Autor Wątek: PROJEKT FIGURKI!!!  (Przeczytany 4518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ASGARH

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 20, 2003, 12:27:40 am »
mi to ten twój "stary projekt" wogóle nie pasi... :|

Offline Szczur

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 20, 2003, 08:09:02 am »
Cytat: "Ryogaty"

tylko, że to są metalowe odlewy ;) a wytłaczarki służą do tworzyw sztucznych :P


Owszem, ale zasada konstrukcji formy pozostaje ta sama ;)

Może samą laleczkę wystawić jako herosa? Ożywiona laleczka pragnąca znaleźć nowego właściciela :giggle:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Ryogaty

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2003, 10:42:46 am »
No nie do końca ;) Metal w formie zachowuje się troszkę inaczej niż tworzywo i nie każdą pozycję figurki dałoby się dobrze odlewać, ale to już chyba ich zmartwienie nie nasze

Cytat: "Szczur"

Może samą laleczkę wystawić jako herosa? Ożywiona laleczka pragnąca znaleźć nowego właściciela :giggle:


Teddy Bear? ;)
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Szczur

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 20, 2003, 03:01:11 pm »
Cytat: "Ryogaty"
No nie do końca ;) Metal w formie zachowuje się troszkę inaczej niż tworzywo i nie każdą pozycję figurki dałoby się dobrze odlewać, ale to już chyba ich zmartwienie nie nasze


Owszem, ale da się temu zapobiec myśląc troszkę przy konstruowaniu formy (i figurki) ;)
I fakt że to ich zmartwienie :D


Cytat: "Ryogaty"
Teddy Bear? ;)


Mid-Nor Bear ?  ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 20, 2003, 05:35:12 pm »
Ryogaty, Szczurze...to chiba nie jest temat " jak odlewać figórkę (swoją drogą skoro macie taką wiedzę to może osobny temat i ewentualne propozycje robienia figsów projektu innych graczy?? - przemyślcie ;) )

No, niech wam będzie - proponuje samego miśka, który podczas zamętu bitwy gubi pana i teraz błąka się po świecie czyniąc dobre uczynki :D:D:D
Kurna jak bym powtórke Lessie tworzył :D ale sami chcieliście  :twisted:

Offline Ryogaty

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 20, 2003, 06:07:52 pm »
Niee!!! ja wcale nie byłem za :P ja tylko walnąłem porównanie :P
co do robienia figsów innych graczy - trza jeszcze mieć z czego i umieć wyrzeźbić model żeby formy zrobić, potem to już pestka :P (choćby gumosil T - na formy wytrzymuje do 300 stopni + metal dentystyczny - temp. topnienia ok 220 stopni możesz se w piekarniku roztopić :) )

na temat:
- najemnny warrior - mage, coś w stylu wiedźmaka, pozbawiony skrupułów sukinkot - kolejny zwalony projekt alchemików. Kilka sztuk wyrwało im się spod kontroli mordując przy okazji swoich "tatusiów".
Ze skilli: Born killer, fencer, mutagenic, warrior-mage i mercenary. Z takim np. drobiazgiem, że w każdej rundzie w której chce użyć zdolności mutagenic musi przed rzutem wydać jeden gem (czyli pod koniec poprzedniej rundy musiałby mu przynajmniej jeden zostać)
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Szczur

PROJEKT FIGURKI!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 20, 2003, 10:10:51 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Ryogaty, Szczurze...to chiba nie jest temat " jak odlewać figórkę (swoją drogą skoro macie taką wiedzę to może osobny temat i ewentualne propozycje robienia figsów projektu innych graczy?? - przemyślcie ;) )


Widać my gryzonie lubimy o tym dyskutować ;)
A swoją drogą - praktycznie w każdej chwili jestem w stanie Ci załatwić wyrobienie figsa (z plastiku ale dobrego :) z metalu też da sie załatwić ale z tym gorzej) - są tylko dwa poważne warunki.
Projekt (najlepiej odpowiednio zwymiarowany by można było go przenieść do programu do wyrobu matryc) oraz podstawowy problem - zbyt.
Jeśli oba załatwisz możemy gadać o wykonywaniu profesjonalnie projektów ;)
Jak nie - to pozostaje wspomniany przez Ryogatego gumosilek ;)


Cytat: "BeRsErK"
No, niech wam będzie - proponuje samego miśka, który podczas zamętu bitwy gubi pana i teraz błąka się po świecie czyniąc dobre uczynki :D:D:D
Kurna jak bym powtórke Lessie tworzył :D ale sami chcieliście  :twisted:


Taaak...nikt przynajmniej nie powie że to kolejna pół-naga babka (choć nie mam nic przeciw takim modelom :) ) czy inny fajter ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004