trawa

Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 226527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #645 dnia: Luty 28, 2014, 04:41:28 pm »
Zerknąłem właśnie do skrzynki, a tam wielka koperta bąbelkowa od Hachette. W środku oczywiście plakat. Najśmieszniejsze jest to, że koperta pewnie jest więcej warta od plakatu. Gest oczywiście sam w sobie bardzo miły, tylko nie mogę pojąć dlaczego nie dołączono tych plakatów do paczek. Nie mogę zrozumieć motywów takiego działania.

Offline Itachi

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #646 dnia: Luty 28, 2014, 05:51:44 pm »
No faktycznie ładne kwiatki, trochę tak na bogato :lol:

Offline Koalar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #647 dnia: Luty 28, 2014, 06:20:05 pm »
Gest oczywiście sam w sobie bardzo miły, tylko nie mogę pojąć dlaczego nie dołączono tych plakatów do paczek. Nie mogę zrozumieć motywów takiego działania.

Po prostu taką mają politykę, wysoko stawiają zadowolenie klienta. Priorytetem jest dla nich to, żeby klienci nie rezygnowali z prenumerat, więc wolą jak najszybciej naprawić błąd (część mogła zrezygnować z powodu braku plakatu, zanim doszły do nich następne tomy). Klient na pewno zapamięta taki gest. Nie powinno to Cię dziwić, jeśli pamiętasz, że przy WKKM wysyłali ludziom całe komiksy, gdy klienci zgłaszali do nich, że dotarły uszkodzone. Nie chcieli ani zwrotu wadliwych komiksów, ani nawet zdjęć zniszczeń. A wysyłają tyle, że pewnie wysyłkę i koperty mają taniej, więc to nie jest dla nich superwielki wydatek.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #648 dnia: Luty 28, 2014, 06:25:35 pm »
Nie powinno to Cię dziwić, jeśli pamiętasz, że przy WKKM wysyłali ludziom całe komiksy, gdy klienci zgłaszali do nich, że dotarły uszkodzone. Nie chcieli ani zwrotu wadliwych komiksów, ani nawet zdjęć zniszczeń.

Nie do końca tak było. Jedni musieli odesłać komiks, inni nie. Brak było jednoznacznej polityki w takich wypadkach.
Co do "Thorgala" to doceniam gest, tylko dziwię się po prostu że po tak długim czasie wciąż przytrafiają się takie wpadki.

Offline Gazza

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #649 dnia: Marzec 08, 2014, 10:33:41 am »
Czy ktoś widział lub słyszał co może być na grzbiecie po napisie THORGAL ? Znalazłem tylko takie coś
Niestety nie mam pojęcia jak dalej będzie to wyglądać. Jest to o tyle frapujące, że Thorgal (jako cykl, nie wiem jak z kolekcją) będzie dalej kontynuowany, a pozostałe historie i tak tworzą odrębne (choć w końcu się połączą) cykle i jakoś nie mam pojęcia jak można by ująć to we wspólnym "grzbiecie"...
Dzięki za fotkę.
Pozdrawiam

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #650 dnia: Marzec 17, 2014, 12:50:58 pm »
W tym tygodniu powinniśmy dostać drugą paczkę. Zobaczymy czy kubek przyjedzie w jednym kawałku :)

Offline wrubel

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #651 dnia: Marzec 17, 2014, 04:20:55 pm »
Nikt nie napisał że jest szklany :wink:

Offline pa3ck

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #652 dnia: Marzec 20, 2014, 03:41:16 pm »
Doszły kolejne tomy thorgala. Kubek całkiem fajny, ceramiczny. W porównaniu do tego ze strony , troszke uboższy w grafikę. Około 30 % obcięte od dołu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2014, 04:02:27 pm wysłana przez pa3ck »

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #653 dnia: Marzec 21, 2014, 11:56:09 am »
Do Krakowa jeszcze nie doszła. Widać wiocha :)

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #654 dnia: Marzec 21, 2014, 12:02:59 pm »
U mnie też jeszcze nie ma. Opóźnienia to chyba stała praktyka jeśli chodzi o prenumeraty.

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #655 dnia: Marzec 21, 2014, 03:38:10 pm »
W tej chwili listonosz dostarczył mi pudełko tekturowe.
W środku dwa zeszyty luzem bez folii i w osobnym kartoniku bardzo ładny kubeczek, taki sam jak na zdjęciu ze strony kolekcji, także coś musi być nie tak z Twoim kubkiem pa3ck.
Zeszyty w stanie idealnym.
Poczta widać jest bardzo delikatna w dostarczaniu paczek.

Offline pa3ck

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #656 dnia: Marzec 21, 2014, 07:28:06 pm »
Mój kubek:





Kubek ze strony Hachette:



Albo mój kubek za niski, albo poszli w "więcej szczegółów" i zwiększyli rozmiar obrazka.


Valhaar - masz inny niż mój ?

Offline Gazza

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #657 dnia: Marzec 21, 2014, 11:18:46 pm »
Potwierdzam, mam taki sam jak Twój - pa3ck.
Faktycznie, chyba powiększyli grafikę - może tak lepiej nawet, bo ogrom detali i tak imponuje.
Szczerze pisząc to obawiałem się jakości, a tu miła niespodzianka. :cool:

Ale żeby nie było za słodko - jest jeden zgrzyt!!
Grzbiet mojego egzemplarza tomu 5 ma przesuniętą w górę całą grafikę (czyli fragment T oraz dolny wzorek z numerem tomu) o jakieś 2-3 mm co sprawia, że stojąc w szeregu z poprzednimi albumami nie tworzy równej kompozycji, co mnie szczerze pisząc irytuje! :evil:
Kolejne tomy też tak będą - każdy sobie?

A Wy jak macie? :neutral:

Pozdrawiam!

Offline marian381

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #658 dnia: Marzec 22, 2014, 12:33:18 pm »
U mnie z grzbietami jest tak samo, a nawet gorzej bo każdy z 5 dotychczasowych tomów różni się od siebie. Co prawda są to niewielkie różnice i jakbyś nie zwrócił na to uwagi to bym nawet się nie zorientował, no ale razi, że nie dopracowali takiego detalu.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #659 dnia: Marzec 25, 2014, 06:52:58 pm »
Mam taki sam jak Ty, co innego miałem na myśli. W takim razie tak wyglądają wszystkie.
Być może stwierdzili, że będzie za bardzo "naciupciane" i zrobili takie.