trawa

Autor Wątek: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach  (Przeczytany 12364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« dnia: Luty 19, 2013, 08:36:57 am »
Na blogu Człowieka - Kozy rozpoczęta została wczoraj akcja, która ma na celu rozpowszechnienie sztuki komiksowej wśród Polaków, poprzez pisanie o niej. Do wygrania są cenne nagrody komiksowe i nie tylko. Kto z Was chciałby spróbować swoich sił w pisaniu, zapraszam do wzięcia udziału w akcji.

Jeśli macie coś napisane, a nie możecie tego tekstu nigdzie umieścić to łamy bloga Kozy, czy mojego są dla Was otwarte.

"Półka z Kulturą" została bowiem jednym z Partnerów całego wydarzenia.

Więcej informacji na blogu Kozy oraz moim

Zapraszam do aktywnego uczestnictwa.


"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2013, 09:45:08 am »
Na blogu Człowieka - Kozy rozpoczęta została wczoraj akcja, która ma na celu rozpowszechnienie sztuki komiksowej wśród Polaków, poprzez pisanie o niej. Do wygrania są cenne nagrody komiksowe i nie tylko. Kto z Was chciałby spróbować swoich sił w pisaniu, zapraszam do wzięcia udziału w akcji.
Jeśli macie coś napisane, a nie możecie tego tekstu nigdzie umieścić to łamy bloga Kozy, czy mojego są dla Was otwarte.
"Półka z Kulturą" została bowiem jednym z Partnerów całego wydarzenia.
Więcej informacji na blogu Kozy oraz moim
Zapraszam do aktywnego uczestnictwa.

Rozpowszechnienie sztuki komiksowej wśród Polaków poprzez pisanie o nich na HERMETYCZNYCH komiksowych blogach? serio ? ktoś chyba MOCNO tej całej "akcji" nie przemyślał.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2013, 10:19:49 am »
Nie zgodze się z Tobą. Każda tego typu akcja jest warta wspierania. Poza tym choćby w komentarzach pod postem Kozy, są zgłoszenia z blogów, które nie dotyczą tylko komiksów. Drzwi otwarte są dla wszystkich zainteresowanych.
Czytanie to jedno, a pisanie drugie. Im więcej osób piszę, tym do większej rzeszy trafia.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2013, 01:51:34 pm »
Nie do końca zrozumiałem zasady. Może to być recenzja wybranego komiksu czy też nie?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2013, 02:23:51 pm »
Nie do końca zrozumiałem zasady. Może to być recenzja wybranego komiksu czy też nie?

oczywiście tak.

Cytuj
KoZa - Jak najbardziej może być po prostu recenzja. :]
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

fragsel

  • Gość
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2013, 06:28:52 pm »
To mi raczej wygląda na akcję Cała Polska zapełnia mi bloga darmowymi tekstami, a ja się byczę (albo w sumie kozię)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2013, 06:59:05 pm »
To mi raczej wygląda na akcję Cała Polska zapełnia mi bloga darmowymi tekstami, a ja się byczę (albo w sumie kozię)

Czy wszędzie węszycie jakieś spiski?

Konkursy polegają na tym, żeby dać coś z siebie, żeby mieć szansę na wygraną. Nie spodziewałem się takiej reakcji na forum jakby nie było fanów komiksu...
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

fragsel

  • Gość
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2013, 07:04:13 pm »
Czy wszędzie węszycie jakieś spiski?

EDIT. Kurcze pieczone, znowu zapomniałem włączyć [Sarcasm Mode ON]
Na szczęście jasno sformułowany regulamin mocno i wyraźnie broni kozę (i partnerów medialnych) przed oskarżeniami o żebrolajki
[Sarcasm Mode OFF]
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2013, 07:12:52 pm wysłana przez fragsel »

Offline hans

Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2013, 07:05:58 pm »
Ystad ma rację. W jaki sposób umieszczanie tekstów o komiksach na blogu czytanym przez fanów komiksów ma spopularyzować komiks wśród nie-fanów?

Offline maximumcarnage

Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 19, 2013, 07:13:51 pm »
Ystad ma rację. W jaki sposób umieszczanie tekstów o komiksach na blogu czytanym przez fanów komiksów ma spopularyzować komiks wśród nie-fanów?
No dobra. Może i ma rację. Ale gdzie w takim razie zamieszczać takie teksty?

fragsel

  • Gość
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 19, 2013, 07:27:05 pm »
No dobra. Może i ma rację. Ale gdzie w takim razie zamieszczać takie teksty?

Ale też nikt nie gani kozy za wstawianie tekstów komiksowych na swoim blogu.
Ja osobiście leję tylko z tej całej otoczki: konkurs co ma rozsławić komiks na cały świat. So the Koza blog will change comic history!!!!!!

Niech powie wprost że mu tekstów brakuje i jak kto chce to może mu podesłać. A tak to prostu żal

Offline hans

Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 19, 2013, 07:29:36 pm »
No dobra. Może i ma rację. Ale gdzie w takim razie zamieszczać takie teksty?

W czasopismach czytanych przez nie-fanów. Przecież już teraz są zamieszczane w takich miejscach/czasopismach, jak Dwutygodnik, Polityka, Wprost, Wyborcza itp. Jeśli celem ma być popularyzacja komiksu, to raczej tą drogą.

Offline maximumcarnage

Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 19, 2013, 07:33:01 pm »
Ale też nikt nie gani kozy za wstawianie tekstów komiksowych na swoim blogu.
Ja osobiście leję tylko z tej całej otoczki: konkurs co ma rozsławić komiks na cały świat. So the Koza blog will change comic history!!!!!!

Jasne, że trzeba na to spojrzeć z przymrużeniem oka. Pisać będą nieliczni i czytać będą nieliczni. Obawiam się, że nieprędko się to zmieni. Mimo wszystko warto próbować zarazić innych swoją pasją.

N.N.

  • Gość
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 19, 2013, 07:34:25 pm »
Ystad ma rację. W jaki sposób umieszczanie tekstów o komiksach na blogu czytanym przez fanów komiksów ma spopularyzować komiks wśród nie-fanów?
Na pewno spopularyzuje Kozę.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Akcja - Cała Polska pisze o Komiksach
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 19, 2013, 07:41:43 pm »
W sumie najlepiej nie robić nic, wtedy na pewno wszystko się zmieni...

Cytuj
Na szczęście jasno sformułowany regulamin mocno i wyraźnie broni kozę (i partnerów medialnych) przed oskarżeniami o żebrolajki

Na blogu mam przynajmniej jeden swój tekst (wpis) dziennie. Jeden lepszy, drugi gorszy. Robię to dla zabawy (ciesząc się oczywiście jak ktoś chce to przeczytać) i nie potrzebuje "żebrolajków" jak to określiłeś. Wiem natomiast, że są osoby, które chciałyby coś napisać, ale nie mają gdzie. Chyba nie sądzicie, że łamy GW czy innej prasy są tak szeroko otwarte dla każdego?

"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything