Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 386461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #840 dnia: Luty 20, 2013, 05:32:36 pm »
Nope. To ja wrzucając dzisiaj teksty i obrazki zrobiłem im wsteczną datę, żeby chronologia była jako tako utrzymana :razz:
Proponuję jeszcze linkować do wszystkich recenzji, które się pojawią (i pojawiły się wcześniej). Byłoby nieźle mieć wszystko w jednym miejscu.

Offline Qwant

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #841 dnia: Luty 20, 2013, 05:40:45 pm »
Zastanawiam się czy zrezygnować z prenumeraty, ale mam w związku z tym jedno pytanie: czy Hachette ma zwyczaj zmiany ceny w trakcie wydawania swoich kolekcji? Jakby nie było, w prenumeracie jest gwarancja, że podwyżki nie będzie.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #842 dnia: Luty 20, 2013, 07:38:43 pm »
Zastanawiam się czy zrezygnować z prenumeraty, ale mam w związku z tym jedno pytanie: czy Hachette ma zwyczaj zmiany ceny w trakcie wydawania swoich kolekcji? Jakby nie było, w prenumeracie jest gwarancja, że podwyżki nie będzie.

Przecież z prenumeraty możesz zrezygnować w każdej chwili, a komiksy opłacasz po dostawie, nie z góry. Jeżeli tylko cena jest argumentem, to możesz trzymać prenumeratę dopóki ta się nie zmieni. Potem możesz zrezygnować i nawet odesłać bez opłacania te komiksy, które zdążą przysłać.

Wy tu pitu pitu o wszystkim, tylko nie o kolekcji, a tam cały internet się trzęsie  :wink:

Przed chwilą zrobiłem to co Hachette powinno zrobić już pół roku temu : http://www.facebook.com/WielkaKolekcjaKomiksowMarvela 

Wszystko co najważniejsze zgromadziłem w jednym miejscu. Można polubić i promować śmiało. Nawet współpracować. A jak ktoś się nudzi, albo chciałby pomóc, to można wrzucić pod okładkami w komentarzach zeszyty składowe i autorów poszczególnych albumów. Nawet i błędy. Ja już się zmęczyłem :razz:

Odnośnie pozycji - lista tytułów UK jest już przecież potwierdzona przez Hachette. Nawet na stronie Wiki pojawił się odpowiedni wpis o potwierdzeniu i link do sklepu, który wcześniej wrzucił tu Anionorodnik. Więc ichnia kolekcja jest już pewna.

Kup jej komiksy Tomasza Samojlika: "Żubr Żorż", "Ryjówka przeznaczenia", "Norka zagłady" i "Powrót Rzęsorka".   Jak trochę podrośnie to na pewno jej się spodobają, a ty nie będziesz   musiał odwoływać się do metody zaproponowanej przez ramireza82  :lol:

Z czasem na pewno jej to kupię, słyszałem, że to dobre pozycje dla dzieci. A póki co mam pełną szafę swoich komiksów z młodych lat - wspomniane Kleksy, Tytusy, Kajko i Kokosze i masę innych. A potem z komiksów płynnie przejdziemy na książki :smile:

Ale tak z innej beczki - Czesi mają jakoś dziwacznie opisanego Winter Soldiera: Out of time - vol.1. Ktoś się orientuje o co chodzi, dlaczego tak i czy to jest ta sama historia?




Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #843 dnia: Luty 20, 2013, 07:53:38 pm »
Ale tak z innej beczki - Czesi mają jakoś dziwacznie opisanego Winter Soldiera: Out of time - vol.1. Ktoś się orientuje o co chodzi, dlaczego tak i czy to jest ta sama historia?
Ktoś po prostu źle napisał tytuł. Pierwsze dwa wydania zbiorcze runu Eda Brubakera nosiły następujące tytuły:

Captain America: Winter Soldier - Vol. 1 - "Out of Time"
(zawierający 6-częściową historię "Out of Time" z zeszytów #1-6 oraz "The Lonesome Death of Jack Monroe" z zeszytu #7)
Captain America: Winter Soldier - Vol. 2 - "Winter Soldier" <-- TO DOSTANIEMY W WKKM
(zawierający 6-częsciową historię "Winter Soldier" z zeszytów #8-9, 11-14; zeszyt #10 był tie-inem do "House of M" więc go pominięto)

Wszystko co najważniejsze zgromadziłem w jednym miejscu. Można polubić i promować śmiało. Nawet współpracować. A jak ktoś się nudzi, albo chciałby pomóc, to można wrzucić pod okładkami w komentarzach zeszyty składowe i autorów poszczególnych albumów. Nawet i błędy. Ja już się zmęczyłem :razz:
Black Bolcie, tak sobie pomyślałem, że trzeba było nam powiedzieć o tym pomyśle wcześniej, to byśmy pomogli (a przynajmniej ja) przygotować ci teksty i nie musiałbyś się od początku sam męczyć. Nie będę wpisywał informacji o zawartości tomów w komentarzach, bo to będzie wyglądać dziadowsko i nieprofesjonalnie  :roll: , ale jak coś mi przyjdzie do głowy to podeślę ci materiały do publikacji w prywatnej wiadomości na FB.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2013, 08:18:53 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline Qwant

