Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Komiksy ze Studia JG

<< < (6/6)

Hollow:
Studio JG wyda 5 nowych mang:

Overlord - bohater gra w grę online Yggdrasil, która ma być usunięta. Postanawia zostać do czasu wyłączenia serwerów. Tylko, że po wyłączeniu serwerów zostaje uwięziony w grze, jego postacie NPC ożywają, a on kończy w ciele swojej postaci. Która jest żywym szkieletem. Od teraz robi co może aby przeżyć w tym świecie.

Goblin Slayer - jest to mroczne fantasy z dużą ilością golizny, przemocy i seksu (przeważnie gwałtu goblinów na młodych dziewczynach). Tytułowy bohater to poszukiwacz przygód, który specjalizuje się polowaniu na gobliny. Wraz z nowicjuszką walczą z oddziałami goblinów, niszczą ich leża i ratują ofiary (lub je dobijają).

Yuuutsu na Asa - yaoi o młodym dziedzicu rodzinne fortuny i kamerdynerze, który go szkoli (tresuje?).

Harukaze no Étranger - kolejny yaoi.

Torikago no Tsugai - grupa nastolatków szuka zaginionej koleżanki. Kończą w opuszczonym parku rozrywki połączeni w pary łańcuchami, a jakiś wariat mówi, że wygra tylko ta para, która przeżyje i ucieknie z parku. Kolejna wariacja Battle Royale. Tym razem Team Battle.

MrAtrion:
Hej, mam pytanie do nabywców serii Goblin Slayer - zauważyliście, że od tomu 6 szerokość kartek jest o ok 2mm mniejsza? Trochę dziwnie to wygląda. A może to ja mam wadliwe egzemplarze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej