trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 391910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #465 dnia: Luty 06, 2013, 01:50:14 pm »
@fragsel nie znudziło ci się jeszcze to trollowanie? :roll:

130 stron i rozmawia wciąż te same 20   osób, z czego tylko połowa narzeka.
W tym wątku przynajmniej 100 osób się wypowiadało. Przy dzisiejszych nakładach komiksów jest to już jakaś reprezentatywna grupa.

Offline bld

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #466 dnia: Luty 06, 2013, 01:54:50 pm »
130 stron i rozmawia wciąż te same 20 osób, z czego tylko połowa narzeka. Bardzo reprezentatywne grono dla wydawnictwa, które może już zebrało 1000+ prenumeratorów. Fajnie żeby nas tutaj słuchali, ale od skończenia jakichś 10 lat wiedziałem już że nie jestem pępkiem świata. :wink: 

Ale moim zdaniem jako jedna z form (bo chyba druga w tej chwili to maile od klientów) może być żeby ogarnąć szybkie poprawki np. zabezpieczenie prezentu, czy mail potwierdzający wysyłkę :smile:

Niech zrobią solidną ankietę dołączaną do komiksów z wabikiem w postaci np. jednej darmowej prenumeraty reszty kolekcji + trzy małe prenumeraty na 6 miesięcy i będą mieli sporo materiału do analizy;)

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #467 dnia: Luty 06, 2013, 02:11:32 pm »

Niech zrobią solidną ankietę dołączaną do komiksów z wabikiem w postaci np. jednej darmowej prenumeraty reszty kolekcji + trzy małe prenumeraty na 6 miesięcy i będą mieli sporo materiału do analizy;)
Tylko, że jak wiadomo kolekcja wcześniej została wydana też w UK i jak na razie tytuły w PL wydaniu się powielają. A znając życie 95% PL edycji będzie taka sama jak UK. Może gdzieś (czytaj: w UK) mądre głowy zrobiły już reaserch i wydaje im się, że jak ich rynek jest zadowolony to taki ryneczek w PL nie będzie wcale sapał. Z drugiej strony każdy może napisać/zadzwonić do wydawnictwa i powiedzieć co nas boli w tej kolekcji i przekazać parę ciepłych słów odnośnie oczekiwań (zarówno w prezentowanych tytułach jak i sposobie i czasu obsługi prenumeratorów).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #468 dnia: Luty 06, 2013, 02:27:40 pm »
Każda forma sprawdzenia feedbacku jest dobra.

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Rzeczywiście, źle napisałem. Już sie poprawiam:
Osoba odpowiedzialna za zarządzanie projektem podejmująca decyzje TYLKO na podstawie informacji znalezionych w Internecie powinna być natychmiast zwolniona z pracy nad tym projektem.
Hatchette ma wyniki sprzedaży, ma nakłąd, ma ilość prenumerat, ma telefony i maile (któych może być więcej niż tych ludzi generujących tu w kółko takie same posty). Dopiero połączenie tych informacji z garstką forumowiczów na tym i innycvh forach może być podstawą jakiś działań.

Jeśli Cię to nie bawi to nie zaglądaj do tego tematu, tylko nie wiem przyłóż się do edukacji młodych ludzi, sprawdzania klasówek, bo niestety poziom ich ogarnięcia życiowego i wiedzy spada z każdym rokiem.

Ogarnięcia życiowego i wiedzy brak tylko tym, którzy:
-zamiast napisać wypracowanie z polskiego wrzucają temat do neta i sprawdzają
Cytuj
jaki jest feedback
-zamiastr zrobić zadanie z matmy wrzucają treś do neta i sprawdzają
Cytuj
jaki jest feedback
-zamaist poszukać w książkach wpisują temat w google i sparawdzają
Cytuj
jaki jest feedback

Podobo w szkołach już nie będą uczyć alfabetu. same litery w dowolnej kolejności już wystarczą, bo przecież nikt nie korzysta ze słwonika i encyklopedii

Trololo!!!

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #469 dnia: Luty 06, 2013, 02:34:20 pm »
Czy numer telefonu gdzie można zrezygnować z prenumeraty oraz zgłosić swoje uwagi to ten sam numer telefonu z faktury?

Offline bld

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #470 dnia: Luty 06, 2013, 02:44:59 pm »
Czy numer telefonu gdzie można zrezygnować z prenumeraty oraz zgłosić swoje uwagi to ten sam numer telefonu z faktury?


