Autor Wątek: 7 Miliardów Igieł  (Przeczytany 21522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

7 Miliardów Igieł
« dnia: Luty 06, 2013, 03:47:02 pm »
Kolejna Mega Manga od JPF. Pojawiła się okładka i specyfikacja wydań


Tom 1
A5, 400 stron, obwoluta
premiera: czerwiec 2013
Cena: 44,99 zł

Tom 2
A5, 400 stron, obwoluta
premiera: wrzesień 2013
Cena: 44,99 zł

Pierwsze 11 stron: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.521217757901569.117497.138340866189262&type=3

Zapowiada się interesująco.

ramirez82

  • Gość
Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2013, 10:54:41 pm »
Jakiś horror?  Nie jestem miłośnikiem mang, w sumie zmęczyła mnie każda seria po jaką sięgałem, Pluto, Ikigami, Akira, Eden - jak dla mnie za długo się ciągneły. Ale już taki Taniguchi jak najbardziej, Uzumaki też - dobre czytadło. Po Gyo na pewno sięgnę, po te 7 Miliardów Igieł może też.

Offline peta18

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2013, 06:26:20 am »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline hans

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2013, 07:48:21 am »
Z recenzji, które czytałem wygląda na to, że jest to całkiem inteligentne SF. Zapowiada się super.

Offline Alfi32

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2013, 10:57:43 am »
Dawno nie dane mi było trzymać pożądanej mangi SF w swoich łapkach, więc mam nadzieje ze recenzje nie kłamią i ta historia będzie stała na naprawdę wysokim poziomie.


btw. znacie jakieś strony www z ogólnym spisem nowości wydawniczych w Polsce? zarówno mangi jak i anime?
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2013, 11:50:24 am wysłana przez Alfi32 »

Offline szarosen

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2013, 12:34:00 pm »
Co do dziewczyny na okładce - nie da się tak wygiąć ręki. Powinna mieć dłoń odwrotnie...

Offline koziorozec1979

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2013, 03:39:30 pm »
Co do dziewczyny na okładce - nie da się tak wygiąć ręki. Powinna mieć dłoń odwrotnie...
jeśli to sci-fi to może ta laska to jakiś cyborg czy inny droid :smile:

Offline peta18

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2013, 05:40:11 pm »
Co do dziewczyny na okładce - nie da się tak wygiąć ręki. Powinna mieć dłoń odwrotnie...
Jasne, ze sie da tak reke wygiac, moze lekko przesadzil autor na rysunku, ale generalanie jak kto ma wiotkosc stawow to da rade, a jak ktos nie ma to efekt bedzie ciutke inny :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline koziorozec1979

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2013, 07:04:31 pm »
Jasne, ze sie da tak reke wygiac, moze lekko przesadzil autor na rysunku, ale generalanie jak kto ma wiotkosc stawow to da rade, a jak ktos nie ma to efekt bedzie ciutke inny :smile:
poza tym przecież ktoś mógł jej pomóc tą rękę tak wygiąć.
takie rzeczy się zdarzają...

N.N.

  • Gość
Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 01, 2013, 08:28:26 pm »
Kupiłem. Zacząłem czytać  i cierpię. W miejsce japońskich onomatopei wstawiono tu chamskie litery tworzone komputerową czcionką. Robił to ktoś pozbawiony gustu i zmysłu plastycznego, nadrabiający to, czego mu bozia nie dała pomysłowością w zakresie wymyślania nowych wyrazów dźwiękonaśladowczych. W związku z tym, że w komiksie onomatopei jest zatrzęsienie, efekt jest wprost oczoj**ny. Po prostu ohyda.
Działanie to zaprzecza tezie, iż komiks jest sztuką plastyczną. Zaprzecza też idei, że komiksy wydają ludzie, którzy się na nich znają i je kochają. Ten komiks opracował ktoś, kto nie wie, na czym sztuka komiksu polega, kto ma jego odbiorców za matołów pozbawionych gustu i estetycznej wrażliwości i komu ni zależało na tym, bysmy dostali do rąk rzecz oddającą urodę oryginału.
Gdyby ktoś miał do sprzedania ten komiks po japońsku (za rozsądną cenę), to poproszę o wiadomość na priv.

Offline AvengerGT

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2013, 04:31:16 pm »
Co do dziewczyny na okładce - nie da się tak wygiąć ręki. Powinna mieć dłoń odwrotnie...
Bez pomocy czegokolwiek może się nie da ale ona "uczepiła" się płotu więc w takim przypadku takie wygięcie jest raczej możliwe.

Kupiłem. Zacząłem czytać  i cierpię...
Pomijając kwestię tych chamskich komputerowych liter, jak lektura? Warta polecenia? Zastanawiam się czy sobie to zamówić.

Offline nexus6

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 03, 2013, 06:26:01 pm »
To się uczep płotu, a potem nam tu napisz, czy ci się udało, tak wykręcić nadgarstek.

N.N.

  • Gość
Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 03, 2013, 07:57:50 pm »

Pomijając kwestię tych chamskich komputerowych liter, jak lektura? Warta polecenia? Zastanawiam się czy sobie to zamówić.

Jak najbardziej. To dobra historia jest.

Offline horror

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 03, 2013, 08:21:44 pm »
Jak najbardziej. To dobra historia jest.

zgadzam sie. choc mi nie przeszkadzaly tak bardzo onomoatopeje jak koledze N.N. Niektóre uważałem nawet  za w ten wdzięczny, dziecięcy sposób zabawne.

Offline AvengerGT

Odp: 7 Miliardów Igieł
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 03, 2013, 08:30:15 pm »
To się uczep płotu, a potem nam tu napisz, czy ci się udało, tak wykręcić nadgarstek.
Uczepiłem się i spieszę, pędzę donieść że się udało...


Jak najbardziej. To dobra historia jest.
zgadzam sie. choc mi nie przeszkadzaly tak bardzo onomoatopeje jak koledze N.N. Niektóre uważałem nawet  za w ten wdzięczny, dziecięcy sposób zabawne.
Dzięki, w takim razie zamawiam w najbliższym czasie.

 

anything