trawa

Autor Wątek: Sekrety umarlaków  (Przeczytany 2959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agnieszka3201

Sekrety umarlaków
« dnia: Luty 22, 2013, 09:59:58 am »
 Książka Sekrety umarlaków Jonathana Graya zawiera mnóstwo ciekawostek jak na  przykład: starożytne miejsca podróży i starożytna wojna jadrowa.  To intrygujące ślady zaginionej super  cywilizacji. Autor pisze o tym jak globalna cywilizacja została  unicestwiona w kosmicznej katastrofie albo dlaczego pierwsze miasta i  cywilizacje raptem powstały w niczego? Sprawdź czy „dziewiętnastowieczna Teoria  Ewolucji jest nam wbijana w głowę od wczesnego dzieciństwa, przekazywana przez  media, naukę itd.” jest prawdziwa? „Czy byłbyś zaskoczony dowiadując się, że na  całym świecie zaczynają się pojawiać dowody na to, że kiedyś istniała na ziemi  technologia, której poziom najskromniej mówiąc, znajdował się na przynajmniej  tym samym poziomie, co teraz nasz?” – czytamy w książce „Sekrety Umarlaków”  Jonathana Graya. Zaskakująco przedstawione teorie wybitnego archeologa ujawniające  sekrety starożytnych przodków. Poznaj całą prawdę o naszej tajemniczej  przeszłości, o naszym wczesnym dzieciństwie na planecie Ziemia. Sam wyciągnij  wnioski, czy to co w swojej książce opisał Gray mija się z tym czego nauczano  nas w szkołach. Jaka jest prawda, którą skrywają starożytne wykopaliska?
Książka Jonathana Graya ukazała  się na rynku w formie ebooka i jest to już kolejna, która ukazała się w języku  polskim książka wybitnego, znanego na całym świecie archeologa i badacza  starożytności. Pierwszą była książka „64 niewyjaśnione sekrety starożytności”,  które są tematycznym rozwinięciem poruszanych przez niego tematów.  Zawiera blisko 1000 niewytłumaczonych dotychczas misteriów, jakimi są niezwykłe  osiągnięcia nauki i technologii starożytnych! Książki Graya zabiorą nas w magiczny świat starożytności, jakiej  dotychczas nie znaliście!   

Offline zaciekawiony

Odp: Sekrety umarlaków
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2013, 12:28:34 pm »
Czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnio niektórzy rejestrują się tylko po to, aby wklejać polecenia nowości wydawniczych? Agencjom PR dziękujemy...
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/