Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 226996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nx87

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 23, 2013, 01:55:13 pm »
Ja chciałem Thorgala zbierać ale jak widziałem ile tego jest to nie mogłem połapać się. Jakby była okazja od 1 numeru zbierać to chętnie... i nie ważne kto wydawałby to.

Offline cinus

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 28, 2013, 12:57:56 pm »
Czy ktos wie czy wyszedl juz drugi tom w testowych wojewodztwach? Minely przeciez dwa tygodnie a tu nikt sie nie chwali czy kupil czy nie :wink:
Ja osobiscie skusilem sie na prenumerate (przynajmniej na pierwze kilka numerow) i dodatki w zwiazku z nia zwiazane, wiec nie szukalem tego tomu po kioskach. BTW ciekawe ile mi przyjdzie poczekac na paczke z 2 i 3 tomem, skoro to rzut testowy? Jak to bylo z WKKM, ktos przypomni? Czy wysylali paczki dopiero jak ruszyla akcja ogolnopolska?

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 28, 2013, 01:03:46 pm »

Ja osobiscie skusilem sie na prenumerate (przynajmniej na pierwze kilka numerow) i dodatki w zwiazku z nia zwiazane, wiec nie szukalem tego tomu po kioskach.
Jak można zamówić prenumeratę? U mnie jest niedostępny w kioskach i salonach prasowych. Jest jakaś strona kolekcji?

Offline Mefisto76

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 28, 2013, 01:12:42 pm »
Jak można zamówić prenumeratę? U mnie jest niedostępny w kioskach i salonach prasowych. Jest jakaś strona kolekcji?

Prenumeratę możesz zamówić na formularzu, który znajduje się w pierwszym tomie, który jest nie do dostania :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Death

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 28, 2013, 01:13:15 pm »
Prenumeratę możesz zamówić na formularzu, który znajduje się w pierwszym tomie, który jest nie do dostania :)

Hihi :D

Offline cinus

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 28, 2013, 01:16:42 pm »
Jak można zamówić prenumeratę? U mnie jest niedostępny w kioskach i salonach prasowych. Jest jakaś strona kolekcji?


Mozna prenumerate zamowic tez telefonicznie. Potwierdze wieczorem jak zajrze do tomu 1. Strony www z tego co wiem to na razie nie ma (z testowym wkkm bylo podobnie).

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 28, 2013, 01:20:43 pm »

Mozna prenumerate zamowic tez telefonicznie. Potwierdze wieczorem jak zajrze do tomu 1.

Właśnie o taką informację mi chodziło.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 28, 2013, 02:22:47 pm »
Prenumeratę możesz zamówić na formularzu, który znajduje się w pierwszym tomie, który jest nie do dostania :)

dlaczego nie do dostania? ja mam.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Mefisto76

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 28, 2013, 02:38:21 pm »
dlaczego nie do dostania? ja mam.

No ja też mam, ale gdyby nie życzliwość przyjaciół z Pomorza, tudzież przepłacanie na alledrogo to byłby z tym problem.

Mozna prenumerate zamowic tez telefonicznie. Potwierdze wieczorem jak zajrze do tomu 1.

No właśnie :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Qwant

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 28, 2013, 03:03:18 pm »
BTW ciekawe ile mi przyjdzie poczekac na paczke z 2 i 3 tomem, skoro to rzut testowy? Jak to bylo z WKKM, ktos przypomni? Czy wysylali paczki dopiero jak ruszyla akcja ogolnopolska?
Wysylali paczki dopiero jak ruszyla akcja ogolnopolska (mimo iż pani na infolinii twierdziła, że to nie jest żaden test i będą wysyłać od razu).

Offline AvengerGT

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 29, 2013, 10:13:04 pm »
Czy ktos wie czy wyszedl juz drugi tom w testowych wojewodztwach? Minely przeciez dwa tygodnie a tu nikt sie nie chwali czy kupil czy nie :wink:
Zakupiłem swój egzemplarz drugiego numeru Thorgala od Hachette 2 dni temu czyli właśnie w ostatnią środę w małym saloniku w galerii Echo w Kielcach. Co ciekawe pierwszego i drugiego nie było ani w Empiku ani w Kolporterze itp. tylko właśnie w tym najmniejszym-niepozornym saloniku. Ciekawa dystrybucja rzutu testowego  :wink:

Co do samej kolekcji to ładnie pięknie to wygląda tylko to nieszczęsne 30zł które będzie trzeba wydać na kolejne wydania już nie napawają mnie optymizmem. Co dwa tygodnie 40zł na WKKM i w dodatku przyszarżowałem ostatnio na allegro z innymi historiami obrazkowymi, ehh. Nie chcę tutaj smęcić ale szkoda że Hachette nie posłużyło się wzorem jaki zastosowali przy WKKM, tj. na tle podobnych wydań naprawdę jest to atrakcyjna cena tej kolekcji. Ich Thorgal w porównaniu z Egmontowskim już wypada zgoła odmiennie, ekonomicznie na minus.
W dodatku samego Thorgala czyta się bardzo przyjemnie, niejednokrotnie miałem więcej funu niż przy wielu historiach Marvela.
Nic to, wstępnie zarzucam kupowanie kolejnych egzemplarzy ale gdy już kolekcja zostanie wznowiona  na dobre, kto wie, być może skuszę się na kolejne numery.

Btw. Jako że jestem nowy na forum, witam :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 29, 2013, 10:15:30 pm »


Btw. Jako że jestem nowy na forum, witam :smile:
Również witam. Jest tam jakiś numer, pod którym można zamówić prenumeratę, czy też jest to możliwe jedynie za pomocą formularza?

Offline AvengerGT

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 29, 2013, 10:29:06 pm »
Również witam. Jest tam jakiś numer, pod którym można zamówić prenumeratę, czy też jest to możliwe jedynie za pomocą formularza?
Mam przed sobą małą książeczkę która była dołączona do pierwszego numeru i oprócz kwitka na pocztę podana jest opcja zamówienia telefonicznego:
22 48 75 333
oraz
608 92 14 55

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 29, 2013, 10:33:20 pm »
Mam przed sobą małą książeczkę która była dołączona do pierwszego numeru i oprócz kwitka na pocztę podana jest opcja zamówienia telefonicznego:
22 48 75 333
oraz
608 92 14 55

Wielkie dzięki. Nie Wiesz czy można zamawiać od pierwszego numeru?

BTW Fajny avatar. Moja ulubiona postać DC :smile: .

Offline AvengerGT

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 29, 2013, 10:45:07 pm »
Wielkie dzięki. Nie Wiesz czy można zamawiać od pierwszego numeru?

BTW Fajny avatar. Moja ulubiona postać DC :smile: .
Wygląda na to że jest tak samo jak z WKKM tj. prenumerata od drugiego tomu. 29.99zł za tom 2 i 3 i jakieś portrety, kubki i t-shirty ;)

Jeśli chodzi o Lobo, to jest jedną z moich ulubionych postaci z DC. W ogóle DC sentymentalnie stawiam wyżej od Marvela (za czasów Tm-semik jednak więcej się zeszytów właśnie z DC kupowało ;)) i gdyby miała wyjść kolekcja na wzór tej z WKKM to chyba bym rzygał tęczą ze szczęścia :D

 

anything