trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 386481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #870 dnia: Luty 22, 2013, 03:55:27 pm »
Nakład nie jest mały, bo w każdym kiosku widzę od 3 do 6 numerów Phoenix.

Dobrze, że zrezygnowałem z prenumeraty po pierwszej paczce;)

Już z Hello Kitty miałem takie jazdy, że w kioskach był numer np. 15, a ja miałem paczkę z 10 i 11.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #871 dnia: Luty 22, 2013, 04:16:22 pm »

Już z Hello Kitty miałem takie jazdy, że w kioskach był numer np. 15, a ja miałem paczkę z 10 i 11.

Powinienem zapytać czemu prenumerowałeś Hello Kitty?
Powiedz, że masz córeczkę ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #872 dnia: Luty 22, 2013, 04:22:47 pm »
Powinienem zapytać czemu prenumerowałeś Hello Kitty?
Powiedz, że masz córeczkę :wink:

A ja mam nadzieję, że dudi1212 powie: "Nie. A dlaczego?"
Hej, pocztar. A jak kupujesz WKKM to Pani w kiosku Cię pyta "Widzę, że Pan te komiksy kupuje. Ile latek ma Pański synek?"?

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #873 dnia: Luty 22, 2013, 06:41:42 pm »
A ja mam nadzieję, że dudi1212 powie: "Nie. A dlaczego?"
Hej, pocztar. A jak kupujesz WKKM to Pani w kiosku Cię pyta "Widzę, że Pan te komiksy kupuje. Ile latek ma Pański synek?"?

Pytasz serio czy znów trollujesz? ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #874 dnia: Luty 22, 2013, 07:33:14 pm »
@pocztar
Pewnie mi nie uwierzysz, ale w moim przekonaniu nie trolowałem tu jeszcze ani razu. Bo to tak łatwo przypiąć łatkę. Potem już co powiem to troluję.

A pytam poważnie. Jesteś miłośnikem niszowego produktu - komiksu - który przez wielu ludzi traktowany jest jako coś "dla dzieci". Dlatego ty jak nikt inny powinieneś być tolerancyjny wobec "hobby" innych. Twoja zaś wypowiedź zdawała się deprecjonować dorosłych zbierających Hello Kitty.
Jeśli my nie będziemy tolerancyjni wobec zbieractwa innych, to kto będzie wobec nas.

Jak dla mnie "o kupuje Pan komiksy. ma pan małego synka?" = "hello Kitty? masz córeczkę?"

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #875 dnia: Luty 22, 2013, 07:49:45 pm »

Jeśli my nie będziemy tolerancyjni wobec zbieractwa innych, to kto będzie wobec nas.

I kto to mówi? Jeszcze niedawno wyśmiewałeś się z mojego sposobu zbierania komiksów, przy Carlo Rossi. To jak w końcu jest?

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #876 dnia: Luty 22, 2013, 07:50:44 pm »
I kto to mówi? Jeszcze niedawno wyśmiewałeś się z mojego sposobu zbierania komiksów, przy Carlo Rossi. To jak w końcu jest?

touche

No to wychodzi na to maximumcarnage, że należy Ci się:

Przepraszam!

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #877 dnia: Luty 22, 2013, 07:59:59 pm »
touche

No to wychodzi na to maximumcarnage, że należy Ci się:

Przepraszam!
Wcale tego nie oczekuję i nie mam Ci za złe tamtych słów. Sam często napiszę coś czego żałuję i po zastanowieniu już bym tego nie zrobił. Posiadasz przecież dużo ciekawych wiadomości na tematy komiksowe i okołokomiksowe ale często podajesz je w niestrawnej formie, przynajmniej dla mnie.Szanujmy się po prostu, a nie starajmy się sobie dopieprzyć. \
Jeśli czymś uraziłem, to także przepraszam.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #878 dnia: Luty 22, 2013, 08:08:07 pm »
Jeszcze tylko zamknę jedną niedokończoną sprawę:

@pocztar: no to teraz wychodzi na to, że twój nielubiany troll zachował się tak jak ty (albo ty się zachowałeś jak ten nielubiany troll). przemyśl to.

Teraz chciałbym skorzystać z tej szansy na nowe otwarcie: postaram się poprawić swój interfejs na przyjaźniejszy w użyciu dla ludzi szukających wiedzy. Czasem jednak bez sarkazmu nie da się. Wtedy mus to mus

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #879 dnia: Luty 22, 2013, 08:39:13 pm »
Jeszcze tylko zamknę jedną niedokończoną sprawę:

@pocztar: no to teraz wychodzi na to, że twój nielubiany troll zachował się tak jak ty (albo ty się zachowałeś jak ten nielubiany troll). przemyśl to.