W sprawie rezygnacji dzwoniłem na numer 608921455.


Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #471 dnia: Luty 06, 2013, 02:46:39 pm »
o ten numer mi chodziło :) dziękuję

Offline Dembol_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #472 dnia: Luty 06, 2013, 03:00:50 pm »
Właśnie dostałem paczkę z 4, 5 i torbą. Torba marnej jakości, ale myślałem, że mi się na kanapki do pracy przyda albo coś. Niestety rozmiar jest dziecięcy. Krótki pasek, malutka strasznie. Jakoś przeżyję, ale podobnie jak w przypadku rozbitego kubka szkoda. Najwyżej zrobię z niej saszetkę.

Komiksy wyglądają wpyteczkę. Przejrzałem jedynie, ale zapowiadają się fajnie. Wolverine'a jeszcze nie czytałem, a Venoma kojarzę w sporej części z TM Semic. Zapakowane w folię bąbelkową. W środku paczki druk do jej opłacenia. Spodziewałem się pobrania i druku z kontynuacją, więc trochę mnie to zdziwiło.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #473 dnia: Luty 06, 2013, 03:26:13 pm »
Czyli jak, jest ktoś kto jeszcze nie dostał, czy już wszyscy podostawali?

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #474 dnia: Luty 06, 2013, 03:38:39 pm »
Czyli jak, jest ktoś kto jeszcze nie dostał, czy już wszyscy podostawali?
Ja nie dostalem, ale mam potwierdzenie, ze paczka wyslana. A w sumie czy to wazne czy wszyscy dostali? Pewnie wiekszosc i tak sie o tym fakcie pochwali.
 
W środku paczki druk do jej opłacenia. Spodziewałem się pobrania i druku z kontynuacją, więc trochę mnie to zdziwiło.
Jezeli to Twoja druga przesylka to normalne jest, ze dostaniesz druk do jej oplacenia, temat byl walkowany kilka (a moze kilkanascie) razy, poza tym wszystko jest opisane na stronie WKKM.
 
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Shinue

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #475 dnia: Luty 06, 2013, 03:39:20 pm »
Pani Kazimiera z Koziej Wólki jeszcze nie dostała, co jest bardzo niefajne, bo jej wnuczek od urodzenia marzył o tej kolekcji...

ps. bez nerwacji. poczekajcie jeszcze kilka dni zanim zaczniecie lament.

Offline barry8500

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #476 dnia: Luty 06, 2013, 03:49:18 pm »
Ja nadal czekam na paczkę nr 1 z komiksami 3-4-5. Przez telefon poinformowali mnie, że wszyscy dostaną je w tym tygodniu.

Offline Dembol_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #477 dnia: Luty 06, 2013, 04:27:22 pm »
Jezeli to Twoja druga przesylka to normalne jest, ze dostaniesz druk do jej oplacenia, temat byl walkowany kilka (a moze kilkanascie) razy, poza tym wszystko jest opisane na stronie WKKM.
Myślałem, że za tą zapłacę przy odbiorze, a w środku będzie druk do opłacenia kolejnej. Po prostu wydawało mi się, że jak na polskie warunki to dziwnie duża doza ufności w dobre intencje klienta. Nie jestem przyzwyczajony do tego, że nie traktują mnie jak potencjalnego złodzieja.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #478 dnia: Luty 06, 2013, 05:15:31 pm »
Myślałem, że za tą zapłacę przy odbiorze, a w środku będzie druk do opłacenia kolejnej. Po prostu wydawało mi się, że jak na polskie warunki to dziwnie duża doza ufności w dobre intencje klienta. Nie jestem przyzwyczajony do tego, że nie traktują mnie jak potencjalnego złodzieja.
Spoko :) W koncu Polska to kraj cywilizowany ;)
Tak to juz bywa z kolekcjami, podobnie bylo z kolekcja figurek Marvela - przychodzila przesylka, w niej byl blankiet i termin zaplaty na konto.

EDIT: Szok wlasnie przyszedl kurier :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #479 dnia: Luty 06, 2013, 05:20:41 pm »
cena 3 komiksów za 80 złotych jest ceną bardzo atrakcyjną, jednak 40 zł pokonuje próg prenumeraty w moim przypadku. Życzę wydawnictwu jak najlepiej, dlatego nie rezygnuję całkowicie z kupowania WKKM.

 

anything