30, 2013, 06:06:55 pm »
Peta, ale on chyba nie potwierdził, że będą 2 części. Wrzucił tylko czeską okładkę.
http://polski-geek.blogspot.com/2013/03/a-11-tom-kolekcji-to.html - napisal, ze bedzie cz.1. Skoro ma byc czesc 1 to i planowana jest czesc 2. No chyba ze Hachette tylko dla jaj wstawia numerek do tytulu :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1490 dnia: Marzec 30, 2013, 06:10:13 pm »
http://polski-geek.blogspot.com/2013/03/a-11-tom-kolekcji-to.html - napisal, ze bedzie cz.1. Skoro ma byc czesc 1 to i planowana jest czesc 2. No chyba ze Hachette tylko dla jaj wstawia numerek do tytulu :smile:
No właśnie wiem. Tylko, że jak ktoś go pyta czy będą 2 części, to on tego nie potwierdza. Tak sobie myślę, że dopiero jak w polskiej  wersji zobaczymy tę ,,jedynkę", to będzie można stwierdzić że wydanie ,,dwójki" jest wielce prawdopodobne.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1491 dnia: Marzec 30, 2013, 06:16:04 pm »
No właśnie wiem. Tylko, że jak ktoś go pyta czy będą 2 części, to on tego nie potwierdza. Tak sobie myślę, że dopiero jak w polskiej  wersji zobaczymy tę ,,jedynkę", to będzie można stwierdzić że wydanie ,,dwójki" jest wielce prawdopodobne.

Anonimowy30 marca 2013 11:20Geeku,   czy zawartość tego albumu potwierdzasz na podstawie swojej pracy nad   nim, czy po prostu wziąłeś info z czeskiej kolekcji? Pani na infolinii   nie podała numerku przy tytule, a sam wyżej piszesz - "komiks różni się   nieco od tego wydanego w UK (tak pisaliście na forach internetowych)".   Więc jak to jest?


    • Anonimowy30 marca 2013 11:38Jak   ma się nie różnić, skoro to jest pierwsza część tej historii a w UK   wydano drugą. Chodzi o to czy u nas na tym poprzestaną czy też wydadzą   Winter Soldiera w dwóch częściach.
    • Polski Geek30 marca 2013 12:29No "nieco" to może za mało powiedziane :) Post wyżej jest dobrze napisane :)

Post wyzej czyli:

A #11 tom Kolekcji to...
No macie w końcu, macie (i dziękować pani z infolinii, że zrobiła taki prezent na święta):
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz cz.1
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1492 dnia: Marzec 30, 2013, 06:25:45 pm »
No właśnie wiem. Tylko, że jak ktoś go pyta czy będą 2 części, to on tego nie potwierdza. Tak sobie myślę, że dopiero jak w polskiej  wersji zobaczymy tę ,,jedynkę", to będzie można stwierdzić że wydanie ,,dwójki" jest wielce prawdopodobne.

Nie może potwierdzić oficjalnie 2 części, bo byłaby to zapowiedź tomu - a tego on nie może zrobić. Więc milczy. Gdyby miało jej nie być - wtedy raczej by napisał otwarcie, że jej nie będzie i po prostu nie wstawiał "cz.1" w zapowiedź. 

Dodatkowo wypowiedź Sidorkiewicza, że "Wydawca wprowadził drugi tom Zimowego Żołnierza, bo cała saga stanowi spójną całość" daje nam jasny obraz. Na 99.9% będziemy mieli 2 części Vojaka, tak jak Czesi.


Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1493 dnia: Marzec 30, 2013, 06:27:04 pm »
Gdyby miało jej nie być - wtedy raczej by napisał otwarcie, że jej nie będzie i po prostu nie wstawiał "cz.1" w zapowiedź.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę że to jest okładka czeska.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1494 dnia: Marzec 30, 2013, 06:29:58 pm »
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę że to jest okładka czeska.

A co to ma za znaczenie? Okładką się nie sugeruj, tylko tym, co pisze - inną do tej zawartości nie dysponował, więc wstawił tą z Czech. Początkowo miał tą z UK przy takim samym opisie zawartości, a potem podmienił, jak mu ktoś linka podesłał.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1495 dnia: Marzec 30, 2013, 06:31:23 pm »
A co to ma za znaczenie?
Ma takie znaczenie, że nie wiadomo czy ,,jedynka" będzie widniała w polskiej wersji. Na razie to tylko spekulacje.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1496 dnia: Marzec 30, 2013, 06:34:18 pm »
Ma takie znaczenie, że nie wiadomo czy ,,jedynka" będzie widniała w polskiej wersji. Na razie to tylko spekulacje.
To nie sa spekulacje skoro korektor tomu pisze jasno, ze "...#11 tom Kolekcji to... Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz cz.1"


kontynuacja w 3
graves
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2013, 10:12:25 pm wysłana przez graves »
Buk, Hodor i Dziczyzna