trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 390926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:02:07 pm »
Dla mnie ta historia jest przedstawiona w całości. Usunięto jedynie te zeszyty, które nie wnosiły nic do wątku symbionta i narodzin Venoma.
To tylko Twoje osobiste zdanie. Obiektywnym faktem jest to, że zawartość oryginalnego trejda została wykastrowana. I ja, jako wielu z komplecistów, na myśl o tym, że w jego leżącym na półce albumie kilku brakujących (a nie stron!) zeszytów, będę cierpiał katusze.

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:03:28 pm »
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Wynika z niej, że nakład maili powinien wynosić 10 tys. egzemplarzy.
 Co do drugiego zarzutu, to chyba mogę jednak oczekiwać odpowiedniej jakości. Czyż nie? Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że komiks może być brudny, z pogniecioną okładką,  aby był tani. Przyznam, że nie pojmuję takiego toku rozumowania.
może się nie precyzyjnie wyraziłem ale gdybyś trochę pogłówkował to byś zrozumiał że 50 osób wysyła maile o braku folii a nakład dotyczy wydrukowanych komiksów (jak można mówić o nakładzie maili ??  :shock: [size=78%])[/size]
[size=78%]Tak rozumiem że jest zima chlapa i błoto - ale idź zobacz do byle jakiego kiosku i czy one są rzeczywiście pochlapane błotem mimo braku folii?? albo czymś innym ?? są brudne ?? Tm-semic przez 10 lat wydawał komiksy w kioskach i na ŻADNYM FOLII NIE WIDZIAŁEM - to ja Twojego toku rozumowania nie pojmuje[/size]

Offline Julek_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:06:28 pm »
Ja proponuje zmienić nazwę topiki z WKKM na "Folie"

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:09:28 pm »
może się nie precyzyjnie wyraziłem ale gdybyś trochę pogłówkował to byś zrozumiał że 50 osób wysyła maile o braku folii a nakład dotyczy wydrukowanych komiksów (jak można mówić o nakładzie maili ??  :shock: [size=78%])[/size]
[size=78%]Tak rozumiem że jest zima chlapa i błoto - ale idź zobacz do byle jakiego kiosku i czy one są rzeczywiście pochlapane błotem mimo braku folii?? albo czymś innym ?? są brudne ?? Tm-semic przez 10 lat wydawał komiksy w kioskach i na ŻADNYM FOLII NIE WIDZIAŁEM - to ja Twojego toku rozumowania nie pojmuje[/size]
10 tysięcy nakładu to pobożne życzenia. Myślę, że kolekcja Hachette jest wydawana najwyżej w nakładzie 5 tysięcy sztuk, może mniej. Co do czystości komiksów, to byłem dziś w Inmedio i Uwierz mi, nie chciałbyś kupić ,,Narodzin Venoma" w stanie w jakim komiks był na półce.

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:12:17 pm »
Ja proponuje zmienić nazwę topiki z WKKM na "Folie"
W sumie nie chodzi tu o folie, ale o zabezpieczenie ochronne, potocznie zwane prezerwatywą. Dlatego też, jeśli zmianiać nazwę topiku to na inną.

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:14:58 pm »
10 tysięcy nakładu to pobożne życzenia. Myślę, że kolekcja Hachette jest wydawana najwyżej w nakładzie 5 tysięcy sztuk, może mniej. Co do czystości komiksów, to byłem dziś w Inmedio i Uwierz mi, nie chciałbyś kupić ,,Narodzin Venoma" w stanie w jakim komiks był na półce.
pobożne życzenia ?? Egmont tą liczbę zawsze podawał w odniesieniu do dystrybucji kioskowej !!!!
Thorgal ma ponoć 20 000!!
Reklama telewizyjna i medialna na szeroką skalę i twierdzisz że 10 000 to pobożne życzenia ??
Jeśli był w takim stanie to sądzę że i folia by nie pomogła

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:18:09 pm »
Egmont tą liczbę zawsze podawał w odniesieniu do dystrybucji kioskowej !!!!
A co Egmont dystrybuował w kioskach?

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:18:24 pm »
pobożne życzenia ?? Egmont tą liczbę zawsze podawał w odniesieniu do dystrybucji kioskowej !!!!
Thorgal ma ponoć 20 000!!
Reklama telewizyjna i medialna na szeroką skalę i twierdzisz że 10 000 to pobożne życzenia ??
Jeśli był w takim stanie to sądzę że i folia by nie pomogła
Co ma wspólnego nakład Thorgala z WKKM? Nie rozumiem związku przyczynowo - skutkowego.

Offline Koalar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:18:53 pm »
Tm-semic przez 10 lat wydawał komiksy w kioskach i na ŻADNYM FOLII NIE WIDZIAŁEM - to ja Twojego toku rozumowania nie pojmuje

Z deczka nietrafne porównanie - zeszytówki na papierze toaletowym i komiksy, hm, bądź co bądź kolekcjonerskie. Folia na grubasach w twardych okładkach to niemal standard. Podobnie jak porządne pakowanie (folia bąbelkowa) w internetowych sklepach komiksowych. Ludzie się przyzwyczaili do przyzwoitych standardów i mają być prawo niezadowoleni. Rysy, kurz i odciski paluchów na komiksach są przez niektóre osoby (chyba większość?) niemile widziane.

Może jakimś wyjściem jest kupowanie komiksów z kolekcji np. w Gildii, ale do nich też pewnie przychodzą te komiksy w zwykłym kartonie. Więc chyba lepiej od razu brać prenumeratę (albo szukać po sklepach ładnych egzemplarzy, ale to niefajne, bo m.in. czasochłonne).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:20:26 pm »
A co Egmont dystrybuował w kioskach?
Fantasy komiks - mówi Ci to coś ?

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:21:31 pm »
Co ma wspólnego nakład Thorgala z WKKM? Nie rozumiem związku przyczynowo - skutkowego.
to że potencjalnie 20 000 osób  jest gotowe kupić jakikolwiek komiks ??

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:22:20 pm »
Fantasy komiks - mówi Ci to coś ?
Rzeczywiście coś mi to mówi. Ale to chyba czasopismo jest, czy się mylę?
to że potencjalnie 20 000 osób  jest gotowe kupić jakikolwiek komiks ??
Nie jakikolwiek: Thorgala.

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:23:23 pm »
Z deczka nietrafne porównanie - zeszytówki na papierze toaletowym i komiksy, hm, bądź co bądź kolekcjonerskie. Folia na grubasach w twardych okładkach to niemal standard. Podobnie jak porządne pakowanie (folia bąbelkowa) w internetowych sklepach komiksowych. Ludzie się przyzwyczaili do przyzwoitych standardów i mają być prawo niezadowoleni. Rysy, kurz i odciski paluchów na komiksach są przez niektóre osoby (chyba większość?) niemile widziane.

Może jakimś wyjściem jest kupowanie komiksów z kolekcji np. w Gildii, ale do nich też pewnie przychodzą te komiksy w zwykłym kartonie. Więc chyba lepiej od razu brać prenumeratę (albo szukać po sklepach ładnych egzemplarzy, ale to niefajne, bo m.in. czasochłonne).
Tak samo jak niemal standard to cena za takie grubasy dużo wyższa niż WKKM - coś za coś - za 30 zł na tomie przeżyje 2 odciski palucha kioskarza i 2 pracownika magazynu oraz 2 pracownika drukarni

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:24:00 pm »
Rzeczywiście coś mi to mówi. Ale to chyba czasopismo jest, czy się mylę?
ja tam w środku to komiksy widziałem

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:24:58 pm »
to że potencjalnie 20 000 osób  jest gotowe kupić jakikolwiek komiks ??
Chodzi właśnie o to, że nie ,,jakikolwiek". A poza tym jest chyba subtelna różnica między WKKM, a Thorgalem. Nie sądzisz?