A tu się nie zgodzę :) Po pierwsze - nie deprecjonowałem, żartowałem. Bez sarkazmu, za to z dużą dozą sympatii. Może i mężczyzna zbierający Hello Kitty to rzadkość, ale z drugiej strony ja lubię układać puzzle, oglądać Alfa i chodzić do kina na bajki, więc jestem ostatnim, który rzuciłby kamień. Resztę przemyśl sam, zwłaszcza kwestię "nielubienia", bo nawet przez myśl mi nie przeszło, by jakoś kierować w Twoją stronę negatywne emocje.

I przestań już szerzyć tę propagandę że komiks = dla dzieci, bo mnie krew zalewa.

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #880 dnia: Luty 22, 2013, 08:49:40 pm »
A tu się nie zgodzę :smile: Po pierwsze - nie deprecjonowałem, żartowałem. Bez sarkazmu, za to z dużą dozą sympatii.
No to tym razem ja czegoś nie załapałem.
Może i mężczyzna zbierający Hello Kitty to rzadkość, ale z drugiej strony ja lubię układać puzzle, oglądać Alfa i chodzić do kina na bajki, więc jestem ostatnim, który rzuciłby kamień.

Ja uwielbiam czytać Sagę o Ludziach Lodu, brakuje mi do pełnej kolekcji 3 książek Karola Maya, uwielbiam gdy Marta Mówi i George maluje pokój w Hotelu Pana Szkło, nie odpuszczę w telewizji żadnej emisji Dirty Dancing i pomagam kolesiowi ze stanów zbudować chronologię Marvela. Dlatego to co widziałem jako kamień mnie oburzyło. Sorki

Resztę przemyśl sam, zwłaszcza kwestię "nielubienia", bo nawet przez myśl mi nie przeszło, by jakoś kierować w Twoją stronę negatywne emocje.

No w sumie to pośrednio zasugerowałeś, że mogę być trollem, ale spoko. Niepotrzebnie wyolbrzymiłem problem.

I przestań już szerzyć tę propagandę że komiks = dla dzieci, bo mnie krew zalewa.

Gdzie Ci ja coś takiego szerzył? To już pokutuje. Ja tylko zaobserwował.
Słyszał ty o Pani z ministerstwa co dala dziecku komiks a tam Chopin?
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2013, 08:52:42 pm wysłana przez fragsel »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #881 dnia: Luty 22, 2013, 09:15:22 pm »

Słyszał ty o Pani z ministerstwa co dala dziecku komiks a tam Chopin?

Do czego to dochodzi... prezydentom gry dają, Chopin w komiksach... ktoś gotów pomyśleć, że w kulturze masowej są jakieś wartości  :shock:

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #882 dnia: Luty 22, 2013, 09:31:43 pm »
Do czego to dochodzi... prezydentom gry dają, Chopin w komiksach... ktoś gotów pomyśleć, że w kulturze masowej są jakieś wartości  :shock:

Poczytaj, pośmiejesz się:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9149028,MSZ__Komiks_o_Chopinie_musi_zostac_zniszczony.html
http://www.wrak.pl/index.php?strona=aktu&n=2011.02.10
http://komiksomania.pl/newsy/komiksowe-wulgaryzmy-za-pieniadze-msz.html

Dużo było o tym w różnych mediach PRZED WKKM.

I przestań już szerzyć tę propagandę że komiks = dla dzieci, bo mnie krew zalewa.

Cytuj
  Działano w myśl głupiego hasła, że "skoro komiks, to dla dzieci"

« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2013, 09:37:19 pm wysłana przez fragsel »

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #883 dnia: Luty 22, 2013, 09:34:48 pm »
Poczytaj, pośmiejesz się:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9149028,MSZ__Komiks_o_Chopinie_musi_zostac_zniszczony.html

Dużo było o tym w różnych mediach PRZED WKKM.
Pomyśl sobie ile mogą być warte ocalałe sztuki za parę lat. Chętnie bym coś takiego poczytał. Teksty wprost powalające.

Offline hans

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #884 dnia: Luty 22, 2013, 09:40:06 pm »
Nie mam tego, ale czytałem i nic specjalnego. Jak chcesz poczytać, to wpadnij do katowickiej Fanaberii (taka herbaciarnia) - tam mają malutką czytelnię komiksów i Chopin jest na składzie.

 

anything