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #844 dnia: Luty 20, 2013, 08:20:45 pm »
Przecież z prenumeraty możesz zrezygnować w każdej chwili, a komiksy opłacasz po dostawie, nie z góry. Jeżeli tylko cena jest argumentem, to możesz trzymać prenumeratę dopóki ta się nie zmieni. Potem możesz zrezygnować i nawet odesłać bez opłacania te komiksy, które zdążą przysłać.
Chcę zrezygnować z prenumeraty, bo przez błąd Hachette będę miał paczkę 3,4,5 dopiero za 2 lub 3 tygodnie i następne w odstępie miesiąca.

Jeśli komiksy od któregoś tomu będą droższe, to zdrożeją w kioskach. Prenumeratorzy będą cały czas płacili 40zł (patrz regulamin: gwarancja stałej ceny), a kupujący w kioskach więcej. Rezygnując z prenumeraty ryzykuję więc, że zapłacę więcej (podejrzewam, że ponowne zamówienie prenumeraty już po podwyżce i tak oznacza wyższą cenę). Tylko czy istnieje możliwość, że cena się zwiększy?

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #845 dnia: Luty 20, 2013, 08:23:44 pm »
Tylko czy istnieje możliwość, że cena się zwiększy?
Nie. Nie ma takiej możliwości.

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #846 dnia: Luty 20, 2013, 09:08:23 pm »
To dlaczego na blankiecie pisze, że tylko prenumeratorzy mają gwarancję stałej ceny? :p

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #847 dnia: Luty 20, 2013, 09:16:04 pm »
To dlaczego na blankiecie pisze, że tylko prenumeratorzy mają gwarancję stałej ceny? :razz:
Chwyt marketingowy :smile:

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #848 dnia: Luty 20, 2013, 09:16:54 pm »
Nie. Nie ma takiej możliwości.


A o dewaluacji toś pan słyszał?

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #849 dnia: Luty 20, 2013, 09:20:17 pm »
Nie. Nie ma takiej możliwości.

Z regulaminu:
Cytuj
Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Wydawcy, wprowadzania nowych towarów do oferty Wydawcy, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Wydawcy bądź wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

I nie mówię, że to zrobią. I nie straszę nikogo. Tylko dziwi mnie stanowczość Twojego stwierdzenia. Oddasz mu kasę jak się okaże, że się pomyliłeś?

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #850 dnia: Luty 20, 2013, 09:21:19 pm »

A o dewaluacji toś pan słyszał?
Ja słyszałem ale mam wrażenie, że ty nie za bardzo Wiesz co to jest.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #851 dnia: Luty 20, 2013, 09:25:32 pm »

I nie mówię, że to zrobią. I nie straszę nikogo. Tylko dziwi mnie stanowczość Twojego stwierdzenia. Oddasz mu kasę jak się okaże, że się pomyliłeś?
Nie ma rzeczy pewnych. Kolekcja może się skończyć w połowie, nikt Ci nie gwarantuje że wydadzą całość. Po prostu takie pytania są trochę naiwne, stąd też moja stanowcza odpowiedź aby dłużej się nad tym nie rozwodzić. Z tego co widziałem, to raczej kolejne numery poszczególnych kolekcji Hachette mają stałą cenę.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #852 dnia: Luty 20, 2013, 09:44:44 pm »
Jak z taniego romansu:

- "Panie doktorze, czy moja mamusia umrze?"
- "Tak" - odpowiedział, wiedząc, że w życiu nie ma rzeczy pewnych i życie każdego z nas może się skończyć w połowie . Po co się dłużej nad tym rozwodzić. W końcu takie pytania są bardzo naiwne.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #853 dnia: Luty 20, 2013, 09:49:04 pm »
Jak z taniego romansu:

- "Panie doktorze, czy moja mamusia umrze?"
- "Tak" - odpowiedział, wiedząc, że w życiu nie ma rzeczy pewnych i życie każdego z nas może się skończyć w połowie . Po co się dłużej nad tym rozwodzić. W końcu takie pytania są bardzo naiwne.
Dokładnie. Dobrze, że to pojąłeś. Skoro nie ma rzeczy pewnych, to odpowiedź i tak jest nieistotna.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #854 dnia: Luty 20, 2013, 09:51:24 pm »
Może i nieistotna, ale mam nadzieję,że nie jesteś lekarzem, księdzem ani psychologiem

 

anything