trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 390848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #420 dnia: Luty 05, 2013, 02:20:23 pm »
Nikt nie jest zainteresowany, to ja wypiszę nowości! O!

Chronologicznie! A co!

Iron Man: Demon in a Bottle   The Invincible Iron Man #120-128
Captain Britain: A Crooked World   Marvel Superheroes #387-388, The Daredevils #1-11 and The Mighty World Of Marvel (Vol 2) #7-13[8]
Thor: The Last Viking (początek od Thor Vol 1 #342)
Marvel Super Heroes: Secret Wars parts 1 & 2(tytuł chyba, którego się najbardziej nie mogę doczekać :biggrin: )
Daredevil: Born AgainDaredevil #227-233
The Incredible Hulk: Silent ScreamsThe Incredible Hulk #370-377
Avengers: Forever Parts 1 & 2 (ktoś wie czy warto? ktoś zna historię? jestem ciekaw tego tytułu, lecz jednak sceptycznie nastawiony)
Thor: In Search of the GodsThor (Vol 2) #1-7
New X-Men: Imperial (ciąg dalszy historii rozpoczętej przez DK)
Spider-Man: BlueSpider-Man: Blue #1-6
Captain America: The New DealCaptain America (Vol 4) #1-6
The Ultimates: Homeland Security (ciąg dalszy historii rozpoczętej przez Egmont)
Fantastic Four: Unthinkable     
Fantastic Four: Authoritative Action
She-Hulk: Single Green FemaleShe-Hulk #1-6
Black Panther: Who Is The Black Panther
Doctor Strange: The Oath
Captain America: Winter SoldierCaptain America (Vol 5) #8-9 and #11-14
The Incredible Hulk: Planet Hulk (Parts 1 & 2)
Fantastic Four: The End
Marvel Zombies   Marvel Zombies #1-5 (komentarz własny: pomysł świetny, potencjał ogromny, a wyszło jak zawsze... :C
Spoiler: pokaż
 No sorry, ale zjeść Silver Surfera?!
)
Son of M
Fallen Son: Death of Captain America
Thor: RebornThor (Vol 3) #1-6
Captain America: The Chosen   Captain America: The Chosen #1-6
World War Hulk
Spoiler: pokaż
Nie obraziłbym się jakby zabili Bannera, a Generał Ross został nowym Hulkiem, w którego zmienił się chcąc zniszczyć Bruce'a, ale nagle traci kontrolę i... Show must go on!

Thunderbolts: Faith In Monsters
Wolverine: Old Man Logan     
Secret Invasion     
Captain Britain and MI13: Vampire State     
Siege


To przy okazji na szybko moje oczekiwania, zamiary i smutki
+++
Mam zamiar zakupić komiksy nieznane polskiej publiczności tj. Thor, Doctor Strange, Captain Britain. W erze kreskówek na Fox Kids i komiksów TM-Semic te postacie po prostu nie istniały (Strange miał epizodyczną rolę w SM, Thor w Hulku). Również jestem zaciekawiony Secret Wars i Fallen Son. Dużo Spider-Mana i Wolverine'a. Miodzia.
- - -Braki:
1) Gdzie jest Deadpool? Albo Deadpool i Cable? Albo Deadpool i Spider-Man? Albo...? No Deadpool! 3 komiksy z Deadpoolem wliczały się do Secret Invasion. Chętnie bym je ujrzał nawet w albumie z SI :biggrin: 2) Gdzie Silver Surfer?
3) Czy wszystkie najlepsze historie Punishera są zawarte w Punisher: Welcome Back Frank ?


Kolory zielony i czerwony są na tym forum zarezerwowane dla moderacji.
graves
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2013, 10:03:14 pm wysłana przez graves »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #421 dnia: Luty 05, 2013, 04:12:34 pm »
A wystarczyło czytać ze zrozumieniem...
:oops: Umówmy się, że jestem niewidomy i ktoś źle mi to przeczytał.  :lol:

Gdzie jest Deadpool?
Deadpoola, nie ma w kolekcji z tego samego powodu dla którego nie ma Cloaka i Dagger, Guardians of the Galaxy, Moon Knighta, Shanny the She-Devil, Iron Fista, Young Avengers, Ms. Marvel itd. To nie są bohaterowie pierwszoligowi. Dobrze, że w ogóle znalazło się miejsce dla Doctora Strange'a, Black Panthera i She-Hulk. A poza tym ta kolekcja to (przynajmniej w teorii) zbiór najwybitniejszych/najważniejszych historii z ostatnich 40 lat. Znasz jakąś historię z Deadpoolem, która wpisuje się w to kryterium?

Gdzie Silver Surfer?
Spoiler: pokaż
No jak to gdzie? W "Marvel Zombies", w całości i w kawałkach. Przecież sam o tym pisałeś
. A tak na poważnie to jego brak w kolekcji rzeczywiście dziwi. Mogli być dać razem w jednym tomie "Silver Surfer: The Ultimate Cosmic Experience" (1978) Stana Lee i Jacka Kirby oraz "Silver Surfer: Parable" (1988) Stana Lee i Moebiusa.




3) Czy wszystkie najlepsze historie Punishera są zawarte w Punisher: Welcome Back Frank ?
Moim zdaniem historia "Welcome Back, Frank" jest trochę przereklamowane. Jest wiele innych dobrych komiksów z Punisherem. Nawet TM-Semic wydał kilka ciekawych pozycji (Nie pogardziłbym dublami "The Punisher" War Zone""The Punisher: Year One" wydanymi w kolorze).

Thor: The Last Viking (początek od Thor Vol 1 #342)
W "Polecanych lekturach" brytyjskiej edycji, ten tom reklamowany był okładką Thor #338 więc zakładam, że to będzie pierwsze kilka zeszytów runu Walta Simonsona, który rozpoczął się w Thor #337.



Avengers: Forever Parts 1 & 2 (ktoś wie czy warto? ktoś zna historię? jestem ciekaw tego tytułu, lecz jednak sceptycznie nastawiony)
Tytuł tego artykułu mówi sam za siebie:
http://goodcomics.comicbookresources.com/2010/02/16/comics-you-should-own-flashback-avengers-forever/
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 01:50:35 pm wysłana przez Anionorodnik »

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #422 dnia: Luty 05, 2013, 04:35:06 pm »

Realista

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #423 dnia: Luty 05, 2013, 04:41:51 pm »
To dlaczego jest napisane, że dostępność za 10 dni? Jest ale nie można kupić???

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #424 dnia: Luty 05, 2013, 04:53:34 pm »
w dodatku 10 dni roboczych!!!
Motyla noga...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #425 dnia: Luty 05, 2013, 05:01:53 pm »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

endriu84

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #426 dnia: Luty 05, 2013, 05:48:14 pm »
To dlaczego jest napisane, że dostępność za 10 dni? Jest ale nie można kupić???

Edit: jednak blef. "Przyjechaly" poprzedni części. Gildia dała ciała z tym komunikatem.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2013, 06:02:29 pm wysłana przez endriu84 »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #427 dnia: Luty 05, 2013, 06:08:39 pm »
gildia też chyba ma jak incal, że sprzedaje dopiero po premierze w kioskach. Ciekawe czy dostają bezpośrednio od Hachette, czy też przez jakiegoś pośrednika?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline barry8500

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #428 dnia: Luty 05, 2013, 06:47:27 pm »
Ja dzwoniłem w piątek i pani była dla mnie bardzo miła. Może to kwestia tego, że ja miło z nią rozmawiałem a nie w stylu "Gdzie moje komiksty ty szmato?!" To jak cię obsłużą w hechatee zależy tylko od tego jak się do nich odnosisz, to samo dotyczy każdej innej firmy, jak będziesz niemiły to tak samo w Mc Donaldzie ci strzepią kapucyna do szejka. W każdym razie mi też powiedzieli, że będą w pierwszej połowie tego tygodnia, do dziś nie dostałem więc liczę na dostawę jutro (w środę).

N.N.

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #429 dnia: Luty 05, 2013, 06:52:47 pm »
Ja dzwoniłem w piątek i pani była dla mnie bardzo miła. Może to kwestia tego, że ja miło z nią rozmawiałem a nie w stylu "Gdzie moje komiksty ty szmato?!" To jak cię obsłużą w hechatee zależy tylko od tego jak się do nich odnosisz, to samo dotyczy każdej innej firmy, jak będziesz niemiły to tak samo w Mc Donaldzie ci strzepią kapucyna do szejka. W każdym razie mi też powiedzieli, że będą w pierwszej połowie tego tygodnia, do dziś nie dostałem więc liczę na dostawę jutro (w środę).
To bardzo dobre podejście. Nie zmieniaj go, nawet jeśli odkryjesz, że strzepali kapucyna do twojego szejka po tym, jak byłeś dla nich miły. Tak mało jest miłych ludzi na świecie. Szkoda

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #430 dnia: Luty 05, 2013, 07:07:14 pm »
Dziś dostałem awizo, więc paczkę z komiksami numery 3 , 4 i 5 odbiorę jutro :]

Deg

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 05, 2013, 07:30:10 pm »
Dziś dostałem awizo, więc paczkę z komiksami numery 3 , 4 i 5 odbiorę jutro :]
I to jest cenna informacja - pamiętasz może kiedy zamówiłeś prenumeratę?

Offline veritius

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #432 dnia: Luty 05, 2013, 08:16:38 pm »
Dokładnie 24 Grudnia zamawiałem przez net, jak jutro dostanę paczkę do rąk, to przyznam że konsultantka była słowna, bo mówiła we wtorek że w następny wtorek mieć będę paczkę  :wink:

Offline Zenek K.

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 06, 2013, 09:02:48 am »
Dzień dobry, jestem nowy :wink:

Przyszła dziś do mnie paczka z numerami 3, 4 i 5 :smile: 3 komiksy owinięte folią bąbelkową, z czego Iron Man w folii (troszkę podniszczonej, ale jednak!). W paczce list z podziękowaniami za zaprenumerowanie oraz kubek (w jednym kawałku). Komiksy wizualnie w stanie bardzo w porządku, nie zauważyłem póki co żadnych rys, obić czy coś w ten deseń. Paczka - zwykłe, małe kartonowe pudełko sklejone szeroką taśmą :P
Paczka została nadana 4 lutego. Prenumeratę zamawiałem na początku stycznia, wrzucając do skrzynki kartę z zamówieniem, która dołączona była do drugiego numeru.

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #434 dnia: Luty 06, 2013, 09:05:02 am »
Pierwszy !!!!!!!!!!!!!


Mam na popołudnie dzisiaj i własnie przyjechało.
Komiksy bez folii, owiniete razem folią bąbelkową ale nie zaklejone także się wysuneły. Przy czym sa w stanie mint, ani ryski na nich nie ma więc to na bank nie są zwroty. No chyba, że zwroty zafoliowanych, które potem rozfoliowywali :smile:
Kubek dotarł cały i jest całkiem porzadny.
Part man, part machine - all cybercommando.

 

anything